м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Поверхневий пілінг

Поверхневий пілінг

Поверхневий пілінг

 

Нова контрольована технологія поверхневого пілінгу, що передбачає поступове та повне проникнення всіх активних інгредієнтів. Незважаючи на низьке значення рН розчину, технологія пілінг виключає нейтралізацію кислоти. Немає нейтралізації = немає проблем і вища ефективність пілінгу. Процедура не обмежує соціальної активності пацієнта.

Показання до застосування:

Акне, гіперпігментація, профілактика та лікування фотостаріння шкіри. Фітопілінг на основі альфа-гідроксикислот призначений для пацієнтів, які хочуть, щоб наслідки пілінгу були абсолютно непомітні оточуючим. Лікарі вибирають Фітопілінг, якщо хочуть уникнути будь-якого, навіть мінімального ризику, пов'язаного з процедурою.

Спосіб застосування:

Двічі очищають шкіру за допомогою пінки SKIN TECH, що очищає, змивають і висушують шкіру. Наносять на обличчя розчин Фітопілінг за допомогою маленького ватного тампона. Зазвичай достатньо нанести розчин послідовно у два шари, не натискаючи та не розтираючи шкіру. Злегка масажують область, на яку було нанесено пілінг, для прискорення пенетрації активних інгредієнтів. Для завершення процедури наносять на шкіру пацієнта відповідний проблемі крем SKIN TECH: Зволожуючий з вітаміном Е, Очищаючий, Освітлювальний, Омолоджуючий з фіто-DHEA або Крем АСЕ з ліпоєвою кислотою. 

 

Розчин для пілінгу та крем залишаються на шкірі до наступного ранку: таким чином, найповніше реалізується активність усіх інгредієнтів.

 

Процедуру Фітопілінг можна повторювати 1-2 рази на тиждень на стадії лікування і 1-2 рази на місяць - для підтримки результату.

Як працює пілінг:

Позбавляє шкіру від скупчень пігменту меланіну, прискорюючи оновлення епідермісу. Проблеми кератинізації лежать в основі різних патологічних процесів шкіри: іхтіоз, акне, псоріаз, екзема, сухість шкіри та ін. Проблеми кератинізації – це найчастіше гіперкератоз.

Дія альфа-гідроксикислот на корнеоцити є вторинною. В основі – інгібування процесів формування іонних зв'язків.

 

Наприклад, AHA можуть конкурентно замінювати сульфати та фосфати на рівні ферментів сульфо-трансфераз, фосфотрансфераз та кіназ, що відповідають за сульфатування або фосфорилювання мукополісахаридів, глікопротеїнів, стеролів та ліпідів. За рахунок втручання в ці процеси зменшується кількість формуються негативних кислотних груп на поверхні кератиноцитів і корнеоцитів і, відповідно, зменшується кількість іонних зв'язків між ними і електропозитивними аміно-групами. Електростатичні зв'язки відіграють важливу роль саме у роговому шарі шкіри.

 

AHA збільшує еластичність рогового шару, підвищуючи його зволоженість. Молочна кислота зв'язується з полярними групами кератинових ланцюжків, що ускладнює взаємодію між окремими функціональними групами в межах молекули кератину. Таким чином, збільшується гнучкість молекул і, отже, еластичність шкіри.

 

AHA активніше бета-гідроксикислот через те, що альфа-позиція гідроксильної групи забезпечує більш легку пенетрацію кислот крізь ланцюжка кератину. Мигдальна кислота навіть активніша за гліколеву і молочну через те, що вона менш летюча.

 

Розпушування рогового шару під дією AHA забезпечує глибше проникнення активних компонентів крему після процедури пілінгу. Ще більший ефект досягається при використанні оклюзії. Всі ці моменти і зумовлюють ефективність процедури ФІТОПІЛІНГ.

 

Оклюзія дозволяє імітувати ефект сауни: створюється перешкода випару вологи і температура на поверхні шкіри підвищується з 32 до 37 С. Насичення тканини рідиною призводить до зміни еластичності клітинної стінки та зміни геометричної форми клітин, а також супроводжується зміною коефіцієнта розподілу на межі роговий шар/крем. Як результат – розширюються пори. У результаті постпілінговий період підвищується проникність шкіри для нанесених на неї речовин.

 

Активні інгредієнти:

  • Розчин для ФІТОПІЛІНГУ стабілізований і містить сапоніни.
  • Гліколева кислота.
  • Молочна кислота.
  • Міндальна (фенілгліколева) кислота

 

ФІТОПІЛІНГ являє собою суміш трьох альфа-гідроксикислот в розчині, який забезпечує поступове вивільнення кислот та їх тривалий вплив.

Усі три кислоти мають різну швидкість проникнення у шкіру. Найшвидше проникає в шкіру гліколева кислота (через маленький розмір молекул), потім слідує молочна кислота і, нарешті, мигдальна. Кислоти починають діяти вже у верхніх шарах епідермісу. Оскільки процедура пілінгу виключає стадію нейтралізації, кислоти проникають у глибокі шари епідермісу, досягаючи дерми. Біологічна активність гідроксикислот у складі Фітопілінгу реалізується максимально повно, а їх можлива агресія поступово гаситься внутрішніми системами нейтралізації кислот.

Біологічна дія AHA широко відома: потовщення епідермісу за рахунок збільшення кількості живих клітин, посилення синтезу гіалуронової кислоти в дермі та поліпшення якості сполучнотканинного каркасу шкіри. Об'єктивне ущільнення дерми після застосування Фітопілінг пацієнти описують, як помітне поліпшення стану і відчуття підтягування шкіри відразу після проведення процедури.

Фітінова кислота не належить до класу AHA. Ця молекула інозитол-гексафосфорної кислоти має великі розміри. Фітинова кислота має антиоксидантну дію, зв'язуючи іони заліза. Крім того, вона має антитирозиназну активність. На наш погляд Фітинова кислота не сприяє ексфоліації. Чому ж вона включена до складу такого продукту, як ФІТОПІЛІНГ? Будь-який хімічний пілінг викликає запалення. Запалення неминуче супроводжується гіперпродукцією вільних радикалів та вазодилятацією.

Вазодилятація забезпечує додатковий приплив крові, і, отже, додаткову кількість кисню, що доставляється до тканин. Що автоматично призводить до утворення нових порцій вільних радикалів за умов запалення. Вільні радикали руйнують різні клітинні структури, починаючи з клітинних мембран і, включаючи генетичний апарат.

Будь-який пілінг має у своїй дії два аспекти: стимулює регенераторні процеси в шкірі, але одночасно провокує утворення вільних радикалів, які руйнують речовини та структури, що забезпечують регенерацію тканин у післяпілінговий період. Сучасні ставлення до причин старіння також враховують негативну роль вільних радикалів у процесах клітинної дегенерації. Зрозуміло, що для того, щоб зробити хімічний пілінг ефективним та безпечним, треба контролювати процес запалення та зменшити продукцію вільних радикалів у післяпілінговий період. Фітинова кислота сама по собі дуже повільно проникає у шкіру. Однак при впливі трьох гідроксикислот у складі Фітопілінг, її пенетрація в шкіру прискорюється і посилюється. Насичення шкіри фітинової кислоти відбувається паралельно з розвитком запалення. Здатність фітинової кислоти пов'язувати як іони важких металів, так і вільні радикали, дозволяє перервати порочне коло: «запалення – вазодилятація – продукція вільних радикалів» у постпілінговому періоді.

Форма випуску: 50 мл флакон, розрахований на 20 процедур.

 

 

Поверхневий пілінг Пілінг поверхневий обличчя «Phyto» 850 грн.
Пілінг поверхневий "Rose de Mer" 850 грн.
Лимоний пілінг 650 грн.
Пілінг саліциловий 650 грн.
Пілінг TC Plus 1200 грн.
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні