м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
26 травень 2016

Плазмоліфтінг

Плазмоліфтінг це унікальна методика безопераційного омолодження особи, що базується на використанні власної плазми пацієнта. В основу даного методу «самомолодження» закладено відновлюючий ефект..

26 травень 2016

АКЦІЯ! Збільшення губ 4000-4500 грн. Контурна пластика обличчя

Контурна пластика по праву може вважатися предметом гордості сучасної косметології, яка подарувала нам цю унікальну систему процедур (контурна пластика губ, контурна пластика обличчя). При..

26 травень 2016

Ін'єкції Ботоксу

Що таке Ботокс? Які проблеми можна вирішити за допомогою ін'єкцій Ботокс? Шкіра на обличчі безпосередньо пов'язана з нижчими м'язами. Тому при міміці утворюються зморшки на лобі, переніссі, навколо..

26 травень 2016

Лікування пітливості

Термін гіпергідроз (підвищена пітливість) походить від латинського «гіпер», що означає підвищений і «гідро», що відповідає російському слову вода. Підвищене чи надмірне потовиділення лікарі називають..

26 травень 2016

Біоревіталізація обличчя

Біоревіталізація – у перекладі «біоживлення». Це інноваційна та високоефективна методика, що дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властивий молодій та здоровій шкірі, довгостроково..

06 чер 2016

Корекція об'єму та форми губ

Збільшення губ та зміна їх форми – одна з найпопулярніших естетичних процедур, завдяки своїй порівняльній простоті та можливості практично у всіх випадках обійтися без операції. Товщина та форма..

06 чер 2016

Ін'єкції для здорового росту волосся

Красива і пишна шевелюра завжди була і залишається еталоном краси не лише для жінок, а й для чоловіків. Коли кінчики волосся січуться, а волосся стає сухим і ламким, багато хто починає змінювати..

10 чер 2016

Мезовартон - Р199. Еволюція концепції омолодження шкіри

Біоревіталізан Мезовартон має унікальні властивості, які дозволяютьстимулювати зростання стовбурових клітин шкіри людей. Таким чином, люди, які використовують цей препарат, мають можливість зберегти..

Кременчук
Горішні Плавні