м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерне лікування тонзиліту

Лазерне лікування тонзиліту

 

 

Істотно погіршує якість життя і ризикує імунну систему людини небезпечне захворювання на хронічний тонзиліт. Лікування лазером, відгуки, причини та симптоми запалення піднебінних мигдаликів – всі ці актуальні теми важливо вивчити за наявності проблеми постійних болів та пробок у горлі.
Що таке і як розвивається хронічний тонзиліт?                                                Діагноз хронічний тонзиліт ставиться у разі запально-інфекційного процесу, що постійно протікає і періодично загострюється, на піднебінних мигдаликах – захисному органі людини. Така недуга поширена сьогодні, і багато людей живуть з болем у горлі, запахом з рота, не підозрюючи, що така бездіяльність може викликати більше сотні інших серйозних хвороб.
Здебільшого руйнівну діяльність ведуть золотистий стафілокок і гемолітичний стрептокок – найстійкіші представники бактеріального світу. Мікроорганізми в нормі можуть бути присутніми в носоглотці, але на тлі виснаженого імунітету їх кількість розростається настільки, що в лакунах накопичується маса з неприємним запахом, що складається з продуктів життєдіяльності мікроскопічних грибів, відмерлих клітин, білих кров'яних тілець.
Інфекція може довго перебувати в латентній фазі, оскільки збудники ховаються у важкодоступних зонах, які неможливо очистити механічно. Більше половини пацієнтів лор-лікарів страждають саме на тонзиліт, серед них величезна кількість дітей. Щоб врятувати імунітет, якісне лікування горла має бути проведене вчасно. 
Якщо знехтувати правильним лікуванням хронічного тонзиліту та обмежитися домашніми засобами, то можуть розвинутись захворювання нирок, артроз та артрит суглобів, серцева недостатність та інші хвороби. Професійний підхід допомагає перемогти хворобу, яка пригнічує наш імунітет. Якщо ґрунтовна тривала консервативна терапія не дає результатів, і ремісія періодично змінюється загостреннями, то призначаються серйозніші лікувальні заходи.

У сучасних клініках лазер використовується як безопераційна консервативна терапія для знищення мікробів на мигдаликах. Щоб врятувати імунітет, якісне лікування горла має бути проведене вчасно - професійний підхід допомагає перемогти хворобу, яка пригнічує наш імунітет.
 
Лазерна технологія для лікування горла 
Високоефективна та безпечна терапія лазером має на увазі коректну обробку мигдаликів, що є джерелом інфекції, небезпечної для всього організму. Збудники можуть негативно вплинути на нервову систему, нирки, суглоби та серце. Для санації перед застосуванням лазера застосовується промивання лакун мигдаликів. Медична лазерна апаратура діє завдяки односпрямованому світловому променю, що несе теплову та світлову енергію. 
Як проходить процедура                                                                                                        Лікар обробляє слизову оболонку мигдаликів лазером. Глибина проникнення променя налаштовується дуже точно і перебуває під контролем лора. Гнійне запалення ліквідується, уражені лакуни зменшуються, обсяг мигдаликів нормалізується. Полегшення стану пацієнти помічають із першої процедури. Частота захворювань на ГРЗ та отримання ускладнень значно скорочуються. Підвищується місцевий імунітет.
Для максимального ефекту рекомендується пройти 3-4 процедури. Проміжок часу між ними повинен становити 2-3 тижні. Лазеротерапію необхідно застосовувати у стані ремісії, без гострих проявів (болі у горлі, утруднення ковтання, збільшення мигдаликів).
Через три дні ппісля процедури ви відразу можете їсти будь-які продукти, навіть морозиво, і пити будь-які напої. Процес прийняття їжі безболісний.
 
Переваги лікування хронічного тонзиліту лазером
  • ефективно. Допомагає з першої процедури.
  • Безпечно. Терапевтична процедура не є операцією. Нема контакту з інструментами. Відсутній ризик зараження. 
  • Безболісно. Процедура не потребує анестезії. Під час лікування пацієнт відчуває лише незначне тепло.
  • Швидко. Тривалість процедури 15-20 хвилин. Вилікуйтесь в обідню перерву!
  • Без ускладнень. Не потрібна реабілітація та відсутня період відновлення.
Устаткування для лікування тонзиліту
Лазерне лікування тонзилітуЛазерний апарат останнього покоління Fotona має дуже точну дію - він проникає на задану глибину і обробляє чітко визначену ділянку шкіри.  Важливою перевагою даного методу є створення лазерним променем додаткового антибактеріального фільтра, за рахунок чого виключається ризик занесення інфекції. За рахунок потужної системи охолодження пацієнт не відчуває температуру лазерного променя. При необхідності може бути запропонований крем, що анестезує, за 15-20 хвилин до процедури.
 
*FT (Fotona Technology) – це унікальна за своєю ефективністю лазерна технологія, розроблена компанією Fotona, що забезпечує безпрецедентну точність роботи лазера, гарантує абсолютну безпеку виконуваних процедур, мінімальні терміни відновлення та чудові естетичні результати, недоступні жодній іншій лазерній системі у світі.
Багато пацієнтів уже обрали лазер Fotona та методику лікування тонзиліту БЕЗ ОПЕРАЦІЇ.

ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ

Лазерне лікування тонзиліту
1 процедура 3000 грн.
Курс із трьох процедур АКЦІЯ!!!
8000 грн.
Консультація щодо процедури лікування тонзиліту          безкоштовно 
Консультація ЛОР загальна + огляд  300 грн.Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні