м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
13 чер 2016

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ЛАЗЕРИ ДЛЯ ЕПІЛЯЦІЇ

За результатами клінічних випробувань визнано, що ефективність діодного лазера у кілька разів вища, ніж у історично ранніх типів лазера. Це означає, що для епіляції необхідна менша кількість..

13 чер 2016

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ЛАЗЕРНА ТА ФОТОЕПІЛЯЦІЯ

Лазерна та фото епіляція щодо ефективності лікування мають досить багато відмінностей. Фотоепіляція має великі можливості як для творчого ставлення до процедури, так і для розвитку побічних ефектів...

13 чер 2016

КВАНТОВА ЕПІЛЯЦІЯ: ЧИ НОВИНКА...?

Давайте спробуємо зрозуміти, що таке квантова епіляція. Пошукова система Інтернету на запит: «Купити апарат для квантової епіляції» дає таку інформацію:«Квантовий епілятор - апарат фототерапії ..

29 лип 2016

Гарантія якості на процедури лазерної епіляції лише у нас!

Дорогі Гості Салону лазерної косметології "Лілу"! Ми дійсно приділяємо багато уваги такій процедурі, як лазерна епіляція. З 2003 року у сфері лазерної косметології нами було проведено до 22 тисяч..

18 лют 2017

15 лютого зустріч з обміну досвідом із власником клініки Бьюті Експрес Юрієм Комаром Ізраїль, Рішон-де-Ціон

15 лютого 2017 року в салоні лазерної косметології Лілу в Кременчуці відбулася зустріч із власником клініки "Бьюті Експрес" Юрієм Комаром (Ізраїль, Рішон-ле-Ціон), провідним спеціалістом у галузі..

21 чер 2017

Операції на судинах у Кременчуці. Флебологія

Найскладніші операції на судинах стали можливі у Кременчуці завдяки Пічке Віталію Володимировичу-судинному хірургу вищої категорії, ангіохірургу, науковому співробітнику ГУ ІНВГ ім. В.К...

10 вер 2017

Міжнародний День краси

Міжнародний День Краси відзначається з ініціативи Міжнародного комітету естетики та косметології CIDESCO, що є на сьогодні найпрестижнішою організацією у світі у своїй галузі. 1995 року на..

12 вер 2017

Пластична та реконструктивна хірургія

ПРИРОДНА КРАСА І ЗДОРОВ'Я І З ЗАХИЩЕННЯМ ВЛАСНОЇ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ. Сьогодні модно не просто бути молодим і здоровим, але й не перетворити своє обличчя на одну з тисяч неживих масок. Ми дбаємо про..

13 вер 2017

Ви досі викидаєте величезні гроші на косметику з масмаркету DutyFree, Brocard, тоді терміново прочитайте це

Здатний   чи крем проникати в   шкіру? Зміст Будова шкіри Механізм дії крему Способи проникнення крему Купуємо крем: на що звернути увагу? І   тільки доза робить..

28 січ 2018

HydroPeptide. Контроль над віком.

СИЛА ПЕПТИДОВ Що таке пептиди та як вони діють? Упевнені, що ви куштували, радили своїм клієнтам або принаймні бачили косметику з пептидами. Це – новітні супер-інгредієнти, які включають до складу..

26 чер 2018

Лазерна пластика піхви Fotona IntimaLase

    Лазеротерапія IntimaLase - запатентована в 2013 році технологія без операційної пластики піхви для лікування синдрому "широкої піхви", недостатньої чутливості, атрофії м'язів...

18 лис 2018

Лазерне лікування нетримання сечі Fotona IncontiLase

Загальновідомо, що нетримання  сечі (інконтинентація)-це одне з проявів дисфункцій тазового дна Стресове нетримання сечі у жінок є найпоширенішою формою мимовільного сечовипускання і,..

18 лис 2018

Лазерне лікування хропіння процедура NightLase

УВАГА АКЦІЯ!!! Вартість однієї процедури лікування хропіння лазером   3000 грн. Вартість трьох процедур лікування хапа лазером   8000 грн.  ЕКОНОМІЯ 1000..

Кременчук
Горішні Плавні