м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерне лікування рубців

Лазерне лікування рубців

Понад 40 років у медицині використовується лазерне випромінювання. Порівняно з історією застосування «світла» цей термін не такий вже й великий. Але застосування лазера вже дозволило здійснювати точне локальне вплив на уражені хворобою ділянки людського організму. За допомогою лазера проводиться лікування рубців з мінімальним ушкодженням здорових тканин. У цьому зберігається абсолютна стерильність, висока точність, селективність і повторюваність властивостей. Це основна перевага лазера у сучасній медицині.

 

Лазерне лікування рубців  

Процедура лазерного лікування рубців відбувається безболісно для пацієнта. Ураження шкіри при видаленні верхнього шару на ділянках з підвищеною пігментацією, дрібними зморшками, рубцями від прищів та розтяжками відбувається у мінімальному обсязі. Лазер впливають на скорочення колагенових волокон, які розташовані у глибоких шарах шкіри. 

Це дозволяє досягти підтягуючого ефекту.

До кожного пацієнта дотримується індивідуальний підхід. Лікар визначає дозу, спектр, час на   ділянка шкіри зі шрамом.

Одним із найоптимальніших лазерів для лікування шрамів  і рубців є  лазерна установка Fotona, що пораховує в собі відразу дві лазерні системи з двома різними довжинами хвиль - ербієвий ER:YAG та неодимовий Nd:YAG лазери, які доповнюють один одного і дозволяють робити ці процедури з найвищою точністю.

Поєднана технологія відноситься до абляційних, при її використанні відбувається випаровування шарів шкіри.

Абляція - це дуже складна фізична дія лазера на шкіру, при якому пошарово випаровуються шкірні покриви.

Аблятивна методика  приводить до репараційних процесів, тобто в обробленій області формується нова дерма, більш еластична.

За кольором новий шар епідермісу не відрізняється від колишнього. Здорова тканина у процесі не торкається. Реабілітаційний період становить лише 2-4 дні. Лазер дозволяє проводити дуже тонку роботу зі шкірою, оскільки основний механізм його дії ґрунтується на селективному фототермолізі. Глибина впливу лазера може досягати всього 5 мікронів.

Ще одна з позитивних якостей використання лазерної терапії Fotona полягає в тому, що вплив на шкіру є щадним, тобто опік тканин та коагуляція судин мінімальні.

Лазерне лікування рубців  

Навіть на великих уражених ділянках можна обійтися без анестезії. Порівняно із застосуванням CO2-лазера, реабілітація після шліфування шраму лазером FOTONA   проходить вдвічі швидше. Після обробки шкіра не відрізняється від необробленої. Демаркаційна лінія відсутня.

Видалення післяопераційних рубців , шрамів,   лікування розтяжок та інших проблем зі шкірою є сьогодні одним з найуніверсальніших та найпопулярніших способів. У салоні лазерної косметології Лілу для лазеротерапії рубців та шрамів застосовується комбінована технологія шліфування ербієвим лазером ER:YAG Fotona,

 

 

а для скорочення післяопераційного шраму або рубця за площею в зоні впливу застосовують фракційний фототермоліз сканером ER:YAG Fotona.

 

 

Сукупність цих методик можлива лише у запатентованій *FT Fotona Technology і дає шикарний миттєвий ефект оновлення шкірного покриву, шліфування зайвої тканини та стягнутості її за площею.  

 

 

 

*FT (Fotona Technology) – це унікальна за своєю ефективністю лазерна технологія, розроблена компанією Fotona, що забезпечує безпрецедентну точність роботи лазера, гарантує абсолютну безпеку виконуваних процедур, мінімальні терміни відновлення та чудові естетичні результати, недоступні жодній іншій лазерній системі у світі.

 

На відеоролику наведено приклад проведення процедури лазерного лікування шрамів.   Жінці 42 роки. Шрами на руці   в результаті механічного впливу різальним предметом.

Шліфування рубцевої тканини – рубець 1 см                                       1500 грн.
Шліфування рубцевої тканини – рубець (2 - 3 см) 3500 грн.
Шліфування рубцевої тканини – рубець (4 - 8 см) 4500-6500 грн.
Шліфування рубцевої тканини. Понад 8 см (кожен слід см) по 950 грн. 
Комбінована шліфування за допомогою двох лазерів  + 30% до вартості     
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні