м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Омолодження фібробластами

Омолодження фібробластами

Омолодження шкіри власними фібробластами SMARTBEAUTY

Омолодження фібробластами

Сьогодні одним із пріоритетних напрямків розвитку естетичної медицини в усьому світі є регенеративні технології, що становлять кардинально новий підхід до вирішення корекції вікових змін. Засновані на унікальному механізмі самовідновлення людського організму, регенеративні технології дозволяють впливати на першооснову організму – клітину. Завдяки цьому стало можливим не лише усувати зморшки та інші дефекти шкіри, а відновлювати її молоді властивості. Однією з таких технологій є застосування власних фібробластів (не плутати зі стовбуровими клітинами).

 

Що таке фібробласти?

Омолодження фібробластами

Процеси старіння в організмі людини є системними і зачіпають усі клітини та тканини організму людини.  Наша шкіра не є винятком. Біологічне старіння шкіри зазвичай починається після 25-30 років. Зменшується вміст основних компонентів міжклітинного матриксу дерми, таких як колаген, еластин, гіалуронова кислота. В результаті відбувається витончення шкіри, зниження її еластичності, пружності та гідратації, уповільнення відновлення ліпідного бар'єру, утворення та поглиблення зморшок. За всі ці властивості відповідає один із найважливіших компонентів дерми – клітини ФІБРОБЛАСТИ. Кількість фібробластів у нашій шкірі зменшується на 10-15% кожні 8-10 років і таке зниження відбувається у геометричній прогресії.


Секрет безлімітної молодості

Сьогодні стало можливим вплинути на саму причину в'янення шкіри природним чином, збагативши її своїми власними молодими активними фібробластами – «архітекторами та будівельниками» міжклітинного матриксу. Якщо привнести до шкіри культивовані (розмножені) в умовах біолабораторії власні фібробласти, вони заселять дерму і почнуть активно синтезувати весь комплекс компонентів позаклітинного матриксу, тим самим відновлюючи в шкірі фізіологічний баланс і природні процеси оновлення її середнього шару. Як наслідок, покращиться зовнішній вигляд шкіри, підвищиться її пружність та еластичність, зменшиться глибина зморшок, уповільняться процеси старіння. Застосування фібробластів є ефективним також для корекції рубцевих дистрофічних змін шкіри, у тому числі наслідків опіків, корекції розтяжок на тілі для лікування постакне.

Завдяки тому, що проліферативний потенціал клітин фібробластів протягом усього життя людини залишається на високому рівні, за допомогою спеціальних технологій незалежно від віку пацієнта можна отримати необхідну кількість функціонально-активних клітин.


Чи безпечна технологія?

Вперше аутофіробласти для корекції зморшок та рубців постакне були успішно застосовані у 1995 році фахівцями американської компанії Isolagen (сьогодні Fibrocell), довівши свою високу клінічну ефективність та безпеку даної технології. У спеціалізованих центрах, у рамках клінічних досліджень, курс корекції дефектів шкіри аутофібробластами пройшли:

 • у США (1995-2012) – 90000 пацієнтів;
 • в Ірландії (2003-2007) – 4027;
 • у Великій Британії (2002-2007) – 6000.

 

Омолодження фібробластами

У більшості пацієнтів спостерігався значний та стійкий клінічний ефект. А у 70% пацієнтів при подальшому тривалому спостереженні було відзначено поліпшення результатів, що триває, порівняно з початковою корекцією.

З 2003 року в Інституті невідкладної та відновлювальної хірургії ім. В.К. Гусака НАМН України проліковано культивованими клітинами шкіри тисячі українських пацієнтів із тяжкими опіковими ушкодженнями шкіри.

У 2012 р. отримано державну реєстрацію трьох методів лікування.

З 2010 року, після численних клінічних досліджень, дана технологія була дозволена до застосування Росздравнаглядом Російської Федерації.

У 2011 році технологія LAVIV компанії Fibrocell (США) отримала ліцензію FDA на офіційне застосування аутологічних фібробластів в естетичній медицині.

У 2012 році в Україні було відкрито біотехнологічну лабораторію «SmartCell», в якій відпрацьовано та впроваджено у практику технології застосування аутофібробластів для корекції вікових або інших набутих дефектів шкіри.

Програма омолодження шкіри із застосуванням власних фібробластів SmartBeauty - це індивідуальний комплекс діагностичних та лікувальних процедур, заснований на інноваційних біотехнологіях культивування власних клітин шкіри. Вона призначена для відновлення шкіри з ознаками старіння або пошкодження її структури і включає наступні етапи:

 • Якісна та кількісна оцінка стану шкіри (ультразвукове дослідження шкіри (або обстеження дерматоскопом) шкірного кровотоку, морфологічні особливості структури шкіри).
 • Розробка індивідуальної програми відновлення шкіри та уповільнення процесів старіння із застосуванням власних фібробластів.
 • Забір зразка шкіри пацієнта (1-2 мм) та передача його в біотехнологічну лабораторію з метою виділення та збільшення до необхідної кількості фібробластів.
 • Підготовка шкіри пацієнта до введення аутологічного (власного) клітинного біоматеріалу.
 • Проведення курсу терапії (дворазове внутрішньодермальне введення суспензії власних фібробластів протягом 2 місяців).

 

Лікувальний ефект та переваги методу:

 • Омолодження відбувається природним фізіологічним шляхом з допомогою власних біологічних резервів. Протягом 2-3-х місяців після проведення процедури спостерігається значне зменшення виразності глибоких та нівелерування дрібних мімічних зморшок, поліпшення фактури та кольору шкіри, підвищення тургору та еластичності шкіри. Відбувається процес реального повернення до шкіри молодих властивостей.
 • Виключено ускладнення цього виду маніпуляції т.к. застосовуються виключно аутологічні (власні) фібробласти.
 • Клітини відмінно адаптуються до вашої шкіри, що обумовлює тривалий, стійкий ефект – до 5 років.
 • Процедура переноситься комфортно і не потребує спеціальної реабілітації, ін'єкції безболісні (виконуються під місцевою анестезією).

Показання:

 • Показанням до проведення цієї процедури є недостатня ефективність традиційного косметологічного лікування чи бажання отримати довгостроковий результат омолодження шкіри без регулярного відвідування косметолога.

Протипоказання:

 • Гострі та хронічні захворювання шкіри.
 • Порушення згортання крові.
 • Схильність до утворення гіпертрофічних та келоїдних рубців.

Вартість послуги в середньому коливається від 1000 євро до 2500 євро і залежить від кількості матеріалу, що культивується, і від кількості введень.


 
30 млн. клітин фібробластів одноразове введення (35-45 років) - євро
60 млн. клітин фібробластів дворазове введення по 30 млн. (від 45 років) - євро
60 млн. клітин фібробластів триразове введення по 20 млн. (від 45 років) - євро
120 млн. клітин фібробластів дворазове введення по 60 млн. (від 50 років) - євро
120 млн. клітин фібробластів триразове введення по 40 млн. (від 50 років) - євро
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні