м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерне шліфування розтяжок

Лазерне шліфування розтяжок

Лазерне шліфування розтяжок 

Розтяжки   - це дефект шкіри, що викликається пошкодженням еластичних волокон епідермісу внаслідок надмірного натягу та/або гормональних змін. Витончення шкіри відбувається в місцях, схильних до найбільшого розтягування. Так, при вагітності ріст плода призводить до відносно швидкого розтягування не тільки м'язів передньої черевної стінки, але й шкіри, що призводить до виникнення надривів.

Природно, що внутрішньошкірні розриви не залишаються незабутими. Організм швидко відновлює втрачену цілісність шляхом "замазування щілин" сполучною тканиною. Процес цей ідентичний загоєнню рани після травми. В результаті на поверхні шкіри з'являються   розтяжки . Спочатку сполучна тканина містить кровоносні судини, що надає цим лініям рожевого або фіолетового відтінку, потім поступово кількість судин зменшується, і розтяжки стають білими. Сполучна тканина не містить пігменту, тому при сонячному вплив не змінює свій колір. Отже, на пляжі розтяжки стають особливо помітними. На місці розтяжок зникає волосся, припиняється секреція шкірного сала та виділення поту.


Місця появи розтяжок

При вагітності розтяжки найчастіше виникають на животі, стегнах та грудях. Розтяжки, що з'являються у підлітковому   віці,   частіше розташовуються на животі, стегнах, попереку, грудях. Тобто вони можуть з'являтися на всіх частинах тіла, які найбільше бувають порушені різкими перепадами ваги.


Причини утворення розтяжок

  • вагітність: розтягнення шкірного покриву (особливо часто в ділянці живота);
  • ожиріння: інтенсивне збільшення маси тіла, коли шкіра просто не встигає рости за все збільшуються жировими запасами;
  • пубертатний період (період статевого дозрівання): найчастіше в цей час розтяжки з'являються на внутрішній поверхні стегон та в попереково-крижової області;
  • різке схуднення;
  • тривале застосування глюкокортикоїдів (преднізолон, гідрокортизон та ін.) як внутрішньо, так і місцево;
  • спадковий фактор.

 

У переважній більшості випадків розтяжки спостерігаються у жінок, хоча їх можна бачити і у чоловіків, але, як правило, у опасистих і з ознаками ендокринного дисбалансу. Як і будь-яку іншу рубцеву тканину, розтяжки неможливо видалити, але можна покращити їх зовнішній вигляд і зменшити їх площу. Ця проблема під силу ербієвому фракційному лазеру Fotona оскільки він здатний руйнувати рубцеву тканину на глибину до 6-7 мм і стимулювати на цьому місці зростання нормальної тканини.

 

Лікування розтяжок Лікування розтяжок лазером проводиться амбулаторно під місцевою анестезією.

У лікуванні розтяжок успіх багато в чому залежить від їх віку, наприклад, розтяжки, утворені в результаті вагітності, найкраще починати лікувати відразу після того, як жінка закінчила годування.

 

Лазер Fotona безпечно впливає на розтяжки, на будь-яких ділянках тіла, у тому числі на грудях та на внутрішній поверхні стегон. У разі лікування «молодих» розтяжок результат досягається за мінімальну кількість процедур. 

Для лікування розтяжок використовується два способи:

Лазерне шліфування розтяжок

1.Лазерне шліфування   – це новий спосіб видалення стрій та розтяжок. Суть її полягає в тому, що за допомогою ербієвого лазера Fotona Er: Yag*, з поверхні тіла видаляються   кілька пошкоджених шарів шкіри, після чого починається стимуляція   розростання молодих клітин шкіри, здатних замінити пошкоджену ділянку. 

2. Фракційний вплив на розтяжки Er: Yag Fotona - можливо лише спеціальним сканером FOTONA*.   При дії лазерного сканера формується мікроушкодження тканини у вигляді стовпчика (конуса) перпендикулярної поверхні шкіри. Клітини, що оточують ділянку мікропошкодження, опиняються у стані теплового шоку, починають активно ділитися та беруть участь у відновленні ділянки мікропошкодження. Надалі це сприяє стягуванню місця ушкодження, що веде до розгладжування шкіри, зменшення площі розтяжок. В результаті лазерної процедури повністю вирівнюється та оновлюється шкіра, покращується її текстура та еластичність, скорочуються розтяжки.

Лазерне шліфування розтяжок

Після процедури лазерного лікування Після процедури потрібен деякий період реабілітації, оскільки новому шару шкіри необхідно сформуватися, тому протягом двох-трьох днів після лікування лазером може спостерігатися легке почервоніння, незначний набряк, болючість та лущення шкіри. Цей ефект може спостерігатись протягом 7-10 днів. Протягом цього часу потрібно наносити спеціальні зволожуючі креми.  

 

Лазерна система Fotona , що включає два лазерні джерела дозволяє проводити комбіновану методику лікування розтяжок - лазерне шліфування за допомогою площинної маніпули , потім фракційне скорочення шкірного клаптя за площею за допомогою фракційного сканера.

 

Після процедурного режиму Після процедури лікування розтяжок лазером слід уникати прямої дії сонячних променів та використовувати сонцезахисні косметичні засоби з високим рівнем захисту від ультрафіолету (не менше 30) протягом 3 місяців.

 

*FT (Fotona Technology) – це унікальна за своєю ефективністю лазерна технологія, розроблена компанією Fotona, що забезпечує безпрецедентну точність роботи лазера, гарантує абсолютну безпеку виконуваних процедур, мінімальні терміни відновлення та чудові естетичні результати, недоступні жодній іншій лазерній системі у світі.

 

На відеороликах нижче показані приклади проведення лазерного шліфування прицільною маніпулою та скорочення шкіри в зоні впливу лазерним фракційним сканером Fotona.


 
Лікування розтяжок – передня черевна стінка поодинокі розтяжки (1 см)          400 грн.     
Лікування розтяжок – 1/2 живота 6500 грн.
Лікування розтяжок - живіт повністю 8500 грн.
Лікування розтяжок - область сідниць поодинокі розтяжки (1 см) 200 грн.
Лікування розтяжок - сідниці повністю 8500 грн.
Лікування розтяжок – груди поодинокі розтяжки (1 см) 450 грн.
Лікування розтяжок – груди повністю 5500 грн.
Лікування розтяжок - стегна повністю 8500 грн.
Лікування розтяжок – внутрішня частина передпліччя  5500 грн.
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні