м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Ін'єкції для здорового росту волосся

Ін'єкції для здорового росту волосся

Ін'єкції для здорового росту волосся

Красива і пишна шевелюра завжди була і залишається еталоном краси не лише для жінок, а й для чоловіків. Коли кінчики волосся січуться, а волосся стає сухим і ламким, багато хто починає змінювати засоби по догляду, робити лікувальні маски, вдаватися до народної медицини, не з'ясувавши попередньо, що є причиною проблеми.

А тим часом для нормального зростання волосся необхідно, перш за все, здоров'я волосяних цибулин та гарантоване надходження до нього всіх поживних речовин, що з успіхом виконує мезотерапія для волосся – процедура, що заслужила авторитет своєю високою ефективністю. Для досягнення мети мати колишню шикарну шевелюру необхідно звернутися до косметолога вже з появою перших ознак проблеми.

Що таке мезотерапія волосся?

За оцінками фахівців, понад 60% усіх сеансів мезотерапії посідає естетичну косметологію. Основна сфера застосування в косметології – этомезотерапія особи, але процедуру також з успіхом застосовують для лікування волосяного покриву та корекції різних областей тіла

Що являє собою мезотерапія для волосся?  Це метод, при якому в шкіру волосистої частини голови за допомогою ін'єкцій вводять різні речовини, що посилюють ріст волосся. Перевагою методики є безопераційна техніка, відсутність хворобливих відчуттів, високий рівень ефективності.

Мезотерапія від випадання волосся підходить практично для всіх типів (жирні, сухі, нормальні) і вирішує широкий спектр проблем, але не надає свого позитивного впливу на мертві фолікули та атрофовані цибулини.

Метою процедури є:

 • Зупинити випадання волосся.
 • Продовжити фазу активного зростання та розвитку.
 • Забезпечити волосяні фолікули всім необхідним харчуванням.
 • Відновити втрачені функції шкіри волосистої частини голови.
 • Зміцнити волосся і збільшити його густоту.
 • Стимулювати кровопостачання волосяних фолікул, щоб з'явилася можливість зростання нового волосся.
 • Нормалізувати функції сальних залоз шкіри голови.

Вартість мезотерапії

Вартість процедури мезотерапії для шкіри голови – від 1100 грн. до 2500 грн. залежить від вибору препарату. Необхідний курс – 5-10 процедур через 7-14 днів.

Плазмотерапія для росту волосся

Ін'єкції для здорового росту волосся

Процедура Процедура плазмоліфтингу (prp)  передбачає використання плазми, збагаченої тромбоцитами  (platelent rich plasma)  та  на сьогоднішній день є однією з новинок у медичній косметології. Плазма – це рідка частина крові, що містить амінокислоти, вітаміни, ферменти. Тромбоцити – це клітини крові, у яких міститься велика кількість білків «факторів зростання».

Відмінна особливість – стимулюючий коктейль отримують із власної крові, і якщо забажаєте – буквально у Вашій присутності. Жодних штучних хімічних добавок - ось така терапія від графа Дракули.

Плазмоліфтинг для волосся – як все починалося?

Ін'єкції для здорового росту волосся

Щоб не заглиблюватися в надра медичної термінології, лише пояснимо,  плазмоліфтинг волосистої частини голови являє собою вдосконалений варіант аутогемотерапії-методики лікування власною кров'ю, що корінням йде в далеке минуле. Для прискорення загоєння ран аутогемотерапію стали з  успіхом використати у 20 столітті. Довівши ефективність у хірургії, аутогемотерапія завоювала визнання у спортивній медицині, стоматології, у косметології і сьогодні ця технологія міцно увійшла до практики провідних трихологів.

Хорошим результатом плазмоліфтинг голови зобов'язаний спеціальною методикою обробки крові.  Початковий етап процедури нічим не відрізняється від звичайного забору крові з вени щодо медичних аналізів. Далі відбувається спеціальна  обробка, завдяки якій  клітини крові – тромбоцити концентруються у невеликому обсязі плазми. Саме в тромбоцитах містяться фактори зростання - речовини, що мають потужний стимулюючий вплив на структури волосяного фолікула. Отриманий препарат вводиться у шкіру голови неглибокими уколами.

Так як плазму для волосся, що отримують з власної крові пацієнта, то ризик інфікування або алергічних реакцій відсутній.
Метод підходить пацієнтам, які погано реагують на промислові препарати від випадіння волосся.

Тривалість та вартість курсу плазмотерапії для волосся

 • Плазмотерапія для волосся, ціна якої залежить від якості  обробки крові відрізняється в різних клініках та салонах  та багато в чому залежить від використовуваного обладнання.
 • У наших салонах використовуються лише сертифіковані пробірки, призначені саме для лікувальних процедур, на відміну від лабораторних пробірок для аналізів, а також центрифуги, які зберігають потрібні параметри крові.

Частота процедур  індивідуальна, може рекомендуватися їх виконання 1 раз на тиждень, 1 раз на 14 днів, 1 раз на місяць.

Тривалість курсу від 3 до 10 процедур.

У більшості випадків prp волосся  рекомендується пацієнтам у комплексному лікуванні, тобто разом з мезотерапією або із застосуванням зовнішніх та внутрішніх препаратів для відновлення волосся.

Вартість плазмотерапії для волосся у Кременчуці

Ін'єкції для здорового росту волосся

 • "Плазмоліфтинг" ручна методика введення - 2000 грн.
 • "Плазмоліфтинг" із застосуванням фракційної методики введення - 2500 грн.
 • "Плазмоліфтинг" спільно з мезотерпаією – 4500 грн.
 • "Regen Lab" ручна методика введення (Швейцарія) - 7 000 грн.

УВАГА!!! Набір "Regen Lab" розрахований на зони обличчя, шиї, декольте, шкіру голови.


Введення  препарату можливе як ручною методикою, коли уколи виконуються шприцем з тонкою голкою, так і з використанням фракційної мезотерапії, коли за допомогою спеціального апарату миттєво відбувається 12 ін'єкцій.

 

Плазмоліфтинг лікування алопеції "Здорове волосся”  2500 грн. 1000 грн.  
Мезотерапія волосистої частини голови (вибір препарату) 1650-2300 грн. 
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні