м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Відновлення фігури після пологів

Відновлення фігури після пологів

Майбутня мама, яка з хвилюванням спостерігає за першими змінами фігури, думає про те, як вона виглядатиме після пологів. Її хвилювання зрозуміло – у найпрекрасніший період життя кожна жінка хоче бути гарною. Якщо пологи пройшли без ускладнень, вже в перші тижні після пологів можна починати гімнастику (після консультації з лікарем). Через два місяці приступаємо до індивідуальної програми відновлення фігури та стану шкіри.

Найчастіше молодих мам засмучує збільшення у вазі, яка довго зберігається після пологів. Вага, яку набирала жінка протягом довгих 9 місяців, не може зникнути відразу – це не тільки вага малюка і плаценти, а й затримка води в організмі, і якийсь «жировий запас», який забезпечує збереження дитини в утробі матері. Тому самою природою передбачено, що шлях до вихідного стану фігури для молодої мами буде довгим і тернистим.

Для досягнення бажаного результату в майбутньому краще зайнятися підтримкою своєї зовнішності та постаті вже під час вагітності. Щоб оцінити можливі ризики виникнення тих чи інших змін, першим слід розпитати свою маму, як протікала її вагітність вугровий висип у цей період, чи залишилися розтяжки на шкірі, чи з'явилися варикозно розширені судини? І якщо відповідь буде так, то Ви належите до групи ризику і повинні приділити собі більше уваги під час вагітності, ніж інші представниці прекрасної статі. Почати потрібно з консультацій лікаря косметолога, гінеколога-ендокринолога, флеболога, а за необхідності та інших фахівців.

Під час вагітності відбуваються не лише зовнішні зміни фігури. Так, наприклад, шкіра обличчя та спини на новий стан організму може відреагувати по-різному. В одному випадку набридла вугрова хвороба може повністю «відпустити», і Ви на якийсь час подумаєте, що краще бути завжди вагітною, оскільки шкіра стає незвично чистою, а прищі зникають. Але позитивні зрушення у стані та зовнішньому вигляді шкіри бувають, на жаль, не завжди. Трапляються й інші гормональні порушення, не пов'язані зі змінами у співвідношенні статевих гормонів, і вагітність тут є фактором, що знижує імунітет. Шкіра навпаки стає схильна до появи на ній запальних та гнійничкових елементів, яких могло і не бути раніше. І в тому, і в іншому випадку необхідно отримати рекомендації у спеціалістів, а косметолог грамотно запропонує подальший догляд та необхідні процедури.

Відновлення фігури після пологів

С розтяжками на тілі боротьба є важкою і малоефективною. Для досягнення результату відразу треба налаштуватися на весь період виношування на дотримання необхідних правил зменшення обсягу проблеми. Це і контрастне обтирання, і постійне носіння спеціалізованої підтримуючої білизни (корсети, бандажі), можливо і компресійні панчохи, а також невпинний косметичний догляд за шкірою для підтримки її еластичності.

На різних етапах вагітності активізуються різні процеси нашого організму, а також збільшується навантаження вагою, зростаючим розміром плода та обсягом рідини. Все це може впливати на фізіологічні процеси нашого організму, діючи на роботу шлунково-кишкового тракту, на ендокринну та імунну системи. Може статися активізація чутливості до вірусів, що може сприяти появі на шкірі. папілом, кондилом. Також зростає чутливість меланоцитів до ультрафіолету, що призводить до появи пігментних цяток і родимок. Під час вагітності з цими проблемами можна займатися у напрямку їхньої профілактики, а видаляти їх потрібно лише після пологів.

Майбутній мамі потрібно навчитися добре орієнтуватися, коли та яким проблемам слід приділити увагу, що б після пологів швидше прийти до норми. Особливо це важливо для тих, хто перебуває у групі ризику за спадковим фактором. Таким жінкам необхідно звернутися до фахівця (косметолога, гінеколог-ендокринолога, флеболога та ін.) вже під час вагітності. Починати ж відновлювальні заходи після пологів можна вже через два місяці (за умови хорошої скорочувальної здатності матки та відсутності протипоказань з боку гінеколога). Якщо ж мама годує малюка грудьми, арсенал засобів відновлення фігури буде менше доти, доки годівля не закінчиться.

На ряд апаратних методик догляду за тілом обмежень немає. Це лімфодренаж, пресотерапія, безін'єкційна мезотерапія. Остання працює на підтяжку шкіри, покращення та відновлення тургору шкіри. Після закінчення годування груддю можна, а часом і необхідно, додати інтенсивніший вплив у вигляді масажу LPG, біоревіталізації, радіочастотного ліфтингу, лікування гарячим теплом Body Slim, ліполітичних ін'єкцій та обгортань.

Ще раз хочеться наголосити, що молодій мамі, якщо пологи пройшли без ускладнень, можна практично відразу приступати до турбот про фігуру. Після консультації з лікарем можна починати гімнастику вже в перші тижні після пологів. Через два місяці лікар-косметолог, зібравши ваші дані, оцінивши наявність чи відсутність протипоказань, докладно може скласти для Вас індивідуальну програму відновлення фігури та стану шкіри.

Перейдемо до опису процедур, які існують для відновлення фігури після пологів, і які ми рекомендуємо жінкам у нашому Салоні.

Лімфодренаж – різновид масажу. Він проводиться з метою ліквідації застою рідини в тканинах, поліпшення лімфовідтоку, прискорення обміну та живлення тканин, а також активного виведення токсинів. Основний сенс лімфодренажу – нормалізація динаміки лімфотоку, завдяки чому зменшується набряклість тканин, виходять шлаки. Перед проходженням процедури потрібні консультації відповідних фахівців.

Масаж LPG – це методика ендермології тіла, яка дозволяє зменшити об'єми тіла на 1-2 розміри, є найефективнішим у світі боротьби з целюлітом 1-3 ступеня тяжкості, єдина запатентована система здатна зміцнити і підтягнути атонічну шкіру. У масажу LPG практично немає протипоказань, його не можна застосовувати тільки при гострих захворюваннях внутрішніх органів та серйозних дефектах шкіри в області впливу.

Радіочастотний ліфтинг тіла - за допомогою високочастотного електричного поля діє на шкіру, прогріваючи її. Від теплового впливу шкіра ніби оживає: активізується кровотік та обмін речовин, стимулюється синтез колагену. Колагенові волокна починають набувати первинної пружності і стискаються. Зовні це проявляється як скорочення та ущільнення шкіри. Радіохвильовий ліфтинг має оздоровлюючу дію на шкіру: активізує обмінні процеси, нормалізує циркуляцію судин, покращує кровообіг. Клітини шкіри отримують більше живлення та працюють продуктивніше. Протягом півроку після процедури відбувається вироблення нового колагену та наростання ефекту омолодження. Молоді еластинові та колагенові волокна скорочують шкірний клапоть по площі, формують новий каркас, що підтримує шкіру, наявність якого характерно для молодої шкіри.

Безін'єкційна мезотерапія – новий революційний метод, яким користуємося поки що ми. Це введення лікарських засобів під дією струму та низьких температур. Заряджені спеціальні лікарські засоби активно переміщуються у тканині за допомогою йонофорезу. Ефект впливу посилюється за рахунок поєднання впливу негативного заряду та низької температури.

Обгортання — одна з найпопулярніших процедур таласотерапії. Склади, які застосовують при обгортанні, найчастіше приготовані на основі морепродуктів та морських грязей. Також застосовуються й інші речовини – мед, шоколад, ліполітичні гелі тощо. Внаслідок застосування цього методу досягається зменшення проявів целюліту, підвищується тонус шкіри. Обгортання сприяє відновленню та покращенню якості шкіри, підвищує її еластичність та тургор, зменшує в'ялість та сприяє підтяжці. Так само метод значно покращує якісний стан стрій, що виникли (але не усуває їх). Залежно від концентратів, що використовуються під обгортання, можна посилити деякі ефекти – спалювання жиру, судинна стимуляція, підтяжка шкіри та ін.

Лікування гарячим теплом Body Slim - метод лікування глибоким теплом широко використовується для корекції фігури та лікування целюліту як у поєднанні з іншими методиками, так і самостійно.

Метод лікування глибоким теплом заснований на природній кореляції між локальною температурою та інтенсивністю розщеплення жирових відкладень у проблемних зонах. Інфрачервоне випромінювання, що генерується спеціальними бандажами, проникає в тканини на глибину до 5 см і викликає природне прискорення процесів зменшення жирових відкладень, активізацію природних метаболічних процесів з пролонгованим ефектом до 24-28 годин. При цьому відбувається покращення кровообігу, приплив нових поживних речовин, активізація жирових тканин і, як наслідок, зменшення об'єму тіла.

Ліполітичні ін'єкції та мезотерапія – метод внутрішньошкірного та підшкірного введення медикаментів спрямованої дії – ліполітичного, що зменшує обсяги жирових відкладень, судинного. За допомогою методу проводиться вітамінотерапія.

Спробуємо підбити підсумки. Існують три точки застосування для відновлення фігури: шкіра, підшкірний жир, м'язи. Залежно від цього, яка проблема переважає у конкретного пацієнта, підбирається конкретна схема корекції цієї проблеми.

Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні