м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Діодна лазерна епіляція - Золотий Стандарт LUMENIS Light Sheer-ET

Діодна лазерна епіляція - Золотий Стандарт LUMENIS Light Sheer-ET

Діодна лазерна епіляція - Золотий Стандарт LUMENIS Light Sheer-ET
Шановні наші Гості та ті, хто ще не встиг познайомитись із послугою лазерної епіляції. В останні роки тенденції надання послуг дуже змінилися. Це пов'язано це з великою кількістю орендних лазерів, китайського обладнання, що ввозиться, відкриття тимчасових салонів епіляції, що не несуть жодної відповідальності за якість наданих послуг. В результаті порушується технологія, падає ефективність послуг, пріоритет ставиться тривіальне заробляння грошей. У зв'язку з цим ми зобов'язані розповісти вам, як насправді повинна надаватися послуга лазерної епіляції, якої якості вона повинна бути і що ви повинні вимагати від майстра, який її надає.


ЧИМ САЛОН ЛАЗЕРНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ ЛІЛУ ВИГІДНО ВІДМІНЮЄТЬСЯ ВІД

ІНШИХ САЛОНІВ, ЩО НАДАЮТЬ ПОСЛУГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ?1. Найкраще обладнання. Ми використовуємо тільки найдосконаліше та високоефективне обладнання у нашому Салоні. Результативність наших приладів дозволяє отримати бажаний результат, пройшовши при цьому мінімальну кількість процедур!!!


2. Стаціонарне обладнання. Ми не орендуємо чужі прилади і не використовуємо "гастролююче", що привозиться   обладнання. У нашому Салоні встановлені лише стаціонарні лазери, які проходять обов'язковий сервіс тільки у офіційних дилерів, своєчасний  заміну витратних матеріалів тільки оригінальних (це дуже важливо!) та обслуговування у сертифікованих інженерів.


3. Нам довіряють 2001 року. У нашому Салоні лазерну епіляцію проводять лише медичні працівники-сертифіковані фахівці у галузі лазерної терапії. За 17 років практики вони досконало володіють специфікою роботи і навчені всім тонкощами, які багатьом спеціалістам-початківцям поки недоступні.


4. Робота на якість, а не кількість. Багато салонів міста пропонують пройти у них курс з 10-12 процедур! Як і в 2001 році так і досі наш салон проводить курс лазерної епіляції, що складається з 4-6 сеансів. На п'яту та шосту процедури мало хто з наших клієнтів звертається. Наші спеціалісти досить старанно і скрупульозно, часом по два-три рази проходять всю зону без перепусток. Все це робиться для того, щоб пацієнт почував себе максимально зручно в інтервалах між процедурами.


5. Ми не економимо імпульси та не занижуємо параметри енергії. Ті, хто пропонують вам відразу велику кількість сеансів-просто заощаджують і заробляють на вас. Економлять - на кількості витрачених імпульсів, що характеризується перепустками в роботі, а заробляють на кількості сеансів за рахунок заниження енергії. 


6. Інтервал між процедурами. Після першої процедури лазерної епіляції волоски не ростуть 8 тижнів, після третьої-до 12 тижнів. Такі інтервали між сеансами продиктовані технологією, такі ж інтервали дотримуються і в салоні вже протягом 17 років. І якщо хтось пропонує вам приходити частіше (раз на місяць) і при цьому пройти 10-12 процедур- біжіть звідти!!!


7. Безпека. Ваша безпека – це головний пріоритет у нашій роботі. Якщо при консультації наш лікар вважає, що існує хоча б 1% ризику вашому здоров'ю - вам відмовлять у процедурі .


8. Гарантія результатів. Тільки у нашому салоні ви можете отримати гарантію якості на процедури лазерної епіляції.


9. Ліміт на процедури. Ми не прагнемо нескінченного потоку відвідувачів і не дозволяємо собі знижувати якість. Тому не більше 10 процедур на день-це наш ліміт. Ми хочемо без поспіху приділяти кожному достатньо часу для обслуговування. Саме тому з травня 2018 року ми відкрили ще один кабінет лазерної епіляції, в якому встановлено нове прогресивне обладнання наступного покоління Lumenis. LightSheer DUET. І тепер два кабінети лазерної епіляції з двома фахівцями працюватимуть паралельно.


З розвитком нових технологій змінився підхід до видалення небажаного волосся на обличчі та тілі. Довгий час усунути волосяний покрив можна було лише за допомогою різних способів депіляції (гоління, ваксація, вищипування, різні види хімічної епіляції), що давали короткочасний ефект. Проблема полягала в тому, що будь-який з вищезгаданих методів усував тільки стрижень волосся, а паросткова ділянка волосяної цибулини залишалася непошкодженою. Першою успішною спробою знищити саму волосяну цибулину стало застосування електроепіляції. Але дана процедура інвазивна (голка приладу проколює шкіру), і тому викликає страх і недовіру у багатьох пацієнтів.

У 90-х роках спільні зусилля фізики та медицини дозволили створити прилади, що виключають недоліки електроепіляції. Сьогодні на зміну методам, що застаріють, прийшло нове покоління апаратів для світлового усунення волосяних фолікулів. У нашому салоні використовується один з найбільш досконалих та високотехнологічних приладів для лазерної епіляції - діодна лазерна система Light Sheer ET американської корпорації Lumenis (Coherent)з довжиною хвилі 820 нм.

Суть методу лазерної епіляції

Діодна лазерна епіляція - Золотий Стандарт LUMENIS Light Sheer-ET

Суть лазернох епіляції полягає у впливі лазерного променя на особливий пігмент меланін, який міститься у волосяному фолікулі та стрижні волосся. Джерело лазерного випромінювання генерує імпульс, що несе в собі інфрачервоне світло та тепло. Спалах триває частки секунди, але цього часу достатньо для того, щоб структури волосяної цибулини нагрілися та загинули. Стрижень волосся нагрівається першим, він проводить тепло до ділянки паросткової зони фолікула. Руйнування волосся під дією тепла називається фототермолізом.

Переваги діодного лазерного обладнання

Діодна лазерна епіляція - Золотий Стандарт LUMENIS Light Sheer-ET

Параметри лазерного спалаху в діодної лазерної системи Light Sheer ET підібрані з урахуванням різної теплової релаксації шкіри, типу волосся та їх різного насичення меланіном. 

Особливе поєднання тривалості та частоти імпульсів забезпечує практично миттєве нагрівання стрижня та цибулини волосся.  

У шкіри час теплової релаксації менший, тому за час спалаху він лише трохи нагрівається. Лазерний імпульс діє вибірково на волосся, не ушкоджуючи епідерміс. Енергія світлового потоку з постійною довжиною хвилі досягає того рівня шкіри, де знаходяться волосяні цибулини і не проникає далі, тобто підшкірна клітковина і розташовані глибше тканини не піддаються впливу імпульсів. Це дозволяє проводити процедуру на найчутливіших ділянках тіла - зоні бікіні, на обличчі та у пахвах.

Комп'ютерне забезпечення діодного лазера Light Sheer ET дозволяє індивідуально підбирати оптимальне співвідношення енергії впливу, частоти та тривалість імпульсів. У приладі є додаткова спеціальна система охолодження робочої поверхні апарату. Сапфірове скло робочої головки має постійну температуру -4 °C. Мінімальна тривалість імпульсу і низька температура в сукупності роблять процедуру безпечною та ефективною. Детальнішу характеристику приладу та його порівняння з іншими лазерними системами Ви знайдете у розділі "обладнання".

Необхідний курс процедур лазерної епіляції

Для повного усунення небажаної рослинності знадобиться курс із 4-6 процедур з інтервалом 8-12 тижнів. Чому так відбувається? Для цього слід згадати анатомію та розглянути стадії росту волосся. Таблиця наведена нижче.

У шкірі людини ще у зародковому стані закладено резерви волосяних цибулин у стані спокою. Причому їхня кількість у кожного індивідуальна. Це залежить від етнічної приналежності, спадковості, типу шкіри тощо. Після першої процедури лазерної епіляції зникне все волосся первісного об'єму, але цей об'єм становить лише 15-20% всього волосся, через 8 тижнів «сплячі» фолікули активізуються, на шкірі з'являється друга хвиля волосся, яка у своєму обсязі відрізняється від первісної - процедуралазерної епіляції повторюється.

Відмінною особливістю лазерної епіляції є те, що вона, крім загибелі «активних» волосяних цибулин, викликає ослаблення «сплячих». Через 2-4 сеанси пацієнт відзначає не тільки зменшення кількості волосся на 50%, але і зміну їх кольору і структури (волосся стає тоншим і світлішим). 

Стадії зростання волосся

Перша назмваеться   ANAGEN   - це стадія активного росту волосся, яка триває кілька років. У будь-який час, більшість наших волосся знаходяться в цій стадії. Протягом anagen волосся має достаток пігменту (меланіну), тому в цій стадії волосся найбільш чутливе до лазерної енергії.

Регресивна стадія CATAGEN, яка триває приблизно два тижні, протягом якої волосся припиняє свій зріст, але ще не випадає. Близько 3-4% нашого волосся знаходяться в цій стадії в будь-який час.

Відпочиваюча стадія TELOGEN, яка триває 5-6 тижнів, де старе волосся випадає, щоб звільнити місце для нових, молодих волосків.

Впливати на волосся і волосяні цибулини можна лише в стадії ANAGEN, оскільки вони в цій стадії найбільш уразливі до лазерної епіляції через великий вміст у них меланіну, а меланін, як ми вже знаємо, - провідник лазерного променя. Але в цій стадії одночасно знаходиться лише третина волосся, решта ж тільки збираються вирости або вже звільнили місце для інших. Тому, щоб досягти оптимального ефекту, і потрібно кілька процедур з деяким інтервалом у часі.

 

Чи не шкідлива лазерна епіляція? Чи не може лазерний промінь впливати на внутрішні органи та пошкоджувати їх.

Це неможливо. Ми не працюємо лазером на глибині, ми працюємо з його інфрачервоним джерелом випромінювання на поверхні шкіри, промінь зустрічаючи пігмент меланін у волоссі, нагріває його по всій довжині волосяного стручка, відправляючи тим самим теплову енергію до волосяної цибулини. Глибина проникнення тепла становить 2-4 мм, він досягає волосяних фолікулів, але після цього повністю розсіюється і не проникає у глибину шкіри. За його впливу руйнується лише волосяна цибулина. Єдине, що може виникнути після процедури – це почервоніння, схоже на те, що виникає у людини, яка побувала під сонячним промінням. Це почервоніння також показник правильно виконаної процедури. За кілька годин почервоніння проходить саме собою.

Чи може лазерна епіляція викликати утворення рубців та/або вростання волосся

За більш ніж десятирічний термін нашої практики рубці ніколи не виникали. Рубці іноді утворюються після проведення електроепіляції, в процесі якої дермальний шар шкіри вводять голки. Оскільки лазерна епіляція не порушує цілісність шкіри, процедура є безконтактною - не відбувається і рубцювання. Що ж до вростання волосся (його часто відчувають жінки при проходженні воскової депіляції), не зустрічається прилазерної епіляції. Скажемо більше- лазерна епіляція рекомендується для лікування вростання волосся.


УВАГА!!! Салон лазерної епіляції «Лілу» надає гарантію якості на процедури лазерної епіляції! (читати докладніше).

Лазерна епіляція – дорога процедура

Діодна лазерна епіляція - Золотий Стандарт LUMENIS Light Sheer-ET

Такий висновок можливий, якщо порівнювати із вартістю одного верстата. Але скільки дівчина на рік витрачає на покупку коштів на депіляцію (креми, пінки, верстати, віск тощо). А якщо порахувати за десять років? Після цього порахуйте вартість курсу лазерної епіляції та порівняйте. Крім того, Ви не зобов'язані оплачувати наперед весь курс процедур. Кожна процедура оплачується окремо, інтервал між сеансами становить 8-12 тижнів. Погодьтеся, такі відвідування раз на два-три місяці зараз доступні майже кожному. А якщо врахувати, що після шести сеансів Ви забудете про небажане волосся взагалі…

Що ефективніше лазерна або фотоепіляція

Все залежить від того, який ефект Ви хочете отримати після курсу процедур. Фотоепіляція дає в цілому виключно косметологічний ефект, процедури вважаються "доглядовими" і небажаної рослинності стає менше доти, поки проводяться сеанси. Як тільки Ви перериваєте процедури, зростання волосся відновлюється знову. Якщо Вами поставлена ​​мета позбавитися небажаного волосся назавжди, тоді Ваш вибір повинен бути зупинений на лазерній епіляції, і саме на діодній, оскільки саме діодні лазери визнані у всьому світі як Золотий стандарт, а процедури мають характер перманентної епіляції, тобто повного, а не тимчасового скорочення зростання волосся.

Докладніше про відмінності лазерної та фотоепіляції у статті "НІЖ ВІДМІНЮЮТЬСЯ ЛАЗЕРНА І ФОТОЕПІЛЯЦІЯ". 

Переваги методу:

 • Неінвазивний метод, висока ефективність
 • Виборча дія на волосся без пошкодження шкіри та підшкірних структур
 • Швидке виконання процедури
 • Підходить для чутливих зон (обличчя, бікіні, промежину)
 • Результат видно відразу після першої епіляції
 • Після процедури волосся не вростає під шкіру. 
 • Показання для лазерної епіляції:

 • Гіпертрихоз це надмірне зростання волосся в зонах, де наявність волосяного покриву є фізіологічною нормою (з урахуванням статі та віку).
 • Гірсутизм це надмірне зростання остевого (жорсткого) волосся у жінок на обличчі, грудях, спині, животі (оволосіння за чоловічим типом). Причина гормональний дисбаланс.
 • Сильне роздратування від гоління у чоловіків.
 • Професійні вимоги (спортсмени, працівники харчової промисловості та ін.).
 • Естетичні вимоги. 
 • Протипоказання для лазерної епіляції:

 • цукровий діабет у стадії декомпенсації;
 • свіжа засмага за 2 тижні до процедури;
 • соматичні захворювання шкіри;
 • вагітність;
 • онкологічне захворювання;
 • не видаляється світле, сиве і пушкове волосся. 
 • Підготовка до епіляції:

 • виключити засмагу за 2 тижні до процедури.
 • не можна висмикувати волосся на епільованій ділянці за тиждень до процедури.
 • не можна протирати епільований ділянку шкіри, спиртовмісними засобами.
 • Не можна приймати антибіотики тетрациклінового ряду за 2 тижні до процедури.
 • за 6-8 годин до процедури зону епіляції слід ретельно виголити.
 • Післяпроцедурний режим:

 • 2 тижні після процедури не можна засмагати;
 • 3 дня після процедури не можна приймати гарячу ванну;
 • 3 дня після процедури не можна відвідувати басейн із хлорованою водою;
 • 3 дня після процедури не можна відвідувати сауни, лазні;
 • 3 дня після процедури не протирати зону епіляції спиртомісткими засобами.
 • Деякі захворювання супроводжуються порушеннями гормонального тла.

  За наявності деяких захворювань гормонального фону та за відсутності гормональної корекції пацієнту будуть потрібні додаткові сеанси епіляції, кількість яких передбачити важко. Дисбаланс статевих гормонів, гормонів надниркових залоз, гіпофіза призводить до постійного формування нових волосяних фолікулів. Це віддаляє результат, але не зменшує загалом  естетичного ефекту від курсу епіляції.

   

   

   

  Ціни на діодну лазерну епіляцію "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ" (жіночий кабінет)

  Тривалість
  (хв.)
  Ціна       Ціна
  10 брови 150 грн.
  30 обличчя повністю 720 грн.
  5 верхня губа 180 грн.
  20 щоки 220 грн.
  10 бакенбарди 250 грн.
  10 підборіддя 280 грн.
  20 потилиця 350 грн.
  15 шия: передня поверхня   350 грн.

   

   

  Тривалість
  (хв.)
  Ціна       Ціна
  5 пахвові області           грн.
  20 область декольте 260 грн.
  10 область грудей (жіноча) 500 грн.
  10 ареоли молочних залоз 220 грн.
  20 біла лінія живота 300 грн.
  10 область спини 1400 грн.

   

   

  Тривалість
  (хв.)
  Ціна      Ціна
  30 середнє бікіні  660 грн.
  40 повне бікіні 950 грн.
  10 зона статевих губ (окремо)   530 грн.
  10 міжягідна складка  500 грн.
  20 сідниці 720 грн.

   

   

  Тривалість
  (хв.)
  Ціна Ціна
  60 стегна (обидва) 1000 грн.
  40 гомілки  720 грн.
  30 задня/внутрішня частина стегон 520 грн.
  90 ноги повністю (жіночі) 1700 грн.
  20 коліна 250 грн.
  20 тильна сторона стопи (обидві) 300 грн.
  10 пальці ніг 200 грн.

   

   

  Тривалість
  (хв.)
  Ціна Ціна
  20 надпліччя (вгору від ліктя) 600 грн.
  30 передпліччя (вниз від ліктя) 600 грн.
  15 пальці кистей рук (у жінок) 200 грн.
  20 кисті рук (жіночі) 270 грн.
  30 руки повністю (у жінок) 800 грн.
  0 одиничний імпульс 20 грн.

  Анестезія (анестезуючий крем для чутливих зон-пахви, бікіні) -200 грн. тюбик 5 грам. Наноситься на зону за 60-90 хв. до процедури.

  Ціни на діодну лазерну епіляцію (чоловічий кабінет)

  Діодна лазерна епіляція - Золотий Стандарт LUMENIS Light Sheer-ET
  Тривалість
  (хв.)
  Найменування Ціна
  10 верхня губа 300 грн.
  10 підборіддя 350 грн.
  10 бакенбарди 370 грн.
   10 щоки  370 грн. 
  10 шия передня поверхня 470 грн.
  30 обличчя повністю (без зони шиї) 1000 грн.
  15 пахвова область 650 грн.
  20 область грудей 1250 грн.
  10 живіт повністю 1100 грн.
  10 область спини 2200 грн.
  15 чоловіче бікіні 1350 грн.
  30 сідниці 950 грн.
  90 ноги повністю 2200 грн.
  30 руки повністю 1300 грн.
  Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
  Запишіться на прийом
  До наших спеціалістів!
  Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
  Кременчук
  Горішні Плавні