м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44

OBAGI MEDICAL PRODUCTS

Obagi Medical Products -  фармацевтична компанія, розробник та виробник запатентованих рецептурних систем для догляду за шкірою. Системи включають препарати, які застосовуються у певних дозуваннях та послідовності. Кожна система унікальна і заснована на винаходах та новітніх технологіях. Системи Obagi є одними з найефективніших і найбезпечніших у галузі омолоджування та боротьби з акне. Системи можуть застосовуватися як самостійно, так і спільно з такими процедурами, як лазерне шліфування та хімічний пілінг, а також для постботексної терапії.

Компанія Obagi Medical Products заснована в 1988 році відомим дерматологом, викладачем та винахідником Цайн. Е Обаджі. Доктор Обаджи є уповноваженим членом Американської колегії Дерматологів і дійсним членом Американської Академії Дерматологів, читає лекції більш ніж у 20 країнах світу. Obagi. Доктор Обаджі має приватну практику в дерматологічному центрі Obagi та Центрі Пластичної та Лазерної Хірургії у Беверлі Хіллз (США). На даний момент є головним консультантом та одним із приватних акціонерів компанії. Міжнародні торговельні представництва Obagi Medical Products(OMP) працюють більш ніж у 40 країнах світу.

Компанія Obagi Medical Products визнаний лідер на американському ринку в галузі професійної косметології. Продукція виробництва Obagi Medical Productsвідповідає найжорсткішим вимогам FDA (Управління контролю за харчовими продуктами та медикаментами, США). 

Продукція Obagi призначається і має використовуватись під контролем лікаря - косметолога. Придбати продукцію Obagi можна лише у клініках, через лікарів-дерматологів чи косметологів.

 

Продукція Obagi Medical Products

У міру зростання Ваша шкіра піддається різним негативним впливам навколишнього середовища. Пошкоджуюча дія сонячних променів (УФ), різні стреси, куріння, несприятлива екологічна обстановка в місті і т.д. - все це, в результаті, стає причиною пошкодження клітин шкіри від рівня епідермісу до глибоких шарів шкіри.

Фотопошкодження клітин шкіри виникають внаслідок впливу шкідливих сонячних променів і є основною причиною появи вікових змін шкіри, таких як зморшки та пігментні плями.

Система Obagi Nu-Derm коригує та змінює Вашу шкіру на клітинному рівні. Запатентовані компоненти системи проникають у нижні шари шкіри, стимулюючи клітинне оновлення, покращуючи кровообіг та відновлюючи синтез колагену. Система Obagi Nu-Derm покликана створити гладку шкіру, що випромінює здоров'я, і ​​збільшити її опірність ушкодженню впливу навколишнього середовища, а також відновити нормальне функціонування шкіри.

OBAGI NU-DERM

Система Obagi Nu-Derm коригує та змінює Вашу шкіру на клітинному рівні. Запатентовані компоненти системи проникають у нижні шари шкіри, стимулюючи клітинне оновлення, покращуючи кровообіг і відновлюючи синтез колагену. Система Obagi Nu-Derm покликана створити гладку шкіру, що випромінює здоров'я, і збільшити її опірність ушкодженню впливу навколишнього середовища, а також відновити нормальне функціонування шкіри.

Детальніше...


СИСТЕМА CLENZIderm M.D.

Активні компоненти системи CLENZIderm M.D. проникають глибоко в пори до вогнищ формування акне і швидко очищають шкіру, впливаючи на джерело виникнення акне, пригнічуючи розмноження P.acnes - бактерій, що викликають акне. ObagiCLENZIderm M.D. - єдина ефективна система, що призначається лікарем для лікування вугрового висипу..

Детальніше...


СИСТЕМА OBAGI-C RX

Використовуючи систему Obagi, Ви набуваєте здорового, свіжого кольору обличчя та відновлюєте Вашу шкіру на клітинному рівні, включаючи всі шари шкіри (починаючи з глибокого шару і до поверхневого). Система Obagi-С Rx – єдина система з вітаміном С, призначена длястворення «сяючої» шкіри.

Детальніше...


СИРОВАТКА OBAGI PROFESSIONAL-C

Сироватки ObagiProfessional-C усувають ранні ознаки в'янення шкіри (вікові лінії та зморшки), запобігають можливим ушкодженням шкіри, стимулюють виробництво колагену, надаючи шкірі пружність і еластичність, рівномірно освітлюють шкіру, зволожують шкіру, м'якою та гладкою.

Детальніше...


КРЕМ І ГЕЛЬ OBAGI ELASTIDERM

ELASTIderm – це нев'януча молодість. Ви будете задоволені результатом! ELASTIderm - інноваційне вирішення проблеми омолодження шкіри навколо очей. Використовуючи запатентований бі-мінеральний комплекс, поєднаний із малоновою кислотою, ELASTIderm відновлює еластичність шкіри навколо очей та скорочує кількість видимих вікових ліній та зморшок.

Детальніше...


СИСТЕМА OBAGI ELASTIDERM DECOLLETAGE

Протягом усього життя шкіра людини піддається впливу сонячного випромінювання та несприятливих факторів навколишнього середовища. Даний вплив призводить до прискорення процесів старіння, появи вогнищ гіперпігментації, старечих вкраплень, ластовиння, зморшок, витончення шкірних покривів шиї та грудей (області декольте). Obagi Medical Products дає можливість спеціалістам з догляду за шкірою скоригувати, відновити та надати свіжість та променистість шкірним покривам області декольте за допомогою застосування спеціально розробленої системи Obagi ELASTIderm Decolletage.

Подробнее...

Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні