м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
28 кві 2018

Діодна лазерна система Light Sheer Duet Lumenis (США)

LUMENIS Light Sheer Duet - вершина лазерної епіляції- диодна лазерна система з технологією вакуумного посилення для проведення швидких та комфортних процедур епіляції у пацієнтів з будь-яким..

29 бер 2018

Діодна лазерна система Light Sheer-ET Lumenis (США)

У деяких клініках та косметологічних салонах з'явилися лазерні апарати останнього покоління для усунення небажаного волосся, завдяки якому епіляція з муки перетворилася на свято душі та тіла. ..

13 гру 2016

Лазерна установка Fotona DUALIS SPECTRO SP

Лазерна система FOTONA-це ціла клініка у вашому місті!!! Компанія Fotona – провідний виробник лазерних систем у світі. Вона була заснована у 1964 році. Компанія розпочинала свою діяльність як..

23 лис 2016

Неодимовий Q-SWITCH лазер для видалення перманентного макіяжу та багатобарвних татуювань

Безпечне і неінвазивне видалення татуювань стало можливим порівняно недавно завдяки винаходу лазерів з добротністю, що модулюється. Лазер із модульованою добротністю, призначений для видалення..

14 жов 2016

Лазерна установка Vitalaser 500 Infusion NB

Технологія атравматичної лазерної біоревіталізації є унікальною розробкою компанії   Vitalaser GmbH   (Німеччина). Вона комбінує дію атермічного інфрачервоного діодного лазера та..

03 вер 2016

Біполярний радіочастотний апарат Reaction Viora (Ізраїль)

Біполярний радіоліфтинг із вакуумним захопленням Reaction™ відкриває нові можливості в естетичній медицині. Синергізм дії радіохвиль та вакууму дозволяє досягти приголомшливого ефекту ліфтингу,..

01 вер 2016

Електрокоагулятор FORSE TRIAD

Технологія опитування тканин TissueFect™ регулююча система, розроблена для точного управління енергією, що подається. Вона створює широкі змогу досягнення необхідного ефекту. Енергетична платформа..

22 сер 2016

Апарат для ендермології тіла LPG Systems (Франція)

Метод Endermologie (ендермології) був винайдений компанією LPG для ефективного лікування целюліту та надмірної ваги. Ендермологія заснована на прямому апаратному впливі на шкіру та підшкірно-жирову..

11 сер 2016

Апарат для космеханіки обличчя LPG-LIFT6 (Франція)

При створенні апарату за основу було взято ручний масаж за Жаком (Dr. Jacquet). Ця техніка ручного впливу була вперше представлена ​​в 1907 році і включала легкий стиск, скручування і вібраційний..

13 лип 2016

Апарат для кріоліфтингу Cryolift Labolatories Filorga (ФРАНЦІЯ)

Метод Кріоліфт є особливою технологією кріотерапії, спеціально адаптованою для естетичної медицини. Її специфіка визначається на двох рівнях: на першому здійснюється охолодження шкіри, на другому –..

05 лип 2016

Апарат для безголкової мезопорації Infusion Viora (Ізраїль)

Infusion™ - це технологія, що застосовується для введення трансдермальних продуктів, яка допомагає досягти таких же ефективних результатів, як і при традиційній мезотерапії, але не викликає болю,..

01 лип 2016

Апарат багатофункціональний SKIN KARMA Sybaritic (США) для ультразвукової терапії

Багатофункціональний апарат, призначений для проведення процедур ультразвукового чищення шкіри, ультрафонофорезу, мікрострумової стимуляції та електрофорезу, а також для проведення процедур..

30 чер 2016

Апарат для перманентного макіяжу MediUm-Tech (Німеччина)

Апарат для перманентного макіяжу MediUm-Tech, що працює на гігієнічних модулях, оснащений зовнішнім електронним блоком із сенсорною панеллю, за допомогою якої здійснюється регулювання..

28 чер 2016

Система охолодження шкіри холодним повітрям Zimmer Cryo 6

Остання розробка в галузі систем охолодження шкіри холодним повітрям. Zimmer Cryo 6 призначена для мінімізації больових відчуттів та запобігання термічних уражень під час лазерного впливу, а..

Кременчук
Горішні Плавні