м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Глибоке дермальне омолодження

Глибоке дермальне омолодження

Протягом життя наша шкіра відчуває постійний стрес, який поступово накопичується, виражаючись у передчасному старінні шкіри. Від привабливості зовнішнього вигляду залежить наш успіх як у професійній кар'єрі, так і в особистому житті. Всерйоз задуматися про стан шкіри змушують тьмяний колір обличчя, пористість, нееластичність і грубість шкіри, а зморшки, що з'являються, і «поплив» овал обличчя і зовсім вганяють в депресію. На сьогоднішній день, завдяки технологічному прориву в лазерній косметології, нам став доступний безпечний, швидкий і найголовніше – високоефективний метод омолодження шкіри –  глибоке дермальне омолодження . Даний метод допоможе повернути молодість вашій шкірі, розгладити зморшки, покращити контур обличчя.

 

Глибоке дермальне лазерне омолодження – Т3 – «Тонус, Тургор, Щільність» (у науковій літературі так позначається можливість роботи з усіма шарами дерми, що змінює текстуру шкіри).  

Глибоке дермальне омолодження, або Т3-омолодження - це процедура коагуляційно-теплового впливу на всі шари шкіри, результатом якої є процеси реструктуризації дерми та запуск синтезу  неоколлагенезу (не плутати неоколаген з колагеном) 

На думку пластичних  хірургів ця процедура  альтернативна операції з кругової підтяжки особи і вважається більш ефективною, тому що не тільки відновлює м'язовий каркас обличчя та створює рівновагу між м'язами верхньої та нижньої третини особи, а   змінює саму структуру і текстуру шкіри, а цього неможливо досягти жодної пластичної операції.

Процедура проводиться на лазерній системі Fotona Spectro DUALIS SP, що поєднує в собі два лазера з двома довжинами хвиль – неодимовий  Nd:YAG 1064 нм та ербієвий  Er:YAG 2940 нм

 

Глибоке дермальне омолодження

Показання до проведення процедури:

  • нечіткий овал обличчя-птоз
  • щільність та пористість шкіри
  • дрібні та середні зморшки
  • «гусячі лапки»
  • тьмяний колір обличчя
  • фотостаріння

Опис процедури глибокого дермального омолодження:

Це курсова процедура догляду, що складається з 4-6 сеансів, розтягнутих у часі на півроку, яка дозволяє отримати тривалий ефект омолодження шкіри (до 5 років) і вимагає мінімального періоду відновлення.

Після курсу процедур спостерігається формування нового колагенового каркасу, поверхня шкіри стає більш пружною, еластичною, покращується її структура, колір, овал обличчя стає більш чітким, розгладжуються зморшки.

Суть процедури: 

Глибоке лазерне омолодження є процедурою поетапної побудови нового колагенового каркасу шкіри. Лазерний промінь проникає у глибокі шари шкіри – дерму, не ушкоджуючи епідерміс. Енергія лазера сприяє ущільненню колагенових волокон, стимуляції синтезу нового колагену і, отже, забезпечує видимий ефект омолодження та ліфтингу шкіри.

 

 

Період відновленняВідсутня. Протягом двох днів можливий невеликий набряк, почервоніння шкіри та лущення.

Результати: відновлення м'язового каркасу обличчя, зміна тонусу, структури та текстури шкіри.

Кількість процедур: курс з 6 процедур з інтервалом 30 днів. 

Ефект спостерігається: до 5-ти років.

 

 

 

 


*FT (Fotona Technology) – це унікальна за своєю ефективністю лазерна технологія, розроблена компанією Fotona, що забезпечує безпрецедентну точність роботи лазера, гарантує абсолютну безпеку виконуваних процедур, мінімальні терміни відновлення та чудові естетичні результати, недоступні жодній іншій лазерній системі у світі.

FT комбіновані методики 

Програма омолодження – це складний багатокомпонентний процес, спрямований на компенсацію вікових змін гомеостазу методом корекції нейрогуморальної регуляції та усунення зовнішніх проявів старіння.

 

Фахівці естетичної медицини, що вирішують питання зміни зовнішнього вигляду людини, виділяють поверхневі та глибокі рівні впливу на шкіру з метою отримання ефекту омолодження.

 

Поверхневі дії спрямовані на отримання швидкої та ефективної зміни поверхні шкіри, глибоке – спрямовані на процеси глибинного омолодження та пов'язані з різними методиками активації процесу реструктуризації колагенового каркасу шкіри та зміни нейрогуморального балансу. Ефекти глибоких методик з'являються відстрочено, але значно стійкіші характером і виражені по естетичному ефекту. Серед безлічі комбінованих методик, що застосовуються для омолодження, найбільш ефективними за кінцевим результатом є такі лазерні впливи:

 

1. FT глибоке дермальне лазерне омолодження або Т3-омолодження + FT фракційний ліфтинг - технологія Tone, Turgor, Tightening (тонус, тургор, щільність) – методика неабляційного багаторівневого впливу на поверхневі та глибокі шари дерми (глибина впливу Nd:YAG лазера до 6-7 мм) для багатоступінчастої етапної стимуляції неоколагенеза, реструктуризації мікроциркуляторного русла та активації місцевого імунітету з метою отримання вираженого дермопластичного ефекту, зовні виявляється значним омолодженням особи, шиї, зони декольте, кистей рук і т.д. Технологія Т3 спрямована на зміну тонусу, тургору, кольору та щільності шкіри після одноразового впливу довгоімпульсного Nd:YAG лазера в поєднанні з фракційним термолізом Er:YAG.

 

2. FT тривимірне фракційне омолодження або омолодження Frac3 + глибоке дермальне лазерне омолодження Т3 - методика багаторівневого неабляційного фракційного впливу на середні та глибокі шари шкіри за рахунок дрібноточкової (розміри точок вимірюються мікронами) коагуляції множинних структур під впливом надпотужного та короткого імпульсу ербієвого Er:YAG лазера та неодимового Nd:YAG. Головна відмінність полягає в тому, що вогнища коагуляції хаотично розташовуються в обсязі тканин, стимулюючи надпотужні процеси реабілітації тканини.

 

На відміну від традиційних фракційних методик, де коагуляційні колони розташовані в певному порядку і оточені неушкодженими тканинами по колу, вогнища дрібноточкової коагуляції хаотично розподілені в усьому обсязі тканин у всіх місцях зміни оптичної щільності і кожна ділянка повністю оточена неушкодженими тканинами.

Дермальне FT лазерне омолодження - обличчя з підборіддям                          2800 грн. 
Дермальне FT лазерне омолодження - шия 1400 грн. 
Дермальне FT лазерне омолодження - зона декольте 2800 грн.
Дермальне FT лазерне омолодження - обличчя + шия 3500 грн.
Дермальне FT лазерне омолодження - шия + декольте 3500 грн.
Дермальне FT лазерне омолодження - обличчя + шия + декольте 4800 грн.
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні