Уявіть собі витягнуту з чохла зморщену парасольку. Легке натискання на кнопку - він розкривається, і тканина натягується. Цей образ найкраще дозволяє уявити собі дію на шкіру нової технології. радіохвильового ліфтінга. На сьогоднішній день саме радіохвильовий ліфтинг на апараті REACTION став абсолютним лідером у галузі безопераційної підтяжки шкіри особи та корекції вікових естетичних недоліків. В основі нової технології лежить принцип дії радіохвиль на волокна колагену.
Що таке втрата еластичності та як працює радіоліфтинг? Як відомо, дерма грає роль каркаса, який забезпечує механічні властивості шкіри - пружність, міцність, розтяжність. Цим якостям дермальний шар шкіри завдячує колагеновим і еластиновим волокнам, що входять до її складу і перебувають у вигляді завитих, тугих спіралей. У молодому віці колагенові та еластинові волокна постійно оновлюються, а з віком процес оновлення сповільнюється, волокна-спіралі розтягуються. Також уповільнюється робота спеціальних клітин фіброкластів, які руйнують та утилізують пошкоджені волокна старого колагену та еластину. В результаті функціональні якості дермального шару шкіри помітно погіршуються – шкіра втрачає пружність та форму, стає в'ялою, провисає, з'являються зморшки. Причому всі ці вікові зміни ми бачимо не лише на обличчі, а й на тілі. Навіть у людей, які активно займаються фітнесом і проливають сім потів у спортзалі, шкіра далека від ідеалу і в деяких місцях нагадує желе – насамперед на внутрішній поверхні рук та ніг, стегнах та животі.
Принцип RF -ліфтінга заснований на контактному впливі високочастотного електричного поля з метою контрольованого прогріву дерми та підшкірно-жирової клітковини. В результаті створюється певний температурний режим, що дає різкий поштовх для розвитку фібробластів (основних клітин шкіри). На відміну з інших теплових методик (IPL, лазери, джерела інфрачервоного випромінювання) епідерміс у разі грає роль електроконденсатора і нагрівається лише з допомогою контактного теплообміну з дермою, а м'язова тканина взагалі нагрівається. Негайний ефект обумовлений контрольованим скороченням волокон колагенового каркасу шкіри. Відстрочений ефект досягається за рахунок того, що розігрів дерми до певних температур запускає ряд компенсаторних механізмів, включаючи проліферацію фібробластів, збільшення місцевого кровообігу та прискорену продукцію тривимірно-орієнтованого неоколагену, характерного для молодої шкіри.
Енергія у формі контрольованого тепла викликає скорочення колагенових волокон, розтягнутих з віком, тобто прибирає надлишки шкіри та забезпечує передлежання шкіри до м'язів.
Саме тому радихвильовий (радіочастотний)ліфтинг можна порівняти з ефектом хірургічної підтяжки.
Більш детально, на рівні жирової тканини, наведене тепло викликає такі ефекти:
1. Підвищення метаболізму Згідно з твердженням Вант Хоффом, кожна реакція, яка може бути прискорена теплом, відбувається швидше при збільшенні температури. Підвищення метаболізму більше там, де виробляється більше тепла. Результатом підвищеного метаболізму є підвищена потреба в кисні та харчуванні, як виробництво катаболітів та метаболітів.
2.Розширення судинКапіляри та кровоносні судини розширюються у тканинах під прямим впливом тепла, метаболітів, а також, за досить великого тепла, відбувається подразнення поверхневих нервових закінчень. Приплив крові, таким чином, збільшується, особливо у поверхневих тканинах, доставляючи більшу кількість кисню та поживних речовин, з відповідним видаленням відходів життєдіяльності.
3. Збільшення виведення відхідних продуктів. У разі загального розширення судин відбувається зменшення периферійного опору, що викликається ефектом, що чиниться на чутливі нервові закінчення. Оскільки нагріта кров циркулює по всьому тілу, це впливає на центри терморегуляції і збільшує, таким чином, активність потових залоз у кожній частині тіла. За загального підвищення температури, збільшується і швидкість виведення відхідних продуктів. Для досягнення кращого результату після радіохвильової обробки наступного дня рекомендується лімфодренажний масаж для видалення рідин, виведених із клітин. У нашому салоні це робиться за допомогою процедури естетичної космеханіки особи на апараті LPG Lift-M6.Дані гістологічних досліджень вказують на значне збільшення вмісту колагену та еластину після курсу з 8 процедур з інтервалом 3-4 тижні. Наростаючий ефект триває ще півроку після останньої процедури та зберігається 3-4 роки. Рекомендується проводити одну підтримуючу процедуру на півроку. Значне покращення спостерігається у всіх вікових групах, включаючи старшу вікову (55-65 років).
Чим відрізняється Reaction від інших методів радіохвиль?
Має кілька переваг. Цей прилад безпечніший за своїх радіохвильових попередників завдяки використанню в ньому принципу двополярності та вакууму. Що це таке? Вакуумна насадка прицільно захоплює – м'яко засмоктує всередину, піднімає – певну частину шкіри: зморшку або складочку. І крізь цю піднесену частину – вертикально поверхні шкіри – від електрода до електрода йде радіохвиля. Виходить, що випромінювання проходить через шкіру, не потрапляючи до організму. Завдяки цьому повністю запобігає впливу на внутрішні органи.
Крім того, дія апарату максимально прицільна. Обробляється тільки та область, яка нам потрібна. Не менш важливо, що ми можемо регулювати силу вакууму та інтенсивність енергетичного потоку і тим самим працювати на потрібній глибині – адже товщина шкіри скрізь різна. Тобто лікар має можливість підходити до процесу творчо – залежно від завдання, яке перед ним ставиться. Адже в якихось місцях, наприклад навколо очей, наша шкіра ніжніша і тонша, тут менше виражена підшкірна клітковина. Отже, знадобиться менша глибина захвату та сила імпульсу. А в інших – в області носогубних складок – щільна, з глибокими зморшками. Звичайно, там потрібна більша дія. Особливі параметри потрібні при боротьбі з віковим стоншенням шкіри на тілі.
Паціент повинен відчувати лише легке тепло, жодного болю. І, звичайно, для лікаря важлива не тільки суб'єктивна реакція, а й відгук шкіри. Це може бути лише легка еритема (почервоніння).
Не всі готові мучитися на благо краси. Багато пацієнтів хочуть отримати ефект із найменшими жертвами. Погодьтеся, цілком природне бажання. Їм важливо, щоб після процедури не залишалося жодного сліду, щоб вони могли продовжити свої повсякденні справи. Ірадіохвильовий ліфтінг відповідає всім цим побажанням.
Останнім часом у деяких салонах з'явилися РФ апарати, працюючі за принципом так званого "багатополярного випромінювання" - триполярного, а то й п'ятиполярного.
Як нам відомо з фізики, існує лише 2 поля – плюс і мінус. Інші електроди можуть служити тільки для перемикання одного на інший, але не працювати одночасно! Таке перемикання полів на три або п'ять хвиль надають істотну втрату та розсіювання енергії вхолосту, чим може позначитися на самій ефективності процедури.
А ефект звикання до цих процедур не виникає?
Досвід свідчить, що ні. І цим вони вигідно відрізняються від процедур експрес-догляду, пропонованих багатьма салонами – Ви зробили подібну процедуру, пішли, наприклад, на зустріч із однокласниками, виглядаєте найкраще. А наступного дня від омріяної молодості не залишилося й сліду. Вона розтанула подібно до того, як з боєм годинника карета Попелюшки перетворилася на гарбуз. Ідучи на подібні експрес-процедури, ви повинні розуміти - це свого роду допінг для шкіри- креми з гормонами на кілька годин дають ефект миттєвого ліфтингу, але потім шкіра мстить за це прискореним старінням.
А тут навпаки – ефект має накопичувальний характер: поступово підвищується тургор шкіри, зменшується глибина зморшок. І приблизно через півроку на кілька років вона стабілізується у цьому стані.
До основних переваг радиволнового ліфтингу належить:
- неінвазивність,
- повна відсутність реабілітаційного періоду,
- відсутність сезонних протипоказань,
- можливість отримання негайних результатів,
- пролонгований (від 3 -4 років) ефект, що наростає протягом півроку,
- досягнення суттєвого зменшення площі шкіри після курсу процедур.
Конфіденційність процедури робить її привабливою як для жінок, так і для чоловіків.
Протипоказання для радіохвильового ліфтингу:
- вагітність та годування груддю;
- пошкодження шкіри в зоні впливу;
- соматичні захворювання на стадії декомпенсації;
- захворювання судин та гіпертонія на стадії декомпенсації;
- онкологічні захворювання;
- інфекційні захворювання;
- прийом антикоагулянтів;
- наявність кардіостимулятора, протезів, пластин, гвинтів, металевих імплантатів або інших матеріалів, чутливих до дії радіочастоти, є абсолютним протипоказанням.
Віковий діапазон для бажаючих скористатися процедурою радіохвильового ліфтингу є досить широким – від 20 до 60 років.
Які проблеми вирішує радіоліфтінг
В області обличчя – ліфтинг в області вилиць та щік (безопераційна підтяжка), зменшення носогубних складок та глибоких мімічних зморшок навколо рота, формується чіткий контур обличчя та значно зменшується «друге підборіддя»;
В області повік - усунення зморшок і "гусячих лапок" навколо очей, ліфтинг верхнього та нижнього повік, помітне зменшення мішків під очима та птозу верхньої повіки;
В області губ - зменшення вертикальних зморшок (кисетні зморшки) над верхньою губою, формування більш чіткого контуру губ.
20 |
Періорбітальна зона ліфтінг Skin Tightening | 1050 грн. | |
30 | Верхня третина особи ліфтинг Skin Tightening (очі + лоб) | 1380 грн. | |
30 | Зона шиї ліфтінг Skin Tightening | 1200 грн. | |
30 | Декольте ліфтінг Skin Tightening | 1650 грн. | |
20 | Контур губ + об'єм губ | 600 грн. | |
60 | Обличчя повністю Skin Tightening | 1750 грн. | |
120 | Обличчя + шия + декольте | 3850 грн. | |
90 | Обличчя екпрес-омолодження 2 в 1 (Skin Tightening +SmoothLifting) | 2310 грн. | |
30 | Нижня часть обличчя (чіткий овал, прогрів щік, ліфтинг) | 1200 грн. | |
20 | Лоб ліфтінг Skin Tightening | 1150 грн. |