м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг це унікальна методика безопераційного омолодження особи, заснована на використанні власної плазми пацієнта. В основу даного методу «самомолодження» закладено відновлюючий ефект багатої тромбоцитами плазми (БоТП), яка вводиться в проблемні місця за допомогою ін'єкцій та активізує функціонування клітин сполучної тканини. Через війну рахунок власних резервів організму запускається біологічний механізм природного омолодження шкіри без операційного втручання та інших координальних заходів. Ця методика схвалена та зареєстрована МОЗ України, активно застосовується у провідних косметологічних клініках нашої країни та за кордоном. 

Які механізми плазмоліфтингу?

Згодом процеси регенерації та метаболізму клітин сповільнюються, що й сприяє поступовому в'яненню шкіри. Механізми оновлення клітин необхідно перезапустити, щоб зупинити процес старіння. У крові людини (плазмі) містяться всі необхідні елементи для нормальної життєдіяльності клітин та організму загалом, а також власні механізми оновлення. Відомо, що біостимулюючі властивості крові помітно активізуються при значному збільшенні концентрації тромбоцитів у плазмі.

У тромбоцитах містяться молекули-регулятори, які забезпечують регенерацію тканин при їх пошкодженні та при згасанні активності клітин.

Після введення пацієнту багатої тромбоцитами плазми (БоТП) клітини сполучної тканини (фібробласти), розташовані в глибоких шарах, починають з величезною силою синтезувати колаген, еластин та гіалуронову кислоту, які відповідають за гладкість та пружність  шкіри. Поряд з цим, відновлюється матрикс дермального шару та починається стимуляція макрофагів шкіри для руйнування надлишкового меланіну. Таким чином, процедура базується на механізм активізації власних клітин сполучної тканини за допомогою власної плазми. В результаті вдається досягти ефекту омолодження, не порівнянного з традиційними методиками.

Показання до проходження процедури:

Процедуру можна проходити людям у будь-якому віці, коли стають помітні вікові зміни шкіри обличчя та з'являються косметичні дефекти. Зазвичай перші ознаки старіння шкіри починають виявлятися після 30-35 років.


Плазмоліфтинг рекомендований у таких випадках:

 • Вікові зміни у волокнах сполучних тканин шкіри (еластоз);
 • Знижений тургор шкіри;
 • Сухість і лущення;
 • Поява перших дрібних зморшок;
 • Початкові прояви птозу тканин обличчя та шиї;
 • Утворення розтяжок шкіри внаслідок різкої втрати ваги;
 • Сильне опромінення шкіри ультрафіолетом;
 • Реабілітація шкіри після пілінгу (лазерного чи хімічного);
 • Запалення сальних залоз (акне);
 • При алопеції -випадання волосся.

Процедура не проводиться за наявності:

 • тяжких захворювань внутрішніх органів;
 • вірусного гепатиту;
 • цукрового діабету;
 • системних захворювань крові;
 • запалень і гнійників на шкірі;
 • вираженого птозу тканин, корегується лише хірургічним шляхом;
 • вагітність;
 • імунодепресивних станів;
 • психічних розладів.

Як відбувається процедура?

Плазмоліфтинг

За день до здачі біохімічного аналізу крові необхідно виключити з раціону жирні та смажені продукти, а також їжу з великим вмістом консервантів. За 4 години до процедури рекомендується утриматися від їжі та обмежитись рясним питвом.
У провідних клініках вся процедура відбувається лише на сертифікованому обладнанні. Для отримання багатої тромбоцитами плазми (БоТП), призначеної для підшкірних та внутрішньошкірних ін'єкцій, здійснюється забір крові у пацієнта.

Процедура абсолютно безпечна і не викликає сильних больових відчуттів по суті, забір крові аналогічний до взяття звичайного внутрішньовенного аналізу.


Плазмоліфтинг

На наступному етапі кров очищається і поміщається в спеціальну центрифугу, де і поділяється на три фракції: бідна на тромбоцити плазма (БеТП), багата на тромбоцити плазма (БоТП) і еритроцити. Вибирається фракція, найбільш збагачена активованими тромбоцитами (БоТП). Особливістю технології є можливість отримання плазми з концентрацією тромбоцитів до 950-1200 тисяч клітин на 1 мл плазми за кімнатної температури.
Процес отримання БоТП автоматизований та займає близько 15 хвилин.

 

Далі отримана плазма негайно вводиться в дерму пацієнта за певною схемою. Після введення плазми у сітчастий шар активні фібробласти розташовуються вздовж ліній природного вікового розтягування (лінії Лангера). В результаті вироблення нових волокон колагену та еластину здійснюється природна підтяжка шкіри. Якщо при плазмоліфтингу плазма вводиться за принципом мезотерапії, тобто не глибше сосочкового шару дерми, то більшою мірою активізується вироблення гіалуронової кислоти. Сама процедура займає близько години і не вимагає знеболювання (при необхідності можлива місцева анестезія).

Результати процедури

Зміни стають помітними вже після першої процедури, але для отримання ефекту вибіленої гладкої шкіри рекомендується пройти 2-3 процедури протягом року з проміжками 6 місяців. Результатом є природне омолодження шкіри підвищення пружності, усунення синців під очима, складок та зморшок, включаючи «сітчасті» зморшки, а також уповільнення старіння шкіри, нормалізація її вологості та покращення кольору обличчя. За зовнішніми проявами результати процедури аналогічні до поверхневого хірургічного ліфтингу особи, але перевагою є повна відсутність операційного втручання. Одним з помітних результатів процедури є «порцелянова шкіра» гладка, бархатиста і нібито зсередини. Ефект залежить від стану шкіри, віку пацієнта та інших факторів, але загалом результат може зберігатися протягом 1-1,5 років. Безпека гарантована!

Для отримання багатої тромбоцитами плазми (БоТП) може знадобитися від 20 до 40 мл крові. Забір навіть 40 мл не становить небезпеки для людини і не веде до якихось порушень функцій внутрішніх органів. Більше того, це сприяє активнішому функціонуванню кровотворної системи. У дерму пацієнта вводиться його власна плазма, відповідно виключається ймовірність алергічних реакцій або відторгнення. Збагачена тромбоцитами плазма є безпечною і з точки зору перенесення небезпечних інфекцій, що неможливо гарантувати при введенні тромбоцитів з донорської крові. Принциповою перевагою плазмоліфтингу є відсутність реабілітаційного періоду.


Для омолодження особи може бути рекомендована наступна схема процедур:

 • У 30-40 років три процедури 1 раз на місяць; курс повторювати 1 раз на два роки.
 • У 40-50 років 4 процедури 1 раз на місяць; курс повторювати 1 раз на рік.
 • Після 50 років курси омолодження рекомендується проводити 1 раз на півроку.

Для застосування у трихології (лікуванні випадання волосся):

 • Тривалість процедури становить 45-60 хвилин.

Для очевидного результату необхідно провести щонайменше п'ять-шість процедур. У деяких випадках лікарі чергують процедури ін'єкцій плазми з мезотерапією. Такий курс забезпечить виражений довготривалий ефект відновлення та росту волосся, який необхідно підтримувати за допомогою правильного домашнього догляду та підтримуючої терапії.

Комбінація з іншими процедурами

Процедуру можна поєднувати з такими косметичними процедурами, як лазерний фототермоліз, гіалуронопластика (біоревіталізація) або комбінований лазер. Гіалуронопластика дозволяє підготувати шкіру до збільшення вмісту гіалуронової кислоти, лазерний фототермоліз закріплює результат плазмоліфтингу, а комбінований лазер посилює ефект омолодження.

Омолодження за допомогою плазмоліфтингу до та після 4 процедур

 

  
Плазмоліфтінг підготовка к шліфування/відновлення після шліфувань 1500 грн.
Плазмоліфтинг обличчя 2 пробірки
2500 грн.
Плазмоліфтинг обличчя + шия
4000 грн.
Плазмоліфтинг обличчя + шия + декольте + кисті рук (4 пробірки)
6000 грн.
Плазмоліфтинг лікування Акне обличчя
2500 грн.
Плазмоліфтинг лікування алопеції «Здорове волосся» 
2500 грн.
PRP (Швейцарія) Плазмоліфтинг REGEN LAB набір обличчя 250 €
PRP (Швейцарія) Плазмоліфтинг REGEN LAB обличчя, шия, декольте, руки 360 €
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні