м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» Про нас

Про нас

Салон лазерної косметології «Лілу» - підприємство, яке використовує останні розробки та досягнення естетичної косметології та медицини, і уважно відстежує основні перспективні тенденції розвитку цієї галузі. Тому всі наші послуги настільки ефективні, що мають постійний та стійкий успіх у наших клієнтів, а наш персонал – їхня повага та заслужена довіра.

 

 

Саме, кваліфікація наших лікарів, помножена на гідний рівень сервісу та увагу до відвідувачів, допомогла завоювати цю довіру, якою ми пишаємось і дуже її цінуємо.

Для того, щоб бути попереду, ми знаходимося в постійному пошуку нових ефективних процедур та інноваційних розробок. Сучасний ринок косметологічної апаратури вражає своїм різноманіттям та достатком. Але наш багаторічний досвід роботи дає нам можливість, орієнтуючись у цьому величезному «просторі» інформації, відокремлювати «зерна від полови» та пропонувати Вам дійсно найкраще, що є на цьому ринку.

За ці роки ми сформували потужну базу професійного медичного обладнання для естетичної косметології. У нашому салоні немає «випадкової» процедури.

Будь-яке обладнання засноване на найдосконалішій технології в сучасній естетичній медицині, будь то:

  • діодна лазерна система для епіляції Light Sheer,
  • неодимовий судинний лазер Fotona Spectro Dualis,
  • ербієвий лазер для шліфування Fotona Spectro Dualis,
  • фракційна технологія (наноперфорація),
  • "лазерний скальпель" - видалення новоутворень,
  • радіохвильовий ліфтинг,
  • апарат для лікування целюліту LPG SYSTEMS,
  • апарат для космеханіки особи Lift-М6 LPG SYSTEMS,
  • VITALASER для лазерної біоревіталізації та мезотерапії.

 

   

 

За роки роботи у сфері послуг у нашому салоні утворився стійкий колектив висококласних професіоналів, які регулярно вдосконалюють свою майстерність на курсах підвищення кваліфікації, професійних виставках та конгресах, на тренінгах.

Нестандартний та індивідуальний підхід до вирішення будь-яких завдань, поставлених клієнтом – це той ключ до успіху, яким наші фахівці відкривають двері до їхніх сердець. Клієнти салону лазерної косметології «Лілу» завжди можуть бути впевнені, що їм будуть запропоновані лише найефективніші методики з використанням високотехнологічного обладнання.

 - Це наш стратегічний напрямок, з якого ми не звернемо!


Керівник Салону лазерної косметології "ЛІЛУ" Наумова Оксана Володимирівна.

Кременчук
Горішні Плавні