м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Гідропептид Hydropeptide США

Гідропептид Hydropeptide США

Гідропептид Hydropeptide США

 

ПРО БРЕНД

Американська косметична марка HydroPeptide &Reg; була створена в   2004 року командою хіміків, лікарів, косметологів та   дієтологів, очолюваної професором Луїзою Пек. Історія створення марки починається з   пептидної революції, яка проголошує розгадку причин старіння людського організму. Препарати на   основі пептидів з   успіхом використовуються в   медицини для   лікування найскладніших захворювань, спричинених віковими змінами. Шкіра також як   та   наш   організм, схильна до вікових змін. Досліджуючи вплив пептидів на   причини, що викликають старіння шкіри, команда вчених та   технологів компанії HydroPeptide &Reg;   створила унікальні рецептури препаратів, не   мають   сьогодні аналогів. 

Гідропептид Hydropeptide США

 

КОНТРОЛЬ НАД ВІКОМ 

Починаючи з   2004 року продукція   HydroPeptide кардинальним чином змінює догляд за   шкірою завдяки можливостям пептидів – сигнальних молекул, які працюють на   клітинному рівні та   регулюють процеси, що відбуваються в   шкірі, покращують візуальні характеристики шкіри, борються з   зморшками, підвищують рівень зволоженості та   нормалізують природний колір шкіри. Продукція «HydroPeptide» живить, відновлює та   зміцнює шкіру зсередини, не   викликаючи роздратування та   не   завдаючи шкоди. Створені косметичні засоби діють миттєво та   забезпечують швидкі видимі результати. Компанія   "HydroPeptide"   створила   29 багатофункціональних та   ідеальних формул препаратів здатних вирішувати найважчі завдання з   догляду за шкірою та   більше 20 лікувальних косметичних комплексів для   домашнього догляду.

 

КЛЮЧІ ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ HydroPeptide :

— лінія HydroPeptide ®   Нині містить 62 пептиди нового покоління!!!! ; - пептиди містяться в   всіх препаратів. технологія VLR; - Оптимальний рівень концентрації пептидів в   препарати для   отримання видимих результатів:   професійна серія до   64%,   домашня серія   до 30%.

Гідропептид Hydropeptide США

 

ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ПРЕПАРАТІВ HydroPeptide: 

— зменшення глибини зморшок у   області чола   на   63% через 28 днів;   - Зменшення глибоких зморшок до   98% у   протягом 56 днів;   - Зменшення обсягу зморшок на   80% за   порівняно з   плацебо;   - збільшення сяйва шкіри на   50%; - 97% захист ДНК   клітини шкіри; - Зменшення частоти скорочень м'язів на   82% через 2 години.

Гідропептид Hydropeptide США

 

HydroPeptide ®  є лідером   області антивікового догляду за   шкірою завдяки   технології   VLR   -  обґрунтоване   і клінічно підтверджене використання   кожному засобі відповідних пептидних комплексів   певної концентрації, що працюють у   певних шарах шкіри, при   умови постійного повторення їх   нанесення. VLR Technology: Peptide Variety,   Clinical Levels,   Repetition & Layering Завдяки заміні грубих та   менш ефективних інгредієнтів на   пептиди, які, згідно з дослідженнями, сприяють вирішенню таких проблем догляду за   шкірою, як   зморшки, зміни кольору, дефекти шкіри та   і т.д.,   HydroPeptide створює абсолютно новий стандарт антивікового догляду за   шкірою.   Вчені компанії   HydroPeptide проводять постійний аналіз найбезпечніших і   найефективніших антивікових інгредієнтів. Наші високотехнологічні способи суміщення компонентів дозволяють створювати найсильніші синергетичні комплекси, які надають небувалі переваги   догляду за   вашої шкіри.   Косметичні препарати можуть бути використані для   будь-якого типу шкіри з   20 років   Професійні програми догляду HydroPeptide ® , дозволяють доставити   глибокі шари шкіри мега дози потужних пептидів, натуральні антиоксиданти та   гіалуронову кислоту. Препарати HydroPeptide &Reg;   найкоротший термін помітно вирівнюють шкіру, скорочують зморшки та   негайно надають шкірі дивовижну гладкість і   сяйво.   Ідеально підходять для   будь-якого типу та   стану шкіри   Ефективні як   для   зрілої, так   та   для   молодої шкіри.   Миттєво надають свіжість та   здоровий вигляд. 


СИЛА ПЕПТИДІВ 

Гідропептид Hydropeptide США

«HydroPeptide» займає лідируючі позиції завдяки ефективному використанню можливостей пептидів для   досягнення неперевершених результатів щодо   уповільнення процесу старіння.   Пептиди мають регуляторні властивості, то   є вони   здатні впливати на   поведінка живих клітин Косметична компанія HydroPeptide ®, розробивши правильну інкапсульовану комбінацію пептидів, отримала унікальну можливість керувати процесами, що протікають у   шкірі та   контролювати! швидкість старіння.

Гідропептид Hydropeptide США Процедури включають масаж ручної або ендермоліфт LPG
Омолоджуючий експрес – догляд для особи 45 хв.   Швидке усунення ознак передчасного старіння шкіри обличчя: тьмяний колір, набряклість, гіперкератоз, зморшки та лінії, зневодненість. Програму можна рекомендувати на вихід. (Демакіяж, очищення, тонізація шкіри, маска, сироватка, завершальний крем). 680 грн.
Відновлює догляд для особи (1 год).   Очищення, відновлення обмінних та регенераційних процесів, зволоження шкіри. У процесі проведення догляду відбувається підвищення пружності шкіри, виведення токсинів, нормалізація процесу меланогенезу, звуження пір, вирівнювання рельєфу шкіри. (Демакіяж, очищення, тонізація шкіри, масаж, маска, сироватка, завершальний крем) 750 грн.
Гарбузовий або чорничний пілінг для глибокого очищення (60 хв).  Глибоке очищення та оздоровлення комбінованої та жирної шкіри, шкіри з проявами Акне, гіперкератозу та ознаками фотопошкодження. Інтенсивно живить, пом'якшує та прискорює загоєння, значно покращує колір, текстуру шкіри, надає їй сяйва. (Демакіяж, тонізація шкіри, гарбузовий пілінг, масаж, маска, тепле обгортання, сироватка, завершальний крем) 750 грн.
Гідропептид Hydropeptide США Антистресовий догляд для шкіри обличчя (1 год). Потужний протизапальний, антиоксидантний, зволожуючий та захисний вплив на шкіру, відбувається прискорення відновлення пошкоджених шкірних структур. Шкіра виглядає свіжішою та зволоженою. (Демакіяж, очищення, тонізація шкіри, маска, сироватка, завершальний крем) 650 грн.
Догляд для обличчя ANTI-AGE із вираженими ознаками старіння (1 год).  Боротьба з явно вираженими ознаками старіння - підвищення пружності, виведення токсинів, вирівнює рельєф шкіри, насичує ензимами та антиоксидантами, пептидами та ферментами. Антистресова, зволожуюча та протизапальна дія. (Демакіяж, очищення, тонізація шкіри, пептидний пілінг, масаж, сироватка, маска, завершальний крем) 980 грн.
Омолоджувальний пептидний пілінг з камбіальними рослинними клітинами (1 год).  Інтенсивна гідратація, омолодження власних стовбурових клітин шкіри. Вплив ензимів забезпечує очищення та глибоке проникнення активних компонентів, миттєве пожвавлення на шкіру. (Демакіяж, очищення, тонізація шкіри, двоступінчастий пептидний пілінг, масаж, маска, тепле обгортання, сироватка, завершальний крем) 1450грн.
Гідропептид Hydropeptide США Спеціальний освітлювальний догляд для обличчя 1 год. Дія програми спрямована на боротьбу з небажаною пігментацією шкіри, а також супутніми ознаками її старіння: зниження тургору та тонусу, фотостаріння, зниження еластичності, зневоднення, поганий колір шкіри. Процедура надає моментальну освіжаючу та освітлювальну дію. (Демакіяж, очищення, тонізація шкіри, двоступінчастий пілінг з вітаміном С, масаж, сироватка, маска, тепле обгортання, сироватка, завершальний крем) 1300грн.
Відновлюючий та заспокійливий пілінг-догляд для чутливої та куперозної шкіри 1 год. Спеціальна пілінг-програма для догляду за надчутливою, куперозною, сухою та зневодненою шкірою, а також для шкіри з ознаками фотопошкодження. (Демакіяж, очищення, тонізація шкіри, пілінг з вітаміном С, маска з вітаміном С, заспокійлива сироватка для куперозної шкіри з вітаміном К, завершальний крем) 1350грн.
Гідропептид Hydropeptide США омолоджуючий люкс  - догляд для особи 1ч 15 хв. Омолоджувальна програма миттєвої дії. Поетапна взаємопов'язана активація всіх клітин шкіри забезпечує отримання стабільного вираженого результату: ліфтинг, видалення набряклості, формування більш чіткого овалу, вирівнювання зморшок і тону шкіри, підвищення її зволоженості, пружності та гладкості. детоксикувальна маска, відновлююча маска, сироватка, крем) 1450грн.
Ліфтинговий експрес-догляд   - програма на вихід. Процедура, що має моментальний виражений омолоджуючий ефект- лазерна біоревіталізація з гіалуроновим наногелем Hyalupure включає (Демакіяж, очищення, тонізація шкіри, пептидний пілінг, лазерну біоревіталізацію з ноногелем Hyalupure, зрошення водою з гіалуроновою кислотою) 1550грн.

Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні