м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерне омолодження губ Fotona SmoothLips

Лазерне омолодження губ Fotona SmoothLips


Лазерне омолодження носогубного трикутника та волюмінізація губ Fotona SmoothLips 

Fotona SmoothLips™ - это інноваційна запатентована технологія проведення лазерної реконструкції тканин, а саме- омолодження носогубного трикутника і корекція губ з метою безін'єкційного поповнення природного обсягу. салон лазерної косметології Лілу лідер в Кременчуці щодо проведення процедур лазерного омолодження. Наші лікарі постійно освоюють все нові та нові методики, щоб першими запропонувати вам революційні процедури омолодження.

Головною подією зими 2017 року стала поява в асортименті послуг процедури лазерного омолодження переоральної зони та корекції губ - SMOOTHLIPS.

SmoothLips™ може проводитись як:

 Монометодика з метою корекції губ- поповнення природних обсягів, волюмінізація, надання червоній облямівці губ чіткішого обрису, надання природності кольору. 

 Як комбінована методика реконструкції тканин зони нижньої третини особи та носогубного трикутника за принципом 4Д омолодження, що складається з чотирьох етапів, виконуваних послідовно, у межах одного відвідування.

1. SmoothLiftin™ – ліфтинг ізсередини. Підтяжка виконується з боку слизової оболонки порожнини рота; тепло проходить по м'яких тканинах губ, через м'язи щоки до глибоких структур шкіри та до зв'язків середньої зони обличчя.   Під впливом лазера відбувається стиснення розтягнутих волокон колагену та активне формування нового колагену та еластину. Підтяжка вилицьових та щічних м'язів (Musculus Buccinator, Musculus Zigomaticusдає скорочувальний ефект, внаслідок якого йде носогубна складка. Чіткий овал обличчя та якість шкіри шиї відновлюється за рахунок скорочення тканин нижньої третини особи(Musculus Platisma).

2. FRAC3® - фракційне омолодження шкіри. Тривимірна дія лазерних імпульсів на поверхневі та середні шари шкіри забезпечує реконструкцію дерми, максимально виражену в місцях пошкодження шкіри. FRAC 3 ® унікальна за ефективністю технологія омолодження з можливістю одночасно провести лікування судинного компонента.

3. PIANO® – глибоке прогрівання тканин. Унікальний наддовгий імпульсний режим лазера, що викликає рівномірне нагрівання тканин на глибину до 7 мм. Процедура дозволяє безболісно передати тканинам більшу кількість тепла та отримати ефект глибокого ліфтингу.

4. SupErficial™– легке поверхневе полірування шкіри. Усуває поверхневі недосконалості шкіри. В результаті шкіра набуває здорового сяйва, створюється ефект «оксамитової» шкіри.

Гарантовані результати:

В результаті застосування лазерної реконструкції відновлюється та ущільнюється колагеновий каркас та тургор тканин переоральної зони. У ході процедури відбувається корекція обсягу та форми губ, відновлюється природний колір і облямівка губ. Ефект волюмінізації можна порівняти з ефектом введення філерів, при цьому одержуваний результат виглядає більш природно. В рамках процедури Fotona SmoothLips відбувається корекція носогубних складок та кисетних зморшок.

- Волюмінізація

- Ефект омолодження 

- Розгладжування епідермісу губ 

- Відновлення природного кольору губ               

- Відновлення тургору тканин періоральної зони

  Як це працює

Лазерне омолодження губ Fotona SmoothLipsВикористання двох довжин хвиль лазерного випромінювання ER:YAG та ND:YAG, та застосування режимів Smooth™ та Frac3 вперше дозволяють отримати неперевершений ефект корекції вікових змін. 
SmoothLips™ може проводитися як монометодика з метою корекції губ і як комбінована методика реконструкції тканин усієї області періоральної зони. 

В залежності від потужності застосування ER:YAG лазера, методика SmoothLips™ може бути проведена без періоду реабілітації або з реабілітаційним періодом до 5 днів. 
Усі етапи процедури проводяться послідовно, у межах одного відвідування. Технологія SmoothLips™ може виконуватися цілий рік, незалежно від сезону. 
Ефект видно відразу після закінчення першої процедури. Після виконання курсу з 3-4 процедури ефект омолодження губ зберігається до 18 місяців. Рекомендується курс з 1-3 процедур з періодичністю 1 раз на місяць. 
Технологія SmoothLips™ не имеет аналогов и может проводиться только на лазерных системах Fotona Dynamis/Spectro.

Обладнання та його переваги:                      

 • 4 безопераційні технології в одній процедурі 
 • 2 довжини хвилі
 • вплив на 4-х різних рівнях, 
 • моментальний + наростаючий ефект
 •  будь-яку пору року, без обмежень
 • безболісно, безпечно, без анестезії
 • відсутній період реабілітації                                                                                 

Чому лазери Fotona:

 • 50-річний досвід застосування у світі, 18-річний досвід роботи в Росії та за кордоном
 • Лазер ФОТОНА – це міні-клініка у вашому місті
 • Визнання лікарів та косметологів усього світу
 • Унікальні технічні можливості, що не мають аналогів
 • Неперевершені результати у вирішенні численних естетичних проблем
 • Найширший спектр послуг лазерного омолодження, недоступний жодній відомій лазерній системі у світі.

Курс процедур: 4 процедури з періодичністю 1 раз на місяць.

  


Ціни вказані за 1 процедуру                                                
Обробка нижньої третини особи із зоною губ               4500 грн.
Обробки губ з метою збільшення обсягу    1500 грн.
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні