м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
26 травень 2016

Лазерне видалення папилом, кондилом

При цьому способі видалення папіломи та кондиломи спалюються за допомогою лазерного променя. Після процедури зазвичай залишається мікроскопічний слід, який гоиться протягом декількох днів. Видалення..

26 травень 2016

Лазерне видалення вірусних бородавок

Бородавки – легко диагностируемый вид новообразований. Их распространение достигло больших масштабов, но в то же время и возможности ликвидации — увеличились в разы. Наиболее щадящая и безболезненная..

26 травень 2016

Лазерне видалення родимок

Для лазерного видалення невусів або інших новоутворень у салоні лазерної косметології «Лілу» використовується сучасне обладнання нового покоління – лазерна система Fotona. Завдяки впровадженню нових..

26 травень 2016

Лазерне видалення м'якої фіброми

Найкращим варіантом видалення вважається лазерне. Завдяки йому процедура виходить малотравматичною та безкровною, адже в процесі видалення всі дрібні судини «запаюються». Лазерний промінь забезпечує..

27 травень 2016

Лазерне видалення пігментних плям

Кожній людині рано чи пізно доводиться мати справу з такою проблемою, як пігментація. Поява пігментних плям на обличчі та на тілі завдає маси переживань та клопоту. Пігментні плями виникають у..

27 лис 2018

Малоінвазивна хірургія

  Матеріально-технічна база та висока кваліфікація лікарів Салону лазерної косметології Лілу дозволяють нам проводити хірургічне лікування деяких захворювань. Ми застосовуємо лише..

Кременчук
Горішні Плавні