м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерне лікування грибка нігтів - оніхомікоз

Лазерне лікування грибка нігтів - оніхомікоз

ПОБІВАННЯ ВІД ГРИБКУ НІГТЕЙ ЗА 4 СЕАНСУ ЛАЗЕРОТЕРАПІЇ

Грибок нігтів або оніхомікоз  - Захворювання, що вражає нігтьову пластину одне з найприкріших, неприємних і легко передаються від людини до людини. Вражаючи нігтьову пластину і руйнуючи її, грибок переходить на шкіру і може бути джерелом інтоксикації всього організму. Як правило, після інфікування одного нігтя відбувається поразка всіх нігтів, завдаючи людині чимало страждань, у тому числі естетичних.


Як свідчить статистика, оніхомікоза охоплює близько 10 відсотків населення України, а загальна захворюваність у світі за останні 10 років зросла більш ніж у 2 рази. У 80 відсотків пацієнтів з оніхомікозом уражені нігті на стопах. Захворювання, як правило, починається з великого пальця ноги у віці 20-50 років і переважає у чоловіків. Спеціальні дослідження вказують, що дорослі чоловіки хворіють на оніхомікоз більш ніж у 30 разів частіше, ніж діти, підлітки та жінки.


Всім відомо, що лікування грибка дуже трудомісткий і тривалий процес. Для лікування застосовуються різні протигрибкові пероральні препарати у капсулах та місцеві препарати у вигляді мазей та кремів. Грибок є надзвичайно стійкою до терапії інфекцією. Це пов'язано з тим, що лікарські препарати дуже важко проникають у нігтьову пластину і тому лікувальний процес найчастіше розтягується на довгі роки. У найважчих випадках раніше вдавалися до хірургічного видалення нігтя, що не призводило до поліпшення, оскільки новий ніготь теж виростав із грибком.

 

Токсичність  завжди була головною проблемою протигрибкової терапії у хворихоніхомікозом, оскільки під впливом сильних антифунгіцидних препаратів страждають печінка та нирки. Місцева терапія ефективна тільки у разі незначних пошкоджень, не більше 30% одного нігтя, а в інших випадках потрібна системна терапія з вираженим токсичним впливом на печінку та нирки.

Фармацевтичні кампанії не припиняють розробки нових поколінь пероральних та місцевих антифунгіцидних препаратів.

Застосування лазеротерапії оніхомікозу протягом Останні кілька років здійснило справжній переворот у лікуванні грибкових захворювань нігтів.

Салон лазерної косметології «Лілу » у своїй щоденній роботі прагне пропонувати своїм клієнтам найкращі та найсучасніші методики лікування.

Саме тому в салоні "Лілу" впроваджено у практикунова методикакомбінованого лікування грибка  нігтів (оніхомікозу) за допомогою лазера.

Застосування цієї методики дає чудові клінічні результати. Даний підхід є найбільш сучасним, прогресивним, безпечним та ефективним у боротьбі з грибковим ураженням нігтів.

Переваги лазеротерапії полягають у наступному:

  • Безпека. Лазерний промінь  за рахунок дозованої дії руйнує тількиміцелій гриба, і не ушкоджує здорові тканини нігтя.
  • Високоефективність. Позитивний фунгіцидний ефект настає вже після першої процедури. Однак для остаточної оцінки проведеного лікування потрібно дочекатися повного відростання нової нігтьової пластини, що займає від 6 до 12 місяців.
  • Безболісність. Процедура лазерного лікування не вимагає анестезії, легко переноситься пацієнтом.
  • Швидкість. Достатньо 4 сеансів лазеротерапії, курс лікування займає всього 1 місяць. Потім потрібно просто дочекатися відростання здорового нігтя.
  • Зручність. Не потрібен відновлювальний період, після процедури людина може повернутися до повсякденних справ, вся процедура триває від 10 до 30 хвилин і не вимагає від пацієнта складного та трудомісткого контролю за станом нігтя. Крім того, як правило, при незначних ушкодженнях, немає необхідності пити таблетки місяцями і щодня застосовувати місцеві протигрибкові препарати.
  • Перед початком лікування необхідний огляд та консультація -   для кожного пацієнта буде розроблена індивідуальна програма лікування, що відповідає його стану.
 
Процедури проводяться 1 раз на тиждень за амбулаторних умов.

 

Кількість сеансів – у середньому від 2 до 4. 

 

Після закінчення лікування проводиться контроль виліковності у вигляді мікроскопічного та бактеріологічного дослідження нігтьової пластини.

 

Ефективність   лазерного лікування оніхомікозів становить 95 %.


Лазеротерапія оніхомікозу великого пальця ноги/руки   600 грн.  
Лазеротерапія оніхомікозу пальця ноги/руки 300 грн.
Лазеротерапія оніхомікозу пальців ноги/руки 1200 грн.
 

Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні