м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерне видалення пігментних плям

Лазерне видалення пігментних плям

Лазерне видалення пігментних плям

Показання:

  • пігментовані рубці;
  • ластовиння;
  • вікові пігментні плями;
  • себорейний кератоз;
  • "сонячні" плями;
  • епідермальні родимки;
  • травматична пігментація.

Кожній людині рано чи пізно доводиться мати справу з такою проблемою, як пігментація. Поява пігментних плям на обличчі та на тілі завдає маси переживань та клопоту.

Пігментні плями виникають у результаті надмірного скупчення меланіну, який забарвлює шкіру жовто-коричневі відтінки. Найпоширеніші причини появи пігментації: старіння шкіри, надмірне перебування на сонці або в солярії, вагітність, гормональні перебудови, системні порушення обміну речовин, різні захворювання та ін.

Лазерне видалення пігментних плям

Наявність пігментації в деяких випадках взагалі може виявитися небезпечною для здоров'я: при виявленні раку шкіри пігмент може утруднити його виявлення.

Для видалення пігментних плям, як правило, використовують кріотерапію, кислотне вимивання, відбілювання, фототерапію, низькоенергетичну імпульсну терапію та ін. Найчастіше ці методи не забезпечують бажаного результату та ефект від лікування тримається недовго. На сьогоднішній день найефективніша технологія безслідного видалення пігментації будь-якої етіології, складності та розміруо FT лазерне видалення пігментних утворень от компанією Fotona*.

Опис процедури:

FT лазерне видалення пігментації – найновіша лазерна технологія, яка є швидким, комфортним, безпечним та ефективним методом лікування гіперпігментації. Вже через тиждень після FT лазерного видалення пігментації ви зможете побачити довгоочікуваний результат - повне зникнення пігментних плям на шкірі.

Лікар-хірург індивідуально для кожного пацієнта підбере зручне та комфортне лікування.

Лазерне видалення пігментних плям

Суть процедури: FT лазерне видалення пігментних утворень – методика абляційних та неабляційних впливів на основі ефекту селективного фототермолізу, спрямована на пряме руйнування та видалення пігменту.

1. Абляційний вплив.Для епідермальних пігментів та утворень використовуються способи видалення пігментів з порушенням цілісності епідермісу (абляційні): короткоімпульсні Er:YAG лазери (видалення методом «холодної» абляції).

2. Неабляційний вплив. Для дермальних пігменти застосовуються способи видалення без порушення цілісності шкірних покривів (неабляційні). Для реалізації цієї методики використовуються ультракороткі імпульси в наносекундному діапазоні, такі як: Nd:YAG лазери, які справляють фотоакустичний ефект.

Внаслідок взаємодії лазерного променя і речовини пігменту відбувається руйнуванням пігменту до молекулярного рівня з наступною ілімінацією з організму через лімфатичну систему або методом фагоцитозу.

Після лазерного впливу на шкірі, в обробленій зоні, утворюються молоді клітини, які синтезують і накопичують потрібну кількість пігменту, від чого колір обробленої ділянки змінюється світлим. В результаті на місці пігментної плями утворюється чиста та здорова шкіра. Процедура проводиться амбулаторно та не має побічних ефектів.

FT лазерне видалення пігментації проводиться без анестезії, у процесі пацієнт відчуває легке поколювання.

 

Період відновлення після лазерного видалення пігментації:складає 2 тижні. Цими днями можливий невеликий набряк, який проходить за 2 дні. Протягом 5-7 днів на шкірі утворюється тонка скоринка, яка гоїться без утворення рубців.

 

Курс процедур FT лазерного видалення пігментації:від 3-х і більше процедур з інтервалом 3-4 тижні.

 

Ефект від процедури лазерного видалення пігментних плям: через 2 тижні оброблений пігмент безвісти зникає.

 

*FT (Fotona Technology) – це унікальна за своєю ефективністю лазерна технологія, розроблена компанією Fotona, що забезпечує безпрецедентну точність роботи лазера, гарантує абсолютну безпеку виконуваних процедур, мінімальні терміни відновлення та чудові естетичні результати, не доступні жодній іншій лазерній системі у світі.


 

 

Видалення пігментованої кератоми одиничної до 1 см2 800 грн.
Видалення пігментованої кератоми до 3 шт. 1600 грн.
Видалення дрібних (завбільшки 1 мм) пігментованої кератоми до 10 шт.   1950 грн.
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні