м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерне лікування алопеції-випадання волосся

Лазерне лікування алопеції-випадання волосся

Лазерна терапія активно розвивається як у медицині, так і в косметології, але особливого поширення вона набула на стику двох областей. Лікування алопеції лазером для багатьох стає мало не останньою надією у поверненні красивої шевелюри. При клінічних випробуваннях різних методів цієї процедури було виявлено, що у 84% випробуваних чоловіків та 75% жінок було відновлено активне зростання волосся у лобовій частині голови. Ще кращі результати при лікуванні алопеції у тім'яній частці.
У кожної людини на голові знаходиться приблизно 140 тис. волосся, на шкірі є ще близько 100 тис. цибулин, які знаходяться в "сплячому" стані. Це резерв, який можна розбудити і виростити, а не вдаватися у разі виникнення проблеми до дорогого хірургічного втручання.
В результаті проведення низькоінтенсивної лазерної терапії у 90% пацієнтів зупиняється випадання волосся, а у 50% спостерігається їх суттєве зростання. Для утворення нового волосся з фолікула потрібен час. В результаті даної терапії змінюється і якість волосся: вони набувають здорового блиску і потовщуються. У ході лазерної терапії вирішуються і такі проблеми, як лупа, гіперсекреція сальних залоз та свербіж шкіри голови, які є причиною втрати волосся.

СУТЬ ЛАЗЕРНОЇ ТЕРАПІЇ ВИПАДАННЯ ВОЛОССЯ
Низькочастотне світлове випромінювання проникає в глибокі шари шкіри голови (до 6-8 мм) і досягає коріння волосяних цибулин. Енергія, яку генерує лазер, покращує кровообіг у цій галузі, збільшуючи приплив кисню  до волосяних фолікулів і підвищує рівень метаболізму в клітинах, змушуючи активізуватися "сплячі цибулини". Крім генерації капілярної системи, у пацієнтів, які пройшли курс лікування, випадання волосся знижується на 80%, а товщина волосся збільшується.
Приблизно 70% фолікулів, на які було вироблено лазерну дію, із фази спокою переходять у фазу зростання. Залежно від причин, що викликали випадання волосся, та від ступеня алопеції, проводиться в середньому. 4-6 процедур із двотижневим інтервалом.
Лазерну терапію можна проводити і за біологічно активними точками. Це стимулює організм використати свої внутрішні резерви. У переважній більшості випадків виходить чудовий результат. Росте волосся починає рости ще швидше. Завмерле волосся переходить у стадію зростання. Якість волосся також покращується- вони стають товстішими і здоровішими.
Як правило, результати лікування волосся лазером пацієнти починають відзначати через 2-3 процедури. Повний курс лікування розрахований на 6 процедур. Проте варто пам'ятати: виростити нове волосся можна лише на місці недавно випало. Якщо людина втратила волосся 10-15 років тому, "розбудити" цибулини не вийде. Навколо них вже немає кровотоку.

 
ПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОГО ЛІКУВАННЯ ВИПАДЕННЯ ВОЛОССЯ:
- облисіння будь-якого виду (дифузні, інфекційні, осередкові та інші)
- структурні зміни волосся (посивіння, ламкості, розщеплення, розм'якшення)
- лікування псоріазу, дерматиту, фолікуліту, себореї
- при порушенні роботи сальних залоз: сухості, жирності, лупи
Лазерне лікування алопеції - випадання волосся є виключно ефективним, безпечним, безболісним методом.
 
ЙОГО ПЕРЕВАГИ:
- неінвазивність
- комфортність та безболісність процедури
- відсутність побічних ефектів
- стійкий тривалий результат
- відсутність ефекту звикання
- посилення місцевого та загального імунітету
- поліпшення еластичності та зниження щільності шкіри та її зовнішнього шару навколо фолікулів волосся
- нормалізація діяльності сальних та потових залоз
- стимуляція росту волосся завдяки покращеному живленню та посиленню мікроциркуляції
- ліквідація запалень на шкірі голови

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОЇ ТЕРАПІЇ:
- онкологічне захворювання
- параліч лицевого нерва
- сонячні опіки шкіри голови
- вагітність
- дитячий вік до 12 років
Лазерне лікування алопеції-випадання волосся

Кожна людина, яка вирішила лікувати волосся за допомогою лазера, повинна знати, ця процедура безпечна та безболісна.
Процедури проводяться 1 раз на 2 тижні, тривалість лікування   12 тижнів. Слід також знати, що кращого та стійкого результату можна досягти лише за умови комплексного лікування, яке передбачає застосування не лише лазеротерапії, а й медикаментозного впливу. Якщо поєднувати лазерні процедури з лікарськими засобами, мезотерапією, PRP-плазмою багатою тромбоцитами-то створюється основа для потужного позитивного впливу на волосся.
 
 
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ АЛОПЕЦІЇ:
 
Лазерний апарат останнього покоління Fotona має дуже точну дію - він проникає на задану глибину і обробляє чітко визначену ділянку шкіри.  Важливою перевагою даного методу є створення лазерним променем додаткового антибактеріального фільтра, за рахунок чого виключається ризик занесення інфекції. За рахунок потужної системи охолодження пацієнт не відчуває температуру лазерного променя. При необхідності може бути запропонований анестезуючий крем за 15-20 хвилин до процедури.
 
*FT (Fotona Technology) – це унікальна за своєю ефективністю лазерна технологія, розроблена компанією Fotona, що забезпечує безпрецедентну точність роботи лазера, гарантує абсолютну безпеку виконуваних процедур, мінімальні терміни відновлення та чудові естетичні результати, недоступні жодній іншій лазерній системі у світі.

Лазерне лікування алопеції-випадання волосся 

Лазерне лікування алопеції-випадання волосся

Лазерне лікування алопеції-випадання волосся

 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ЛІКУВАННЯ АЛОПЕЦІЇ-ВИПАДЕННЯ ВОЛОССЯ:

Лазерна терапія лікування алопеції                                  3000 грн.

Плазмоліфтінг як окрема процедура                                 2500 грн.

Плазмоліфтинг у комплексній терапії                                2000 грн.

Мезотерапія для шкіри голови                                        1660 грн.

Мезотерапія -при оплаті 6 процедур наперед знижка 15%        8466 грн.

Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні