м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерне видалення м'якої фіброми

Лазерне видалення м'якої фіброми

Фібромою вважається доброякісна освіта. Воно може відрізнятися своїми розмірами та формою. Найчастіше фіброма шкіри з'являється в літньому віці, хоча іноді вона зустрічається і у немовлят, і людей середнього віку. Щоб таке новоутворення не викликало дискомфорту, його слід видалити.

На сьогоднішній день вчені так і не змогли встановити точну причину, через яку починається розвиток фіброми. Вважається, що важливу роль цьому процесі грає спадковість. можливо, гормональні перебудови також надають певний вплив. Як згадувалося раніше, фіброми шкіри зазвичай утворюються у літньому віці. Відповідно, важливим фактором виявляється природне старіння шкіри. Найчастіше фіброми не доставляють жодного дискомфорту. Однак можливе випадкове травмування, що може призвести до потрапляння інфекції та запалення. У деяких випадках відзначається перекручування, через що погіршується кровопостачання, внаслідок якого можливий розвиток некрозу.

Діагностика захворювання

Найчастіше для встановлення діагнозу досить уважного візуального огляду. Якщо у спеціаліста виникають сумніви, можна додатково провести гістологічне дослідження. В даному випадку необхідний матеріал отримують лише після видалення пухлини.

 

Види утворень

 • Тверда фіброма може мати широке підставу чи «ніжку». Найпоширенішим є перший варіант. Сама освіта досить щільна. При торканні жодних болючих відчуттів немає. Форма буває куполоподібною чи вдавленою. Головна ознака твердої фіброми – наявність ямочки при стисканні. Подібну пухлину можна виявити на шкірі або слизовій оболонці.
 • Лазерне видалення м'якої фібромиМ'яка фіброма зовні нагадує зморшкуватий мішечок. Його відтінок повністю збігається з кольором шкіри, хоча в окремих випадках він може бути коричневим. Найчастіше м'яку фіброму виявляють у жінок похилого віку. Також це новоутворення виникає на шкірі повних людей. Помітити пухлину можна у складках шкіри, на молочних залозах, шиї чи повіках. Як правило, кількість м'яких фібром з віком збільшується.

Видалення дерматофіброми

Найкращим варіантом видалення вважається лазерне. Завдяки йому процедура виходить малотравматичною та безкровною, адже в процесі видалення всі дрібні судини «запаюються». Лазерний промінь забезпечує стерилізацію поверхні шкіри. Все це сприяє більш швидкому відновленню та затягуванню ранки. Як правило, після подібної процедури рубці не утворюються

Особливості видалення дерматофіброми у салоні лазерної косметології «Лілу»

Лазерне видалення м'якої фіброми
 • За один сеанс пацієнт отримує можливість назавжди позбавитися дерматофіброми. Імовірність рецидиву після лазерного видалення новоутворення дуже мала.
 • Забезпечується повна безпека – завдяки безконтактному точному і при цьому делікатному впливу вдається уникнути пошкодження здорової шкіри.
 • Лазерне видалення дерматофіброми відбувається практично безболісно, проте для повного комфорту пацієнта може проводитися місцеве знеболювання.
 • Процедура триває лише 15 хвилин.
 • Гарний косметичний ефект – використання сучасного лазерного обладнання нового покоління дозволяє уникнути формування грубих неестетичних рубців, появи пігментації, опіків тощо. Найчастіше освіти можуть бути видалені абсолютно безслідно.
 • Заживление происходит в течение 4 дней з моменту видалення м'якої фіброми лазером.

Прогноз при видаленні дерматофіброми лазером

Якщо пухлина розташована в непомітному місці, її можна залишити. Якщо вона постійно травмується, слід вдатися до хірургічного лікування. Якщо вибрати оптимальний метод видалення та своєчасно провести процедуру, то жодних неприємних наслідків не буде. Більш того, у 95% разі не виникають рецидиви. Цілком уникнути такої ймовірності можна при виборі лазерного методу.

Хоча фіброма шкіри не становить жодної небезпеки для людини, її варто видалити. Існує кілька ефективних хірургічних методів, завдяки яким вдасться позбавитися косметичного дефекту. Перед початком процедури слід уточнити діагноз у кваліфікованого дерматолога.

Чому для видалення утворень вибирають саме салон лазерної косметології «Лілу»:

1. Салон лазерної косметології «Лілу» має великий досвід з видалення будь-яких новоутворень лазером. Понад 3 000 пацієнтів щорічно обслуговує наш кабінет лазерної терапії.

2. Ми гарантуємо нашим пацієнтам найкращий ефект та високу якість надання послуг завдяки найсучаснішому лазерному обладнанню лазерний скальпель Fotona.

Наші пацієнти можуть розраховувати на повний сервіс надання цієї послуги:

 • консультацію з досвідченим лікарем;
 • обстеження, дерматоскопія освіти;
 • безкоштовне знеболювання (при необхідності);
 • проведення процедури видалення лазером;
 • рекомендації щодо догляду;
 • за показаннями - надсилання матеріалу на гістологічне дослідження;
 • безкоштовний огляд через кілька тижнів.

3. Тільки у нашому Салоні Вам запропонують кілька способів видалення утворень: лазерний, радіохвильовий, діатермокоагуляцію. А в індивідуальних випадках за потребою та за показаннями проведуть комбінований метод видалення.

 


Видалення м'яка фіброма до 10 мм          1200 грн.
Видалення м'яка фіброма до 2 см 1800 грн.
Видалення м'яка фіброма від 2 см 2200 грн.
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні