м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Альцина Alcina Balance Німеччина

Альцина Alcina Balance Німеччина

Альцина Alcina Balance Німеччина

Альцина Баланс Косметик (компанія Dr. Kurt Wolff) – бренд для жінок, які готові щось зробити для своєї зовнішності та гарного самопочуття..

Походження марки сягає корінням у минуле, до фармацевта Доктора Августа Вольфа. На своєму фармацевтичному підприємстві він розробляв дерматологічно активні препарати та косметику.

Коли його син, Доктор Курт Вольфф, взяв на себе управління компанією в 1942 році, медицина та косметика стали йти пліч-о-пліч. Він продовжив дослідження і встановив, що шкіра здорова і красива лише тоді, коли вона перебуває у своїй природній рівновазі. І оскільки і шкіра, і волосся – індивідуальні та неповторні також як і люди, компанія розробила продукти, які оптимально відповідають індивідуальним потребам.


Індивідуальний догляд за шкірою

Галеніка є мистецтвом укладання активних інгредієнтів у правильну основу таким чином, щоб оптимізувати їх вплив. Протягом десятиліть основним напрямом досліджень Доктора Вольффа був пошук оптимального складу продукту та укладання активних інгредієнтів у правильну форму - у вигляді кремів або мазей, які надають підтверджену позитивну дію на шкіру. Альцина Баланс Косметик пропонує вам науково обґрунтовані серії продуктів, які переконують не лише постійними інноваціями, а й насамперед оптимально дозованим поєднанням активних інгредієнтів, які відповідають вимогам кожного конкретного типу шкіри. У співпраці з провідними клініками дерматолог д-р Вольфф розробив цілісний асортимент продуктів догляду за шкірою, які поєднують у собі найкраще з галузі медицини та косметики.Философия бренда

Альцина Alcina Balance Німеччина

Наша філософія Альцина Баланс Косметик виходить з дерматологічних дослідженнях Д-ра Курта Вольффа. В результаті досліджень він дійшов висновку, що шкіра і волосся будуть здоровими і красивими тільки тоді, коли вони знаходяться у своїй природній рівновазі. І цю рівновагу необхідно зберігати, посилювати та захищати від внутрішніх та зовнішніх

негативних впливів. Але шкіра і волосся також індивідуальні, як і їх власники. Саме тому продукти догляду повинні оптимально підбиратися під індивідуальні вимоги різних типів шкіри та волосся.

 

Ця концепція є основою всієї продукції Альцина Баланс Косметик. Ми тісно співпрацюємо з відомими дерматологами та університетськими клініками для обміну досвідом та науково-технічними розробками. Так само і в майбутньому ми будемо використовувати всі наші знання, енергію та ідеї для забезпечення найкращого догляду за шкірою та волоссям для того, щоб продукція Альцина Баланс Косметик і надалі сприяла тому, щоб кожна людина відчувала себе добре, а її індивідуальна краса була видна усім.

Дослідження

Вся продукція Альцина Баланс Косметік має медичне походження.

Підприємство має користь із тісної співпраці з відомими дерматологами та досвідченими практиками. Наслідуючи традиції більше дев'яти десятиліть і маючи близькість до клієнта, компанія набула виключно цінного досвіду.

Наукові дослідження проводяться у власних лабораторіях компанії, розташованих у сучасній будівлі фабрики у м. Білефельді. Ретельно досліджуються природні процеси у шкірі та волоссі, а результати цих досліджень знаходять своє втілення у продуктах.

Дуже ретельно компанія підходить до питання вибору сировини, оскільки якість продукту значною мірою залежить від чистоти окремих компонентів. Результат - це якісний продукт з підтвердженою ефективністю та оптимальною переносимістю.

Всі косметичні інгредієнти проходять множинні тестування та гармонійно поєднуються один з одним.

При виробництві продукції Альцина Баланс Косметик перевагу надають природним інгредієнтам, таким як алантоїн, рослинні олії, вітаміни та зволожуючі речовини. Компанія продовжує проводити копітку науково-дослідну роботу та інвестує у майбутнє. Ціль – інновації, засновані на багаторічній традиції.

Але хто сказав, що продукція, яка відповідає високим медичним вимогам, нудна? Альцина Баланс Косметик випускає продукцію відповідно до актуальних трендів та привабливого дизайну упаковки, пропонуючи клієнтам нові відтінки та індивідуальний дизайн.

Бездоганний баланс краси та здоров'я – ось формула успіху Альцина Баланс Косметик.

История

Доктор Вольфф Косметік

Початком розвитку марки вважається 1905 рік, коли збудувалась мережа фармацевтичного спрямування. Хімік та доктор Вольфф у західнонімецькому місті Білефельд будує фармацевтичну фабрику. Поряд із ліками випускається лікувальний шампунь від випадання волосся Alpecin. У 1942 році було прийнято рішення про початок виробництва косметики для волосся та шкіри. На сьогоднішній день Alcina Balance Kosmetik – велике самостійне підприємство, яке не втратило початкової основи, зміцнило її ще більше. Вся продукція розроблена на фармацевтичній основі, у цьому її унікальність.

З дерматологічного боку продукція бездоганна. Доктор Август Вольфф, батько доктора Курта Вольффа, використав свої знання в галузі медицини та розробив перші косметичні продукти зі спеціальними активними речовинами – такими як розмарин, ромашка та фенхель.

Сьогодні компанія – це сучасне підприємство, яке прагне новітніх розробок. Пропонує нам цікавий продукт, модернізує і, відповідно, покращує якість існуючого продукту.

У підприємство входять:

Лабораторія, в якій проводяться дослідження препаратів, постійні тестування інгредієнтів, розробка нових продуктів для волосся та шкіри. Склад кожного препарату відповідає світовим вимогам. Фабрика з виробництва косметики, як ринку Німеччини, так ринку інших країн, що гарантує сталість якості. Студія навчання та підвищення кваліфікації для майстрів перукарів та косметологів, у якій тренера – технологи знайомлять із найновішими техніками та технологіями. Косметика Alcina представлена ​​в таких країнах як Німеччина, Швейцарія, Нідерланди, Італія, ОАЕ, Австрія, Фінляндія, Бельгія, Чехія, Греція, Англія, Україна, Росія.

 

Альцина Alcina Balance Німеччина Процедура "Клітинна сила” 480 грн.
Очищувальна процедура "Чисте обличчя" 350 грн.
Процедура 45-хвилинна "Перерва на красу" 360 грн.
Зволожуюча процедура "Ніжна шкіра" 420 грн.
Відбілююча процедура з використанням активних концентратів 550 грн.
Заспокійлива процедура "Релакс" 680 грн.
Ліфтингова програма з використанням активних концентратів 880 грн.
Корекція та профілактика старіння шкіри навколо очей 320 грн.
Догляд за сухою та нормальною шкірою 450 грн.
Догляд за комбінованою шкірою. 480 грн.
Догляд за жирною шкірою 480 грн.
Класичний масаж обличчя/особи, шиї та декольте 200 грн./
250 грн.
Маски для обличчя 80-120 грн.
Маска альгінантна 250 грн.
УЗ чищення проблемної особи 1,5-2 години 600 грн.
Ультразвукове чищення обличчя ALCINA BALANCE  480 грн.

 

 

 

 

 

 

 


Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні