м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерне лікування атрофії піхви Fotona RenovaLase

Лазерне лікування атрофії піхви Fotona RenovaLase


Вагінальна лазерна терапія атрофії піхви у жінок у постменопаузі

Лазерна гінекологія лікування атрофії піхви у жінок у постменопаузі - останнє досягнення естетичної лазерної медицини, яка допомагає пацієнтам боротися з ознаками старіння у сечостатевих областях жіночого організму. Вагінальна атрофія – це спільне постменопаузальний стан, який вражає мільйони жінок у всьому світі. Вагінальна атрофія також відома як атрофічний вагініт, або Останнім часом визначається як сечостатевий синдром менопаузи (GSM). Це фізіологічна відповідь на нижчі рівні естрогену, викликані менопаузою. Зниження виробництва гормонів у жінок часто призводить до атрофії піхви. 
RenovaLase® - це унікальна та інноваційна терапія ґрунтується на принципі фототермічної обробки вагінального каналу. Ллазерна процедура проти вагінальної атрофії,виконувана експертними руками доктора-гінеколога допомагає жінкам повернути їхнє сексуальне задоволення без використання довгострокової терапії естрогенами. Піхвова сухість, подразнення, свербіж та біль при сексі є симптомами вагінальної атрофії. Через усадку, витончення тканин та зниження мастила в ході природного старіння, вагінальна атрофія приносить незручності, але її можна успішно лікувати. Ця негормональна, неінвазивна процедура швидко та безпечно наповнює киснем та поживними речовинами вагінальні тканини. Це збільшує продукцію еластину та колагену, що сприяє зволоженості слизової оболонки власним естрогеном. У нашому арсеналі також є процедура  PRP (плазма, багата на тромбоцити), для насичення тканин факторами зростання. PRP можна комбінувати з  лазерним лікуванням для поліпшення та отримання більш швидких результатів. 

ЯК ПРАЦЮЄ  RenovaLase®
Лікування RenovaLase засновано на лазерному, м'якому та контрольованому нагріванні вагінальної тканини, що стимулює ангіогенез, активність фібробластів та нову освіту колагену без теплового чи абляційного пошкодження. Кінцевим результатом є збільшення товщини епітелію, а також васкуляризація проби ламіни, а також зниження таких симптомів, як сухість, свербіж, роздратування та диспареунія.

ПЕРСПЕКТИВНІКЛІНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ
Наукові результати, представлені доктором Марко Гамбакьяні та доктором Адріаном Гаспаром у 2010 року, явно показували помітне поліпшення симптомів вагінальної атрофії, інновація послужила справді проривом у галузі естетичної медицини. Результати показали сприятливі зміни в тропізмі слизової оболонки піхви, збільшенням колагену та васкуляризацією, а також рівнем глікогену та товщиною епітелію. Позитивні ефекти були тривалими, оскільки результати підтримувалися після основного лікування. 
Лікування RenovaLase - це абсолютно безпечна, безболісна, неінвазивна лазерна терапія, не потребує відновлювального періоду та анестезії. Проводиться амбулаторно, займає 25-30 хвилин і складається з 3-4 сесій з подальшою підтримкою результатів лікування.
ОСНОВНІ СИМПТОМИ АТРОФІЇ ВОЛОГИ
  • Болісне спілкування 
  • Нетримання сечі під час стресу
  • Піхвова сухість
  • Почуття печіння
  • Генітальний свербіж
  • Болі при сечовипусканні
  • Збільшення кількості інфекцій сечових статевих шляхів
  • Аномальна вагінальна кровотеча
  • Вкорочування та затягування вагінального каналу
ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?
Усі пацієнти RenovaLase піддаються гінекологічних досліджень з оцінкою м'язового тонусу / скоротливості, щоб кількісно оцінити рівень покращення, досягнутий за допомогою лазерних процедур.
Якщо ви відчуваєте симптоми атрофії піхви або вас турбують симптоми, пов'язані з менопаузою, зверніться до нашого Центру, щоб запланувати безкоштовну консультацію із гінекологом.
Лікар ретельно оцінює унікальні вимоги кожного окремого пацієнта, щоб сформулювати програму лікування, орієнтовану на цілі покращення стану пацієнтів.
КТО ІДЕАЛЬНИЙ КАНДИДАТ ДЛЯ ЛАЗЕРОТЕРАПІЇ?
Жінки, які мають перші ознаки менопаузи, що супроводжуються легким чи помірним стресом чи змішаним нетримання сечі, є ідеальними кандидатами на лікування RenovaLase. 
Жінки в періоді менопаузи, які потребують полегшення симптомів після менопаузи за допомогою процедур RenovaLase, які покращують вагінальний дискомфорт, пов'язаний з атрофією піхви  (сухістю піхви, свербіж та ослаблені стінки піхви). 
Жінки, які зазнали одиночної або множинної вагітності та вагінальним пологам є ідеальними кандидатами на ці види лікування.
 
ВПЛИВ ОБРАЗУ ЖИТТЯ, ЯКЕ МОЖЕ ПОСОБИТИ СИМПТОМИ АТРОФІЇ ПІХА:
 
Паління
Паління шкідливе для загального здоров'я організму. Жіноча репродуктивна система не є винятком. Паління зменшує кровообіг, викликаючи нижчий рівень подачі кисню у піхву та навколишні тканини. Паління також впливає на рівень виробництва естрогенів у жіночому організмі, що часто викликає більш ранні симптоми менопаузи у курців.
 
Відсутність вагінальних пологів
Повторне дослідження гінекологів показало, що жінки, що народили вагінально, піддаються нижчому ризику розвитку атрофії піхви, ніж жінки, які не мали вагінальних пологів.
 
Відсутність  сексуальної активності
Сексуальна активність збільшує приплив крові у піхву, тому пацієнти з нульовою або мінімальною сексуальною активністю частіше страждають від симптомів, 
пов'язаних з менопаузою.
Салон лазерної косметології Лілу представляє нову універсальну лазерну систему SP Dynamis (ербієвий та неодимовий) лазер) - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур, проведених із застосуванням лазера. Лазерна дія дозволяє досягти ефекту, порівнянного з пластичною хірургією, за мінімального періоду відновлення. Методики та процедури, розроблені для лікування широкого кола естетичних та медичних проблем, як на обличчі, так і на тілі. 
Технологія RenovaLase® запатентована компанією Fotona, не має аналогів у світі та може проводитися  тільки на ербієвих лазерах цеєї ж компанії. 
- Спеціальні інструменти, виконані з титану та золота.
 
- Конструкція інструментів захищена світовим патентом.
 
- Безпечні та ефективні технології.
Лазерне лікування вагінальної атрофії Fotona RenovaLase 1процедура 7500 грн.
Лазерне лікування  вагінальної атрофії Fotona RenovaLase комплекс з 2 процедур 10200 грн.          
Лазерне омолодження вульви 4500 грн.
Ін'єкційна контурна пластика зовнішніх статевих органів 1 шприц 8600грн.      
Ін'єкційне омолодження та ревіталізація PRP-плазма багата на тромбоцити  3500 грн.
Омолоджувальний та відбілюючий лазерний пілінг зовнішніх статевих органів 3500 грн.
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні