м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Оксиджен Oxygen Botanicals Канада

Оксиджен Oxygen Botanicals Канада

Оксиджен Oxygen Botanicals Канада

Валері Дюмон – біохімік, лікар-косметолог, засновник та президент фарм-концерну COSMETICS MANUFACTURER Inc. (Конкорд, Онтаріо, Канада).

COSMETICS MANUFACTURER Inc. (CMI) 30 років успішно розробляє та виробляє фармацевтичні продукти, препарати для догляду за шкірою обличчя та тіла, засоби для догляду за волоссям, декоративну та лікувальну косметику, харчові добавки.

CMI – це всесвітньо відомі бренди, оригінальні запатентовані фармацевтичні субстанції та косметичні формули, сучасні технології виробництва та висококваліфікований персонал.

 

Як допомогти шкірі відновити механізм самовідновлення, закладений самою природою   та зберегти шкіру здорової, молодої та повної енергії?

 

OXYGEN BOTANICALS™ - УНІКАЛЬНА КИСНЕВА КОСМЕЦЕВТИКА, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ЗБЕРІГТИ шкіру здоровою, молодою та повною енергією.

Поряд зі створенням власних препаратів концерн проводить наукові дослідження, розробляє та впроваджує нові актуальні продукти для фармацевтичних та косметичних компаній у рамках партнерських програм та окремих замовлень.

 

У 2002 році лабораторією концерну було розроблено та запатентовано технологію стабілізації молекулярного кисню в емульсіях та сироватках, яка лягла в основу створення професійної космецевтичної лінії OXYGEN BOTANICALS™.

 

Переваги Oxygen Botanicals™

 • Перша у світі киснево-ліпосомальна космецевтика
 • Виробник – фармакологічний концерн
  - гарантія якості
  - наявність власної лабораторії
  - дерматологічні випробування
  - дотримання технологій
 • Оптимальна комбінація та концентрація активних компонентів
 • Висока біодоступність
 • Конструктори для корекції естетичних проблем
 • Реабілітація після активних програм (пілінги, лазер тощо)
 • Дозволена вагітним, у період лактації
 • Поступове, дозоване надходження чистого, отриманого не хімічним шляхом, кисню в клітини шкіри

 

Катезома

УНІКАЛЬНА ЛІПОСОМАЛЬНА СТРУКТУРА СMI™ ОXYGEN COMPLEX: Оксиджен Oxygen Botanicals Канада

 

 

Про технологію

У складі комплексу міститься екстракт японського зеленого чаю, збагаченого чистим киснем, необхідним відновлення і регенерації клітин вашої шкіри. З віком, як відомо, кількість кисню у шкірі знижується. При використанні засобів Oxygen Botanicals™ покращується обмін речовин шкіри, що сприяє утворенню нових клітин. В результаті шкіра виглядає молодшою ​​і здоровішою. До складу цього дивовижного комплексу входить карнітин, який бере активну участь у біохімічних процесах отримання енергії для шкіри та є джерелом амінокислот. Також невід'ємна частина комплексу - коензим Q10, одна з двох найважливіших поживних речовин. Він широко поширений у рослинах та мікроорганізмах і при взаємодії з іншими ензимами допомагає клітинам шкіри дихати. «Кисневий комплекс» містить катехіни, сильнодіючі антиоксиданти, що мають активні бактерицидні властивості. Цей комплекс має також протиалергенний вплив. Препарат не токсичний.

 

Технологія "відкладеного запуску"

Нашими фахівцями було розроблено унікальну технологію. Вдалося досягти процесу стабілізації та капсуляції чистого кисню в катезомні структури. Дванадцять катезомів різних розмірів проникають у верхні шари епідермісу приблизно кожні 40 хвилин разом із великими катезомами, що попередньо збагачують клітини шкіри живильними речовинами.

 

Нові рішення для Вашої шкіри

Очищення та тонізація

Сучасний світ не перестає винаходити та впроваджувати нові технології, але при цьому неминучий негативний вплив хімічних речовин на навколишнє середовище. Наша шкіра стикається з цим впливом щодня. Як результат - стреси, зневоднення, передчасне старіння. Oxygen Botanicals™ створила косметику, завдяки якій Ваша шкіра залишатиметься свіжою та відпочившою щоранку та кожного вечора. Нові засоби чудово живлять і зволожують шкіру, зберігаючи її молодою та здоровою.

 

Зволоження

Найбільш поширеною проблемою для шкіри є зневоднення. Недостатнє зволоження призводить до відчуття стягнутості, шкіра починає в'янути, виглядає втомленою, прискорюється процес старіння, виникають зморшки. Тому дуже важливо підтримувати необхідний гідробаланс шкіри протягом дня та ночі. Користуючись косметичними засобами Oxygen Botanicals™ Ви зможете зберегти шкіру гладкою та еластичною та зменшити кількість зморшок.

 

Жирна шкіра/Контроль над проблемною шкірою

Вважаєте, проблемна шкіра буває лише у підлітків? Ні не завжди. Кожен переживає ці проблеми у різні періоди життя. Донедавна не залишалося нічого іншого, як чекати, коли дефекти шкіри зникнуть самі по собі. Але тепер, завдяки новим розробкам, для тих, у кого проблемна шкіра, з'явилася можливість контролювати та запобігати появі дефектів.

 

Відновлення та догляд за шкірою після медичних втручань

Все більше і більше людей, так чи інакше, стикаються з різноманітними медичними процедурами для шкіри (ін'єкції, хірургічне втручання тощо). Безумовно, після таких процедур шкіра потребує особливого догляду, відновлення та посиленого харчування. Тому Oxygen Botanicals™ розробила спеціальні засоби реабілітації та регенерації Вашої шкіри.

 

Зморшки/Антивікові та зміцнюючі засоби

Процес старіння часто пов'язаний з різним ступенем уповільнення обміну речовин у всіх тканинах, включаючи шкіру. Споживачами виникнення зморшок є стреси, шкідливі звички, забруднення довкілля, гормональні зміни, генетична схильність. Oxygen Botanicals™ пропонує засоби, які перешкоджають виникненню мімічних та вікових зморшок, надають терапевтичну дію на шкіру.

 

Гіперпігментація

Виникає при надлишку меланіну, що призводить до появи ластовиння, нерівного тону шкіри, мелазми, плям після акне. Oxygen Botanicals™ пропонує спеціальні засоби для боротьби з надмірною пігментацією та подібними проблемами шкіри.

 

Чутлива шкіра, розацея, алергії

У кожного з нас періодично шкіра стає особливо чутливою. Будь-яка людина при контакті з хімічними речовинами відчуває їх вплив на шкіру. Це нормальна фізіологічна реакція клітин. Чутлива шкіра найбільш схильна до виникнення екземи, атропічних і контактних дерматитів. Тому Oxygen Botanicals™ створила спеціальні засоби для того, щоб Ваша шкіра виглядала здоровою.

 

Очі/Губи

Шкіра навколо очей і рота найбільш чутлива і схильна до передчасного старіння. Зморшки в куточках очей, сухі губи, що лущиться, нікого не прикрашають. Сьогодні Oxygen Botanicals™ пропонує найефективніші на ринку косметики засоби для догляду за шкірою очей та губ.

 

Догляд за руками та тілом

Ваша шкіра – дорогоцінна,   не має значення,   якої частини тіла. Вона потребує турботи, зволоження та збереження гарної форми. Oxygen Botanicals™ пропонує чудовий крем для рук, що захищає від дії часу. В результаті спеціальних розробок також була створена лінія засобів для догляду за тілом: зволоження, пружність, спалювання зайвих жирів.

 

Набори для подорожей

У кожному наборі знаходяться 6 засобів для догляду за шкірою. Міні-набір ідеальний для поїздок, а також може бути приємним подарунком для тих, хто слідкує за своїм здоров'ям та добрим станом шкіри. Виберіть набір, який підходить Вам.

 

Професійна косметика

Oxygen Botanicals™ пропонує повний діапазон засобів для догляду за шкірою для професіоналів. З питань консультації у виборі продукції просимо звертатися до наших торгових представників.

Оксиджен Oxygen Botanicals Канада Процедури включають масаж ручної або ендермоліфт LPG
Корекція гіперпігментацій - Anti-Hyper-pigmentation   (Демакіяж, очищення, тонізація, масаж, введення ультратонером сироватки депігментуючої) + додатково сироватки, маска, гіалуроновий гель, зрошення спреєм з гіалуроновою кислотою, захисний комплекс 480-690грн.
Глибока пролонгована гідратація шкіри (Демакіяж, очищення, тонізація, масаж, супер зволожуюча сироватка, маска) + додатково сироватки, ультратонер, гіалуроновий гель, зрошення спреєм з гіалуроновою кислотою, захисний комплекс 580-800грн.
Анти-вікова програма Anti – Age підвищення тургору та тонусу шкіри (Демакіяж, очищення, тонізація, масаж, сироватка, маска, захисний комплекс) + додатково сироватки, ультратонер, гіалуроновий гель, зрошення спреєм з гіалуроновою кислотою, пептидний пілінг 650-950грн.
Анти-вікова програма Anti – Age Active усунення поверхневих зморшок (Демакіяж, очищення, тонізація, ендермоліфт, ліфтинг-сироватка, маска, захисний комплекс) + додатково сироватки, ультратонер, гіалуроновий гель, зрошення спреєм з гіалуроновою кислотою, крем, ліфтинг маска 700-950грн.
Вплив на зморшки періорбітальної області  - усунення набряклості повік, зменшення виразності "темних кіл" (Демакіяж, очищення, тонізація, ендермоліфт, сироватка з вітаміном С, маска Anti-Age, крем для повік) + додатково ліфтинг сироватка, гіалуроновий гель, зрошення спреєм з гіа пептидний пілінг 550-850грн.
Програма для чутливої шкіри (Демакіяж, очищення, тонізація, ендермоліфт, сироватка для куперозної шкіри, маска Anti-Rosacea, крем)   + Додатково сироватка з віт. К, гіалуроновий гель, зрошення спреєм з гіалуроновою кислотою, легкий пептидний пілінг 660-880грн.
Догляд за жирною та (або) комбінованою шкірою   (Демакіяж, очищення, тонізація, масаж, введення ультратонером сироватки Anti-Akne, маска)   + додатково сироватки, гіалуроновий гель, зрошення спреєм з гіалуроновою кислотою, захисний концентрат, пілінг 650-850грн.
"Експрес-догляд" Основні результати: покращення кольору та структури шкіри, вирівнювання рельєфу, легкий ліфтинг, моментальна гідратація, омолодження (Демакіяж, очищення, тонізація, ендермоліфт, ліфтинг-сироватка, маска, захисний комплекс) + додатково сироватки, ультра гіалуроновий гель, зрошення спреєм з гіалуроновою кислотою, пептидний пілінг, ліфтинг крем, ліфтинг маска 680-900грн.
Ультразвукове чищення обличчя OXYGEN BOTANICALS  480грн.
Ультразвукове чищення проблемної особи 1,5-2 години 600грн.
Турболіфтінг 120грн.
Демакіяж 20 грн.
Глибоке очищення – підготовка до подальших доглядів засіб для глибокого очищення + ензимний гоммаж-пілінг 60 грн.
Гіалуроновий гель + концентрат/сироватка 250грн.
Маски Oxygen Botanicals 80-120грн.
Альгінатна маска 200грн.
Сироватки, концентрати 80-150 грн.
Захисний комплекс – крем на вихід 60-100 грн.

Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні