м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерна біоревіталізація

Лазерна біоревіталізація

Ви мрієте про біоревіталізацію, мезотерапію, але боїтеся уколів СПРОБУЙТЕ ЛАЗЕРНУ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЮ VITALASER! Ви хочете продовжити та посилити дію ін'єкцій - Спробуйте ЛАЗЕРНУ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЮ VITALASER!

 

Величезною популярністю нині у фахівців естетичної медицини та їх клієнтів користуються процедури, спрямовані на омолодження шкіри обличчя та усунення явних ознак старіння шкіри. При всьому багатстві вибору, важко уявити більш ефективне вирішення цієї проблеми, ніж   біоревіталізація.   І якщо раніше ця процедура була пов'язана з певними незручностями, притаманними будь-якій ін'єкційній методиці, то тепер ми можемо запропонувати нашим клієнтам комфортну, безпечну процедуру, що дає порівняний результат - лазерну біоревіталізацію

Технологія атравматичної лазерної біоревіталізації є унікальною розробкоюкомпанії Vitalaser GmbH. Вона комбінує вплив «холодного» низькоінтенсивного інфрачервоного лазера та  унікального гелю Hyalupure,що містить максимально можливу концентрацію низькомолекулярноїгіалуронової кислоти.

Що означає термін біоревіталізація?

Термін біоревіталізації (bio-Revitalisation, bio-revitalization) був запропонований у 2001 році А. Ді П'єтро та його співавтором, які спочатку визначили біоревіталізацію як «метод внутрішньошкірних ін'єкцій немодифікованої гіалуронової кислоти, що дозволяє досягти відновлення фізіологічного середовища та нормалізації. Термін виявився настільки вдалим, що був сприйнятий і підхоплений лікарями, які розширили рамки його початкового визначення та стали називати біоревіталізуючими будь-які методи, що нормалізують стан шкіри за рахунок відновлення її гомеостазу фізіологічним шляхом.

(Матеріал із Вікіпедії – вільної енциклопедії).

Час нещадний до молодості!!!!

Одним з основних факторів старіння шкіри є зниження вмісту гіалуронової кислоти і тісно пов'язане з цим зменшення вмісту вологи, товщини шкіри, втрата еластичності. Зміст гіалуронової кислоти є найвищим у сполучній тканині новонароджених немовлят. До 40 років вміст гіалуронової кислоти знижується 2 рази, а до 60-ти років шкіра містить у 10 разів менше гіалуронової кислоти, ніж у юності. Зневоднення шкіри зумовлює її старіння, втрату тонусу. 

Цей процес можна зупинити та звернути назад за допомогою введення у глибокі шари шкіри препаратів гіалуронової кислоти. Збільшення рівня гіалуронової кислоти ревіталізує шкіру за короткий час: завдяки відновленій еластичності шкіра виглядає свіжішою, гладкою та відпочившою. І якщо раніше цього можна було досягти лише за допомогою ін'єкцій препаратів гіалуронової кислоти, то сьогодні ми маємо нову лазерну методику, яка дає чудові естетичні результати.

Які проблеми можна вирішити за допомогою лазерної біоревіталізації:

Лазерна біоревіталізація
 1. Корекція темних кіл, синяків, "мішків" під очима.
 2. Поява зморшок.
 3. Сухість шкіри.
 4. Зменшення вмісту вологи.
 5. Дряблість шкіри.
 6. Втрата свіжості шкіри.
 7. Тусклий колір обличчя.
 8. Шкіра курця.
 9. Порушення мікроциркуляції.
 10. Втрата еластозу шкіри.

Принцип дії лазерної біоревіталізації

Під час процедурилазерної біоревіталізаціїзатехнологією Vitalaserна шкіру наноситься гіпоалергеннийгель Hyalupure,що містить максимально можливу концентрацію гіалуронової кислоти. Потім проводиться  комплексний вплив атермічногодіодного лазера з довжиною хвилі 785 нм.

Щоб збільшити вмістгіалуронової кислотиу шкірі під часлазерної біоревіталізаціїкомбінуються дві процедури: шкіра почергово обробляється інфрачервоним атермічним лазером та гелем згіалуроновою кислотою.

Лазерна дія не тільки сприяє відкриттю транспортних каналів, через які гіалуронова кислота легко проникає в шкіру, що там розкривається, але й активізує синтез колагену та еластину, а також процеси власного виробництва гіалуронової кислоти в підшкірних шарах, що ще більше посилює омолоджуючий ефект процедур.

Процедура абсолютно безболісна, навіть при тривалій обробці температура зони впливу не піднімається більше ніж на 1°С.

Лазерна біоревіталізаціяне вимагає постпроцедурного догляду та реабілітації, не має побічних алергічних реакцій, не викликає жодних ускладнень, вона може застосовуватися навіть для гіперчутливої ​​шкіри та для пацієнтів з хронічними захворюваннями.

Основні зони для проведення процедури лазерної біоревіталізації:

 1. Обличчя.
 2. Шия.
 3. Кісті рук.
 4. Область декольте.
 5. Будь-які ділянки шкіри, що потребують омолодження.

 

Переваги лазерної біоревіталізації над іншими методами:

 1. Негайний видимий результат.
 2. Тривалий, пролонгований ефект.
 3. Відсутність протипоказань та побічних ефектів.
 4. Відсутність болю та повний комфорт процедури.

Основні результати, які отримують після лазерної біоревіталізації:

 1. Швидке, видиме омолодження шкіри.
 2. Ліфтинг шкіри з ефектом видимого розгладження зморшок.
 3. Ефективне зволоження  шкіри та підвищення тургора.
 4. Згладжування рельєфу шкіри та звуження розширених пір.
 5. Збільшення обсягу губ.
 6. Підвищення еластичності.
 7. Швидке відновлення шкіри після сонячних та теплових опіків.
 8. Лікування травматичних та післяопераційних рубців, акне, алопеції,екзем, атопічних дерматитів.

Відповідно до проведених досліджень вражаючий ефект видно відразу після процедури, а результати курсу зберігаються не менше 6-ти місяців.

При помірному підтримуючому догляді досягнуті результати пролонгуються на період до 12 місяців.

Рекомендований курс: 3-5 процедур, з періодичністю 1 сеанс  на тиждень.

Домашній догляд: між процедурами вранці та ввечері рекомендується використовувати зволожуючі засоби або ліфтинговий крем за типом шкіри. Протягом 2-3 днів після процедури слід зрошувати обличчя термальною водою кожні 2-4 години.

Довідка для професіоналів

1. Косметологічні засоби, з вмістом гіалуронової кислоти, які зараз широко розрекламовані, не принесуть жодного ефекту, т.к. молекула гіалуронової кислоти має таку величину, що  не здатна проникнути навіть з епідермального шару. Проникнення в дерму може надати тільки лазер або голка.

2. Довжина хвилі атермічного діодного лазера дорівнює 785 нмНизькоінтенсивний лазерний вплив стимулює відкриття транспортних каналів в епідермісі та дозволяє вводити та розкривати молекули гіалуронової кислоти глибоко в дермі.

3. 7 діодних лазерних джерелМаніпула площею плями 7 см² забезпечує рівномірний розподіл енергії поверхнею шкіри. Завдяки цьому Vitalaser дозволяє проводити процедуру значно швидше, ніж його конкуренти. Це виключає ризик опіку та дозволяє називати лазер атермічним.

 


Лазерна біоревіталізація особи VITALASER     1500 грн.
 Лазерна біоревіталізація VITALASER ліфтінг повік  850 грн.
АКЦІЯ Експрес-ліфтинг обличчя (легкий фракційний пілінг + лазерна
біоревіталізація в ході однієї процедури). ЕКОНОМІЯ 1000          
4000 грн. 
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні