м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Ліполітичні ін'єкції

Ліполітичні ін'єкції

Ліполітичні ін'єкції

Для придбання ідеальної фігури потрібно працювати багато і довго – саме так навчали нас багато років. І жінки сідали на дієту, займалися в тренажерних залах до запаморочення, мазали своє тіло різними кремами,  обертали його плівкою - тільки результат все не наступав. Особливо прикро спостерігати такий стан речей тим красуням, у кого є лише незначні «надлишки» жирових відкладень. Саме для таких випадків, коли звичайні способи корекції фігури не допомагають, і існує напрямок у косметології – ін'єкції липолитиков. Що це таке і чого чекати від ін'єкційного ліполізу, буде розказано трохи пізніше, а зараз поговоримо про ті препарати, які допомагають спалювати жири.

Як діють ліполітики?

У людському організмі постійно відбуваються процеси синтезу та розпаду. У нормі вони перебувають у стані рівноваги, але у деяких випадках один із процесів може переважати над іншим. Якщо людина мало рухається, неправильно харчується, то процеси синтезу ліпідів завжди переважатимуть їх розпад. Ці «зайві» жири відкладаються на стінках судин між м'язовими волокнами, але найбільше їх у підшкірно-жировій клітковині. Саме для боротьби з підшкірними відкладеннями були винайдені ліполітичні препарати.

За допомогою тонких голок певна кількість препарату-ліполітика вводиться в обрану ділянку, і там під його впливом відбувається активізація процесів ліполізу – розпаду жирів до жирних кислот. Щоб продукти обміну, що утворилися, не повернулися в початковий стан, до складу ліполітиків входять речовини, що активізують мікроциркуляцію і стимулюють виведення жирних кислот з обробленої ділянки за допомогою кровоносної та лімфатичної систем.


 

Застосування ліполітиків може допомогти зменшити шар жирової тканини на 4-6 см. Найчастіше цю процедуру призначають при запущених стадіях целюліту, коли є підшкірні горбки.

Протипоказання до застосування ін'єкційного ліполізу

Як і багато інших методів косметологічного впливу, ліполітики для схуднення не можуть застосовуватись усім. Існує ряд протипоказань для їх використання:

1. Онкопатологія будь-якого походження.

2. Захворювання нервової системи, зокрема епілепсія.

3. Вагітність.

4. Період лактації.

5. Різні порушення згортання крові.

6. Алергічна реакція на лецитин – один із компонентів ліполітиків.

7. Запальні та гнійничкові висипання у передбачуваній зоні обробки.

8. Загострення хронічних захворювань.

Чим відрізняється мезотерапія та ін'єкції ліполітичних препаратів?

Прочитавши про ін'єкції в шкіру, ви можете замислитися, а чи не ця процедура є одним з підвидів мезотерапії? Ні-ні — мезотерапія ліполітиками неможлива через кілька причин:

1. Для проведення мезотерапії препарати вводять усередину дерми – шару, що складається із сполучної тканини і зовсім не містить жирів. Введення в дерму ліполітиків не дасть бажаного ефекту.

2. Мезотерапія має на увазі введення препаратів на глибину не більше 6 мм. Щоб досягти жирового шару, необхідно проколоти шкіру на 12 мм.

3. Основне призначення мезотерапії – підвищення пружності та гладкості шкіри, а ліполіз застосовують для боротьби з целюлітом, при цьому жодного впливу на шкіру не виявляється.

Так що загальне для мезотерапії та ліполізу лише одне – використання мікроін'єкцій для введення препарату у потрібну точку, відмінностей же – набагато більше.

Які зони тіла можна коригувати за допомогою ліполітиків

Ліполітичні ін'єкції

Багато методів видалення жирових відкладень відрізняються високою травматичністю та неприємними залишковими явищами у вигляді сильних набряків або синців, тому їх не можна використовувати для корекції делікатних зон – обличчя, шиї, кистей рук. Застосування ліполітичних препаратів дозволило жінці стати красивою скрізь без особливих неприємних наслідків. Шляхом проб та помилок були визначені ті ділянки, де ліполітики дають максимальний ефект:

1. Область підборіддя.

2. Повіки.

3. Щоки.

4. Шия.

5. Жирові відкладення на кистях, в області суглобів.

6. Плечі.

7. Область живота та сідниць.

8. Усі сторони – зовнішня та внутрішня – стегон.

Реабілітація та догляд за обробленою зоною

Відразу після проведення ліполізу пацієнт повинен відпочити 30-40 хвилин, а також випити близько 500 мл води. Перші кілька днів в області проведення уколів може виникнути відчуття печіння або сверблячки, з'явитися набряк та гіперемія шкіри. Щоб цього уникнути, охолоджуйте оброблену зону протягом перших 24 годин. Вищеописана симптоматика йде через 3-4 дні самостійно (без застосування будь-яких спеціальних засобів).

Косметологи рекомендують перший тиждень після процедури уникати надмірної інсоляції, фізичних навантажень та інтенсивної дії теплом (сауна, лазня, гарячі ванни).

 

 

 


Мезотерапія по тілу ін'єкції - препарати Aestetic Dermal, PB Serum,
Mesoestetic, Toscani (ціна залежить від бренду)
1660- 4000 грн.
Ін'єкції Мезоскульпт-1,5 мл препарату                      5500 грн.
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні