м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерне видалення папилом, кондилом

Лазерне видалення папилом, кондилом

Папіломи — листоподібне або дольчатое утворення, на тонкій ніжці, м'яке, за кольором найчастіше не відрізняється від навколишньої шкіри. Розташовуються в місцях тертя шкіри, на зонах підвищеної пітливості (повіки, шия, пахвові западини, пахові складки, складки під молочними залозами). Папіломи зазвичай мають розмір від 1 до 8 міліметрів. Колір утворень може бути рожевим, тілесним, сірувато-жовтим, коричневим. Множинне зростання папілом на тілі зветься папіломатозу, часто зустрічається на тлі зниженого імунітету.

Кондиломи — різновид кондилом є вирости тілесного кольору, які можуть з'являтися на статевих органах, навколо заднього проходу. Як правило, кондиломи обумовлені вірусною інфекцією, викликаної збудником — вірусом папіломи людини (ВПЛ). Гострокінцеві кондиломи неоднакового розміру, м'які, плоскі або розташовуються на тонкій "ніжці". Зливаючись між собою утворюють грона, що нагадують "петушинний гребінь" або "цвітну капусту".

Єдиним радикальним способом лікування доброякісних утворень шкіри є повне видалення папілом, кондилом, водночас своєчасне видалення є кращою профілактикою переродження доброякісного утворення на злоякісне. Самолікування неприпустиме, оскільки лікар може поставити правильний діагноз і якісно видалити освіту. Спроби самостійного усунення (чистотіл) або некваліфіковане втручання (кріодиструкція) здатні привести в кращому випадку до повторного зростання освіти, а в гіршому - до його переродження в злоякісну пухлину.

Діагностика

Лазерне видалення папилом, кондилом

Поставити точний діагноз про характер новоутворення на шкірі або слизових може лише лікар-дерматовенеролог. Необхідно провести дослідження на вірус папіломи людини методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Це сучасний, швидкий та високоінформативний метод молекулярної діагностики різних інфекційних захворювань на основі виявлення їх ДНК. Цей аналіз дозволяє оцінити кількість вірусу, а також визначити, який саме тип вірусу папіломи людини має місце.


У Салоні лазерної косметології «ЛІЛУ» у Кременчуці видалення папілом проводиться лазерним методом, який за багато років роботи довів свою ефективність та безпеку!

Лазерне видалення папілом та кондилом

При цьому способі видалення папіломи та кондиломи спалюються за допомогою лазерного променя. Після процедури зазвичай залишається мікроскопічний слід, який гоиться протягом декількох днів. Видалення відбувається точно, не ушкоджуючи сусідні ділянки шкіри. Реабілітація як така не передбачається – шкіра відновлюється самостійно, рубців не залишається. Видалити лазером можна як поодинокі, так і множинні утворення, розташовані на обличчі і тілі, у тому числі в делікатних місцях (на повіках, пахвами, в промежині). Лазерне видалення не проводиться за наявності ранок або локальних запалень шкіри, при герпесі, загальних інфекціях, вагітності.

Лазерне видалення папилом, кондилом

Показання для видалення папіломи

 • Утворення виглядають неестетично, шкіра виглядає непривабливо та недоглянуто.
 • Папіломи на обличчі (та інших відкритих ділянках шкіри) добре помітні, їх не вдається приховати за допомогою косметичних засобів.
 • Існує ризик травмування папіломи. Часто освіти здираються прикрасами на шиї, ременями, шлейками тощо. Це може призвести до попадання мікроорганізмів у рану та виникнення запального процесу. У разі на місці папілом часто згодом утворюються рубц.
 • Якщо не видаляти папіломи, то через певний час може відбутися значне поширення утворень, які в результаті покривають великі за площею ділянки шкіри. Так, коричнева бахрома папілом може покривати всю шию або внутрішній бік рук і т.п.

Переваги лазерного методу видалення папілом у Салоні лазерної косметології «ЛІЛУ»

 • Салон лазерної косметології «ЛІЛУ» спеціалізується на лазерній медицині та косметології з 2003 року та має великий досвід з видалення папілом та інших новоутворень лазером у місті Кременчук. Понад 3 000 пацієнтів щорічно позбавляються різного роду новоутворень у Салоні «ЛІЛУ».
 • Для видалення утворень застосовується обладнання нового покоління – лазера Fotona. Це унікальна лазерна технолога, забезпечує безпрецедентну точність роботи лазера, гарантує абсолютну безпеку виконуваних процедур, мінімальні терміни відновлення та чудові естетичні результати, недоступні жодній іншій лазерній системі у світі.
 • Професійний індивідуальний підхід – перед видаленням будь-якого новоутворення проводиться його якісна діагностика на високоточному сучасному обладнанні. Якщо лазерного методу недостатньо, то лікарі застосовують також радіохвильову терапію або діатермокоагуляцію.
 • У Салоні працюєт команда досвідчених лікарів високої кваліфікації, які володіють усіма передовими методами діагностики та лікування новоутворень шкіри.

Особливості лазерного видалення папілом

Лазерне видалення папилом, кондилом
 • Висока ефективність. Лазер FOTONA лише за одну процедуру видаляє неестетичні папіломи будь-якого діаметру на обличчі та тілі, зокрема, на такій делікатній ділянці, як зона повік;
 • Безпека. На прийом пацієнт приходить після діагностики, і лише за її результатами лікар вирішує видаляти новоутворення чи ні, що виключає ризики;
 • Виняток ризику зараження - особливістю лазерного променя є його здатність надавати знезаражуючий ефект. Внаслідок впливу високих температур бактерії гинуть, що дозволяє уникнути запалення. Таким чином, пацієнт отримує швидке загоєння шкіри;
 • Безболісне видалення для пацієнта, за необхідності проводиться місцева анестезія.;
 • Швидке загоєння після процедури - лише за 4 дні;
 • Мінімальне травмування тканин. Нижчі шари шкіри не прогріваються, а це дозволяє досягти хорошого косметичного ефекту процедури - згодом не утворюються опіки, неестетичні рубці, пігментація. Невеликого розміру невуси можна видалити лазером зовсім безслідно, що особливо важливо при видаленні родимки на обличчі або іншій відкритій частині тіла.
 • Одномоментне видалення за кілька хвилин.

Видалення папіломи 1 шт. /до 5 шт. 400 / 1200 грн.
Видалення папіломи 6-10 шт. 1800 грн.
Видалення множинних папілом 11-20 шт. 2400 грн.
Видалення множинних папілом до 30 шт. 3200 грн.
Видалення генітальної кондиломи до 5мм/до 10 мм у діаметрі 850/1400 грн.
Видалення генітальної кондиломи множинних (залежить від обсягу)       1500- 6500 грн.
Видалення м'якої фіброми до 10 мм. 1200 грн.
Видалення утворення в області повіка до 5 мм 900 грн.
Видалення утворення в області повіка понад 5 мм
1250 грн.
Видалення будь-якого утворення в області повіка проводиться спеціальним прицільним адаптером для роботи в орбіті ока 
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні