м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » Ви досі викидаєте величезні гроші на косметику з масмаркету DutyFree, Brocard, тоді терміново прочитайте це

Ви досі викидаєте величезні гроші на косметику з масмаркету DutyFree, Brocard, тоді терміново прочитайте це

Здатний   чи крем проникати в   шкіру?

В  наш час не   припиняються суперечки навколо питання: здатний   косметичний крем проникати в   шкіру. Виробники косметичних засобів ствердно відповідають на   це питання, уточнюючи, що велику роль відіграє склад крему та   його формула. Опоненти ним   суперечать, посилаючись на будову шкіри і   її   бар'єрно   - захисну функцію. Хто правий?   цій статті ми   спробуємо розібратися в   це питання, але   для початку почнемо з   найголовнішого-будови нашої шкіри.Ви досі викидаєте величезні гроші на косметику з масмаркету DutyFree, Brocard, тоді терміново прочитайте це

Будова шкіри

Шкіра є найбільшим поверхневим органом нашого організму. Що може бути простіше за шкіру? Адже цей орган завжди має   нас на   виду. Але   за   здається простотою ховається складний і   багатофункціональний орган, що має широкий спектр фізіологічних функцій і   патологічних процесів, що виникають у   ній.


 Отже, шкіра складається з   трьох шарів:

  1. Перший шар шкіри   - епідерміс або шкірка;
  2. Другий   - дерма чи власне шкіра;
  3. Третій   - гіподерміс або підшкірно-жирова клітковина.

Епідерміс складається з   п'яти шарів:

  • роговий шар (поверхневий шар);
  • блискучий шар;
  • зернистий шар;
  • шипуватий шар;
  • базальний шар.

У   кожного з   шарів свої завдання та   функції.   нижньому шарі епідермісу знаходиться базальний або паростковий шар.   ньому відбуваються всі обмінні процеси, утворюються кератинові, імунні та   пігментні клітини.

В   шипуватому шарі знаходяться шипуваті кератиноцити, що утворюють кілька рядів. Тут протікає лімфа, яка транспортує   клітини поживні речовини та   виводить із   них продукти розпаду.

В   зернистому шарі містяться гідрофобні структури, які перешкоджають проникненню води в   шари, що підлягають.   цьому шарі знаходяться клітини, що виробляють кератинізацію епітелію.

Блискучий шар   - однорідна смужка рожевого кольору, що складається з   двох шарів плоских клітин без ядер та   органел.

І   нарешті   - Роговий шар. Головне завдання епідермісу   - Виробляти роговий шар. Роговий шар виконує бар'єрно   - захисну функцію та   живих клітин не   має.   мірою того, як клітина переміщається в   верхній шар, відбувається її   відмирання чи ороговіння. Тому роговий шар складається з   відмерлих лусочок, які постійно відлущуються і   відпадають. Товщина цього шару у   всіх індивідуальна та   залежить від   сили механічного навантаження. Роговий шар є гарною перешкодою для патогенних мікробів та   токсинів, але     то   ж час він   є перешкодою та   для корисних речовин із   крему.

Усі клітини епідермісу організовані пластами чи шарами. Товщина шарів епідермісу неоднакова на   різних ділянках тіла. Наприклад, на   долонях та   підошві ніг найтовстіший шар, а   на   шкірі повік   - найтонший.

Ви досі викидаєте величезні гроші на косметику з масмаркету DutyFree, Brocard, тоді терміново прочитайте це

 

 

Шкіра виконує дуже важливі функції, що регулюють життєдіяльність нашого організму:

  • захисну функцію (захищає шкіру від   проникнення мікробів, вірусів, шкідливих хімічних речовин, води ззовні);
  • терморегуляторну (регулює теплообмін: випромінювання тепла та   потовиділення);
  • рецепторну (в   шкірі знаходяться численні нервові закінчення);
  • імунну (захоплення, транспорт антигенів та   розвиток імунної реакції).

Як стало зрозуміло з   вищесказаного, проникнути в   шкіру поживним речовин з   крему майже неможливо. До   тому   з   віком відбувається потовщення рогового шару. Оскільки   ж бути? Перш ніж відповісти на   це питання, дізнаємося, як діють креми.

Запам'ятайте! Всі креми діють за   одному та   тому   ж принципу, незалежно від   їх   складу, компонентів чи ціни. Крем впливає лише на   епідерміс (поверхневий шар шкіри), зволожуючи його та   створюючи   його поверхні захисну плівку. Найдорожчі   важливі компоненти, заявлені   крем, не   проникають усередину шкіри, а   залишаються на   її   поверхні. А   все тому, що косметичний крем не   є ліками, він   покликаний діяти лише на   рівні епідермісу.

 

Ви досі викидаєте величезні гроші на косметику з масмаркету DutyFree, Brocard, тоді терміново прочитайте це

Відповідно до міжнародного законодавства, всі косметичні засоби, що сертифікуються як косметика, а   не   як лікарські препарати, впливають лише на   поверхневий шар шкіри. Але   виходить, що багато споживачів, витрачаючи величезні гроші на   купівлю дорогих антиейджів   - кремів, просто не   знайомі з   цим міжнародним законодавством. А   деякі виробники паразитують на   бренді «коллаген», "еластін", або інших популярних компонентів, просто наживаються на   непоінформованості споживачів. Дочитавши до   цих рядків, дорогі читачі, не   поспішайте засмучуватися. Справи саме так, але   тут є деякі нюанси.   наш час усі   ж існують методи, які допомагають кремам проходити крізь захисний бар'єр шкіри.

 

Способи проникнення крему

Метод № 1. Руйнування рогового шару. Якщо обробити шкіру спеціальною речовиною з   аніонактивними ПАР, що дозволяє зняти весь жировий шар, то   надходження активних компонентів   шкіру збільшиться на   20%. Також будь-який   хімічний пілінг   здатний зруйнувати гідроліпідну мантію, що покращує мікроциркуляцію крові та   здійснює краще проникнення активних речовин у   шкіру.

Метод № 2. Креми з   ефірними оліями. Креми з   ефірними оліями, включеними в   крем, вважаються природними ехансерами (провідниками) здатними проводити активні речовини глибоко   шкіру. Ефірні олії мають здатність дуже швидко проходити крізь роговий шар, протягуючи за   інші інгредієнти. Але   тут важливими є три моменти.

  1. Ефірні олії, що входять до складу косметичного крему, повинні бути натуральними. Слід сказати, що на ринку ефірних масел існує багато підробок.
  2. Ціна натуральних ефірних олій дуже велика, що робить підсумковий косметичний продукт надзвичайно дорогим.
  3. У багатьох споживачів ефірні олії викликають найсильнішу алергічну реакцію.

При покупці крему з   ефірними маслами слід враховувати вищеназвані фактори.

 

Ви досі викидаєте величезні гроші на косметику з масмаркету DutyFree, Brocard, тоді терміново прочитайте це

Метод № 3. Використання апаратних технік. Апаратна косметологія сама за   дуже ефективний метод впливу на   шкіру. Йдеться про   таких апаратних методах як: іонофарез, гальванотерапія, мікрострумова терапія. Використовуючи апаратні методи, можна добитися проникнення в   шкіру активних інгредієнтів з   за допомогою мікрострумів або ультразвуку.

 

Метод № 4. Нанотехнології. Теоретично цей метод дуже привабливий. Але   на   практиці досягти стабільності наноінгредієнтів дуже складно. Наночастинки   крем можуть змінити свою структуру і   взаємодіяти з   іншими частинками. Вони здатні проникнути в   кров, що може спричинити небажані наслідки. Також існують труднощі технічного характеру, які поки що дуже складно усунути.

Метод № 5. Використання пептидів . Пептиди   — це сполуки, молекули яких складаються з   амінокислот, пов'язаних між собою пептидними зв'язками. На   сьогоднішній день косметика з   пептидами є найефективнішою. Пептиди проникають у   шкіру завдяки своїй будові: послідовності та   набору амінокислот. Здатність медьсодержащих пептидів проникати крізь шкіру добре відома. Існує навіть регенеративні технології, засновані на застосуванні мідьвмісних пептидів. Вони запускають процеси регенерації, активізують фібробласти, сприяють виробленню «нового» колагену та еластину . Дуже ефективний   популярний так званий крем з   ефектом ботоксу». В  його склад входять пептиди, що блокують нервово-м'язові синапси. Ефект таких кремів аналогічний до ін'єкцій.

Ми   розглянули способи проникнення косметичних препаратів у   шкіру. Якщо уважно враховувати   склад крему та   знати деякі нюанси,   можна отримати надійний та   ефективний препарат.

Купуємо крем: на   що звернути увагу?

Зрозумівши, що з   косметичними препаратами не   все так жахливо, на   що   ж звернути увагу при купівлі крему?

 

Ви досі викидаєте величезні гроші на косметику з масмаркету DutyFree, Brocard, тоді терміново прочитайте це

У   виробників кремів є свої хитрощі. Склад на   упаковці крему згідно із законодавством   РФ має бути описаний на   латині або   англійською. Викликає побоювання крем, на   упаковці якого склад вказано на   російською мовою.

Список інгредієнтів складений за   мірою зменшення кількості компонента. Те   є води   крем завжди найбільше, значить, вона завжди повинна бути лідером в   такому списку.

Насторожує крем, якщо   його склад входить дуже багато активних речовин: екстракт плаценти, гіалуронова кислота, молекулярний кисень, фітогормони, ембріональні клітини, коензим Q10, фруктові кислоти, колаген, еластин, вітаміни, ретинол. І   знову постає питання, наскільки ці речовини здатні проходити крізь захисний шар шкіри, але   проблема не   тільки   цьому.

 

Наприклад, екстракт плаценти використовується в   регенеративні технології. Це дуже ефективна омолоджуюча процедура, але   тільки тоді, коли йдеться про   ін'єкції.   іншому   ж у випадку, в   крему повинні бути ехансери, здатні «протягнути» активні речовини за   собою крізь захисний шар шкіри.

Ембріональні клітини   крем   - Чистий маркетинговий трюк. По-перше, вживання ембріональних людських клітин заборонено   всьому світі. Вся фетальна (від   лат. fetus   — плід) косметика, яка продається на   косметичному ринку   - Тваринного походження. І   тут виникає цілком закономірне питання, як жива ембріональна клітина може вижити у   крем? А   якщо вона мертва, то який від   її користь?

 

Ембріональні клітини повинні існувати в   певному середовищі та   зберігатися за певної температури. Також вони потребують   їжі, тільки в такий спосіб можливо їх   оновлення та   існування.

 

В   косметичному кремі можуть бути стовбурові клітини яблука, запатентована назва   - PhytoCellTec™ Malus Domestica. Така косметика справді є. Тому просто словосполучення ембріональні чи стовбурові клітини повинні насторожити. Якщо мова йде про   фетальної косметики, то   на   упаковці повинен бути певний маркер, який пояснює, що йдеться про   препарати тваринного походження. Маркування може бути таке: екстракти Ovar, Placenta, Cutis, Hepar, Amnion, Liquor amnii (амніотична рідина), плацентарні протеїни, протеїни фетальної шкіри   и т. д. Якщо рослинні стволові клітини, то   вказується запатентована назва PhytoCellTec Malus Domestica. Але   знову   ж, наскільки ефективними є ці інгредієнти в   крем   - Питання спірне.

 

Інший маркетинговий хід виробників   — молекулярний кисень   склад крему.   інтернеті давно існує думка, що наша шкіра «дихає», а   молекулярний кисень сприяє збагаченню клітин киснем. Винесемо вердикт: наша шкіра не   дихає. Шкіра не   може нормально виконувати свої функції, якщо повітря до   нею не   надходить. Але   молекулярний кисень   крем   - Це лише гучне вживання біохімічних термінів для запудрювання мозку споживачеві. Існує можливість гіпероксигенації лише пошкодженої тканини. Те   є роговий шар необхідно на   час зробити проникаючим   - Зруйнувати його.

 

Улюблений компонент косметичних виробників   - Колаген. Колаген входить до   склад антивікової косметики (найзатребуванішою і дорогою). З   віком відбувається заміна пружного якісного колагену на   "дефектний", зношений колаген. Те   їсти не можна сказати, що колагену виробляється менше. Змінюється його структура та   відбувається дисбаланс   його вироблення: молодого колагену виробляється дедалі менше, а   старого стає дедалі більше. І   виходить велике скупчення аморфного білка з   порушеною структурою. Для синтезу нового колагену необхідно звернутися до   регенеративним технологіям, що стимулюють аутологічні фібробласти молекула колагену є настільки «важкою», що   крем вона не   може проникнути в   шкіру.   з цієї причини молекули колаген піддають гідролізу для них   найкращого «засвоєння» шкірою.

 

Гіалуронова кислота   - Незамінний компонент будь-якого косметичного крему. Але   з   нею не   все так просто. Для того, щоб вона виявляла свої чарівні властивості, важливо використовувати її   правильну молекулярну форму.   креми використовують лише низькомолекулярну форму гіалуронової кислоти. Таким чином, вона здатна проходити крізь роговий шар і   виявляти свої зволожуючі властивості.

 

Фітогормони   - Чудова маркетингова пастка. Улюблений компонент антиейдж (антівікової) косметики. Відомо, що з   роками скорочується вироблення гормонів, відповідальних за   молодість та   краси шкіри. Їх   брак позначається найгіршим чином на   зовнішності жінки. Використання   період менопаузи гормонозамісних речовин у   складі крему   - Виправданий і   доцільний крок. Але   давайте розберемося,   чим тут каверза. Існують фітогормони та   фітоестрогени. Значення цих термінів не є   є ідентичним. Фітоестрогени   - це не   гормони, але   вони здатні відтворити дію людських естрогенів. Те   тобто активуються в   організмі, запускають процеси регенерації шкіри, сприяють синтезу колагену, еластину та   гіалуронової кислоти. Фітогормони   - Це гормони рослин. У   рослини є свої гормони, які вони виробляють для підтримки своїх життєдіяльних функцій. У   фітогормонів мало спільного з   фітоестрогенами, вони зовсім не   мають ніяку естрогеноподібну дію.   цій причині їх   ніколи не   Використовують з   метою заміни естрогенів. Отже, крем, що містить фітогормони, не   сприяють омолодження шкіри та   покращення шкірних параметрів. Виходить черговий рекламний трюк та   викинуті гроші на   вітер. Фітоестрогени   — це рослинні речовини, які можуть відтворювати дію естрогенів у   жіночий організм. Але   тут існує невелика, але   дуже вагомий нюанс. Фітоестрогени виявляють свої дії тільки в   потрібної концентрації та     специфічних умов. Це дуже складний і   трудомісткий процес, який запустити не   так просто. Щоб фітоестрогени виявляли свої гормоноподібні властивості, потрібна концентрація   тисячі разів перевершує концентрацію нашого аутологічного естрогену. Тільки   У цьому випадку фітоестрогени будуть ефективні. Але   якщо просто змащувати шкіру таким кремом, то   користі від   цього не   буде ніякий.

 

Коензим Q10   - зустрічається в   безліч кремів. Що являє собою цей препарат? Коензим Q10 це потужний антиоксидант, який перешкоджає утворенню вільних радикалів в   шкірі. Також він   стимулює процес оновлення шкіри, допомагає утримувати вологу   ній. Однак дія Коензіма Q10 обмежується тільки верхнім шаром епідермісу. Те   є він   теж не   здатний проникати глибоко в   шкіру та   нейтралізувати там дію вільних радикалів. І   одного Коензиму Q10 мало   як антиоксидант. Зазвичай максимальний ефект дає застосування антиоксидантів парами та   групами.

 

Найчастіше фруктові кислоти вживаються в   складі пілінгів та   ексфоліантів. Доцільність вживання фруктових кислот у   кремах   - Викликає масу суперечок. Для того, щоб ефективно впливати на   шкіру, вміст фруктових кислот   крем має бути не   менше 70%. Для косметичного крему це неприпустимо, оскільки рано чи пізно така концентрація може спричинити серйозні пошкодження шкіри. Препарати з   5% вміст фруктових кислот   - малоефективні, з   10% вже небезпечні. Зазвичай   косметичних кремах, які можна придбати у   магазинах, міститься не   понад 3% фруктових кислот. Іноді їх   вміст навіть менше 3%, що робить косметику з   фруктовими кислотами абсолютно марною і   неефективним.

 

Важливо! Купуючи крем з   колагеном та еластином   шукайте на   упаковці термін «гідролізат колагену» «гідролізат еластину». Пам'ятайте, щоб крем «працював» колаген і   еластин повинні бути тільки   формі гідролізату. Але   це не   відноситься до гіалуронової кислоти. Колаген та   еластин білки, їх   можна піддавати гідролізу. Гіалуронова кислота   - полісахарид, хімічна речовина, її   неможливо піддати гідролізу.

І   тільки доза робить його ліками…

Ми   встановили, що інгредієнти косметичного крему дійсно можуть обминути роговий шар і   потрапити усередину шкіри.   в такому випадку можна   Чи можна сказати, що будь-який косметичний крем є ефективним косметичним засобом? Тут, як завжди, диявол криється в   деталі.

Звичайно, велику роль відіграє склад крему, хімічна форма   якої пред'явлені компоненти, їх   взаємодія один з   другом. Але   також важлива   доза активних речовин   склад крему. Справа в   тому, що деякі компоненти виявляють свої активні властивості, що регенерують, тільки в   певної концентрації.

Виробники повинні вказувати на   упаковці концентрації того чи іншого інгредієнта, але   як ми   бачимо, такого не   відбувається. Ось і   виходить, активних речовин   крему достатньо, а   вони не   "працюють". Вище ми   наводили приклад з   фруктовими кислотами. Занадто висока концентрація фруктових кислот у   крем може завдати шкоді шкіри, занадто низька не   має косметичний ефект.

По цій причині багато виробників косметичних засобів просто заявляють про   наявності того чи іншого «ефективного» інгредієнта   маркетингових цілях, точно знаючи, що його концентрації недостатньо для того, щоб він   виявляв активність. Тут напрошуються питання, як і   що робити? Звернути свій погляд до   професійної косметики.

Чому професійна косметика?

По-перше,   косметиці класу professional біологічно активні речовини знаходяться в   Висока концентрація. І   не   просто   високою, а     тієї концентрації,   якою вони виявляють свої властивості, що регенерують.

 

Ви досі викидаєте величезні гроші на косметику з масмаркету DutyFree, Brocard, тоді терміново прочитайте це

 По-друге, речовини   такі косметики знаходяться в   відповідної хімічної форми. Колаген та   еластин у   формі гідролізату, а   гіалуронова кислота   низькомолекулярної форми.



Источник: http://iakosmetolog.ru/preparat/sposoben-li-krem-pronikat-v-kozhu.html 

По-третє, відбувається глибоке проникнення активних речовин у   гіподерму та   навіть дерму.

По-четверте, ефект від   використання професійної косметики помітне вже через тиждень.

Підсумовуючи, можна сказати, що професійна косметика покликана не   замаскувати проблеми, а   вирішувати   їх. Її   ефективність доведена клінічними дослідженнями, регулярними удосконаленнями формул та   складу, використанням інноваційних технологічних розробок

Джерело: http://iakosmetolog.ru/preparat/sposoben-li-krem-pronikat-v-kozhu.html



Джерело: http://iakosmetolog.ru/preparat/sposoben-li-krem-pronikat-v-kozhu.html



Джерело: http://iakosmetolog.ru/preparat/sposoben-li-krem-pronikat-v-kozhu.html



Джерело: http://iakosmetolog.ru/preparat/sposoben-li-krem-pronikat-v-kozhu.html



Джерело: http://iakosmetolog.ru/preparat/sposoben-li-krem-pronikat-v-kozhu.html



Джерело: http://iakosmetolog.ru/preparat/sposoben-li-krem-pronikat-v-kozhu.html



Джерело: http://iakosmetolog.ru/preparat/sposoben-li-krem-pronikat-v-kozhu.html

Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні