м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Біоревіталізація обличчя

Біоревіталізація обличчя

Кожна жінка прагне, як можна довше зберегти свою красу та молодість, хоче, щоб її шкіра залишалася пружною, без зморшок, овал обличчя зберігав свою чіткість. Так, зупинити час не під силу нікому, але зменшити та відсунути появу ознак старіння цілком реально за допомогою сучасних досягнень естетичної медицини.

Відомо, що шкіра людини багатошарова. Кожен шар виконує важливу функцію. У глибоких шарах шкіри (дермі) знаходяться важливі складові – волокна колагену та еластину – вони утворюють каркас, який відповідає за пружність та збереження чіткого овалу обличчя. У цьому ж шарі знаходиться гіалуронова кислота – природний зволожувач, так званий гідроколоїд, який, зв'язуючи велику кількість води, робить шкіру пружною, ніжною, бархатистою. Саме з нестачею гіалуронової кислоти пов'язана вікова в'ялість шкіри, поява зморшок та втрата еластичності шкіри. Завдяки багаторічним дослідженням біохіміки та дерматологи створили різні препарати на основі гіалуронової кислоти для профілактики та лікування вікових змін шкіри. Одна з процедур, що завоювали нині популярність, - це так звана, біоревіталізація (біоніті молодості).Цей метод інвазивної терапії відноситься до різновиду мезотерапії.

Біоревіталізація –у перекладі «біоживлення». Це інноваційна та високоефективна методика, що дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властивий молодій та здоровій шкірі, довгостроково захистити її від впливу вільних радикалів (продуктів окиснення, що надають руйнівну дію як на дерму, так і на весь організм в цілому). Відновлюється внутрішнє середовище, характерне для молодої шкіри, реально уповільнюється старіння.

У чому основні відмінності між мезотерапією та біоревіталізацією?

Біоревіталізація - це високоефективна нова методика, що дозволяє отримати більш виражені ефекти, ніж класична мезотерапія, за рахунок використання нових сучасних препаратів гіалуронової кислоти, отриманих біохімічним шляхом. Слід зазначити як високу ефективність, а й високу безпеку методу. Алергічні реакції та побічні ефекти практично не спостерігаються. Крім того, безумовний плюс даного методу – кількість ін'єкцій менша, порівняно з класичною мезотерапією (2-4 процедури проти 8-12), а проміжки між ін'єкціями більш тривалі (три-чотири тижні проти однієї).

 

Відзначається досить стійкий ефект – покращення тургору та еластичності, глибоке зволоження всіх шарів шкіри, виражений ліфтинговий ефект, зменшення глибоких зморшок та зникнення дрібних.

Суть методики полягає у введенні гіалуронової кислоти всередину шкіри за допомогою спеціальних технік: 

 • Лінійне введення;
 • Мікропапули;
 • Армування (створення всередині шкіри сітки – підтримуючого каркасу).

Введений препарат має високу біосумісність (ніколи не викликає алергій; оскільки наша шкіра містить гіалуронову кислоту, то і сприймає її як свою власну). Після його введення в шкірі запускається процес стимулювання вироблення власних білків колагену і еластину, а також власної гіалуронової кислоти, які і стають каркасом для шкіри.

Цей каркас і захищає шкіру від втрати вологи, появи та поглиблення зморшок. Ефект омолодження настає після другої процедури, оскільки потрібен час для побудови каркаса і триває до 2-3 років.

Кому показано методику?

Коли виявлено ознаки зневоднення шкіри та її в'янення – зниження тургору та еластичності, поява мімічних та дермальних зморшок, появи нездорового кольору обличчя (особливо у курців), пігментації. Причому природа таких явищ значення не має: це може бути і природне старіння, і пошкодження УФ-променями (при зловживанні засмагою), і перенесені хвороби, і необґрунтовано швидка безконтрольна втрата ваги, і агресивні пілінги і т.д.

Показання:

 • Відновлення шкіри обличчя після зимового періоду;
 • При сухій шкірі, що в'яне;
 • При зниженні тургору та еластичності шкіри;
 • Стреси, куріння, проживання у мегаполісі.

 

Звичайно, все краще починати вчасно, тобто ефект від процедури у 30-40 років набагато яскравіший, ніж у 50 років. Це пояснюється уповільненням та виснаженням процесів відновлення шкіри з віком.


Процедура біоармування має мало протипоказань:

 • Інфекційні ураження шкіри у місцях ін'єкцій;
 • Тяжкі загальні захворювання;
 • Вагітність.

Препарати для біоревіталізації

Для біоревіталізації ми використовуємо такі препарати

_____________________________________________________________________________________

 

Біоревіталізація обличчя

Ювідерм Гідрайт (Juvederm Hydrate)


Необхідний курс: 3 шприци.

Інтервал: 1 раз на 2-3 тижні.

Ефект: зберігається до 1,5 роки.

Підтримуюча процедура:

рекомендована 1 раз на півроку

_____________________________________________________________________________

 

Біоревіталізація обличчя

Стілейдж Гідро (Stylage Hydro) 


Необхідний курс: 4 шприци.

Інтервал: 1 раз на 2-3 тижні.

Ефект: зберігається до 1 року.

Підтримуюча процедура:

рекомендована 1 раз на півроку.

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

Біоревіталізація обличчя

Теосеаль Мезо (Teoseal Meso)

 

Необхідний курс: 4 шприци.

Інтервал: 1 раз на 2-3 тижні.

Ефект: зберігається до 1 року.

Підтримуюча процедура:

рекомендована 1 раз на півроку.

____________________________________________________________________________

 Усі ці препарати на основі гіалуронової кислоти.

Застосування біоревіталізації

Біоревіталізаціядопоможе не лише покращити зовнішній вигляд шкіри, але й реконструювати її внутрішній шар – дерму, помітно уповільнивши її старіння. Це метод внутрішньошкірних ін'єкцій натуральної гіалуронової кислоти, здатний швидко відновлювати водний баланс та відтворити ідеальні умови для життєдіяльності клітин. В результаті відбувається відновлення шкіри: підвищується її тонус та еластичність, знижується кількість та глибина зморшок, покращується контур обличчя. Ця методика покращує морфофункціональні показники шкіри, уповільнюючи процеси старіння.

На яких зонах можна використовувати цю методику?

Абсолютно на будь-якій ділянці шкіри, яка потребує «реставрації». Як правило, найшвидше тонус і еластичність губляться на відкритих ділянках шкіри, які протягом життя часто піддаються ультрафіолетовому опроміненню: обличчя, шия, область декольте, кисті рук.

Як проводиться процедура?

Існує дві базові програми: 

 • Профілактична. Якщо у пацієнта є лише ознаки раннього старіння, а шкіра його при цьому має гарний тонус. Достатньо провести два сеанси з інтервалом приблизно 15-20 днів. Потім проводити сеанси щодо підтримки отриманого результату раз на 3-4 місяці.
 • Лікувальна. Для пацієнтів, у яких значно знижений тургор шкіри, з дегідратованою шкірою, схильною до утворення зморшок та зі зниженою еластичністю, рекомендується проведення двох-трьох первинних сеансів з інтервалом приблизно 15-20 днів. А потім можна проводити сеанси щодо підтримки отриманого результату раз на 2-3 місяці. 

Запровадження препарату відбувається безболісно, т.к. попередньо (на 20-30 хв.) на шкіру наноситься знеболюючий крем. Сліди від ін'єкцій проходять за кілька годин. Після введення препарату Ви можете продовжувати доглядати шкіру, робити косметологічні процедури.

 

Обмеження лише у плані теплових процедур (вапоризація-розпарювання особи, сауна і лазня, солярій). Це пов'язано з тим, що активна теплова дія може сприяти швидкому розсмоктуванню введеного гелю та уповільнити процеси відновлення шкіри.

 

Фахівці салону лазерної косметології«Лилу» допоможуть Вам розібратися в різноманітності запропонованих методик, підберуть потрібні програми та препарати та складуть Вашу особисту програму для мезотерапевтичних процедур.

 

Сеанс біоревіталізації буде комфортним та безболісним, а ефект – помітним та прогнозованим.

 

 

 

 

 Лазерна біоревіталізація VITALSER з гелем HYALLUPURE - обличчя 1500 грн.
Теосіаль Мезо (Teosyal Meso) 1,0 мл - обличчя 4200 грн.
Ювідерм Гідрейт (Juvederm Hidrate) 1,0 мл - обличчя 4500 грн.
NEW Ювідерм Волайт (Juvederm Volite) 1,0 мл 8600 грн.
"Здорове волосся" - лікування алопеції  4500 грн.
Оксамитова шкіра молочних залоз (2 шприци) 2,0 мл 8000 грн.
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні