м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44

Неофіброліфтинг

Прорив у науці: знайдений спосіб уповільнити старіння

 

Неофіброліфтинг 

 

НЕОФІБРОЛІФТИНГ- ПРИРОДНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ШКІРИ (ОМОЛОДЖЕННЯ ВЛАСНИМИ ФІБРОБЛАСТАМИ)

Неофіброліфтинг – це технологія фізіологічного омолодження шкіри, розроблена та запатентована вченими, стала результатом багаторічної науково-дослідної роботи в галузі регенерації шкіри з використанням власних клітин – фібробластів. Її безпеку та ефективність доведено клінічно.

Зовнішній вигляд шкіри обумовлений в першу чергу її внутрішньою повноцінною структурою, зміни якої призводять до появи зморшок, сухості, в'ялості та ін. Таким чином досягти реального і природного, що не змінює Вашої індивідуальності, результат омолодження можна впливаючи тільки на клітинному рівні.

ГОЛОВНИЙ СЕКРЕТ НЕОФІБРОЛІФТИНГУ

полягає в запатентованій схемі та концентрації живих та активних клітин, що дозволяє отримати гарантований природний та тривалий результат. Сама ж процедура є простою та абсолютно комфортною для пацієнта.

 

Алгоритм проведення процедури

1. На першому етапі проводяться обов'язкові підготовчі процедури, що сприяють нормалізації мікроциркуляції шкіри та її гідратації. Далі проводиться забір невеликого шматочка шкіри (1 мм) із прихованої завушної області. Після цього в лабораторії виділяють клітину фібробласт, культивують (розмножують) її до кількості 14 млн клітин для їх подальшого введення в області обличчя, шиї, декольте, кистей рук.

 

2. На другому етапі через два тижні після проведення першого етапу, проводиться введення 14 млн. фібробластів, розведених у власній плазмі та збагаченої 14 млн. факторами зростання.


Завдяки попередній підготовці, життєздатні фібробласти потрапляють у максимально сприятливі умови, а тромбоцити переводять їх у активну фазу, вироблення колагену починається наступного дня після процедури.

Ефект відчутний вже за два тижні:

  • покращується структура шкіри;
  • покращується якість шкіри;
  • розгладжуються зморшки;
  • усуваються пігментні плями;
  • відновлюється пружність та еластичність шкіри;
  • уповільнюються процеси старіння.

І все це відбувається природно завдяки роботі Ваших власних клітин-фібробластів (не плутати зі стовбуровими.


Скільки коштує процедура?

На відміну від низки зарубіжних клінік, що пропонують процедуру омолодження за допомогою власних клітин-фібробластів, у Салоні лазерної косметології Лілу вартість процедури вигідно відрізняється і становить від 800 до 1500 євро. 
14 млн. клітин фібробластів одноразове введення (25-35 років)    - євро   
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні