м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Локальний пілінг

Локальний пілінг

Локальний пілінг містить 40% трихлороцтову кислоту, лимонну та аскорбінову кислоти. Розчин для пілінгу стабілізований та містить сапоніни.

Показання для застосування:

  • Локальна доброякісна гіперпігментація, гіперкератое.

Як працює пілінг:

Вплив трихлороцтової кислоти у високій концентрації викликає коагуляцію білків шкіри та призводить до загибелі всіх живих структур шкіри аж до рівня ретикулярної дерми. Правильно проведене лікування локальних ділянок супроводжується повним відновленням шкіри. При нанесенні пілінгу на велику поверхню шкіри та несанкціонованому видаленні скоринок виникає ризик утворення рубців.

Активні інгредієнти:

Розчин для пілінгуадаптований для проведення процедур, що мають на увазі глибокий вплив. Аскорбінова кислота, лимонна кислота:органічні кислоти, які підтримують швидке та рівномірне проникнення молекул ТСА у шкіру. Мають буферні, хелатуючі та антиоксидантні властивості. Кокамід: захищає шкіру і потенціює дію сапонінів.Натрію лаурет сульфат:поверхнево-активна речовина, емульгатор. Жири, олії та забруднення перетворює на емульсію. (Не ідентичний натрію лаурил сульфату!)Сапоніни:відносяться до групи рослинних глікозидів. які за дією аналогічні милам. Як емульгатори сапоніни полегшують проникнення молекул кислот у шкіру і сприяють зв'язуванню води в дермі. Сапоніни мають антибактеріальні властивості, а також прискорюють процес загоєння в післяпілінговий період. 

 

 

 


Пілінг ONLY TOUCH + вартість пілінгу, з яким поєднується                 950 грн.   
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні