м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерний фейс-ліфтінг

Лазерний фейс-ліфтінг

Лазерний фейс-ліфтинг (комбіноване FT лазерне омолодження*) – неперевершений метод лазерного омолодження, що поєднує в собі дві найбільш ефективні лазерні процедури і дозволяє навіть при одноразовому проведенні отримати моментальний виражений комбінований ефект омолодження та підтяжки шкіри.


Процедура лазерного фейс-ліфтінга (комбіноване лазерне омолодження) поєднує 2 методики:

 

  •  -FT глибоке дермальне лазерне омолодження або SMOOTH омолодження;
  •  -FT фракційне лазерне омолодження.

 

Процедура проводиться на лазерній системі Fotona Spectro DUALIS SP, що поєднує в собі два лазери з двома довжинами хвиль – неодимовий  Nd:YAG 1064 нм та ербієвий  Er:YAG 2940 нм

Опис процедури лазерного фейсліфту.

Під часпроцедури лазерного фейс-ліфтінгу відбувається інтенсивна дія на поверхневі та глибокі шари шкіри. Спочатку проводиться FT глибоке лазерне омолодження,яке полягає у впливі лазерного променя на глибокі шари шкіри без пошкодження епідермісу, що дозволяє моментально запустити етапну побудову нового колагенового каркасу шкіри. Далі, для потужної стимуляції омолоджувальних процесів у глибоких шарах дерми, проводитьсяFT фракційне лазерне омолодження.Лазерний промінь пропускається через спеціальну фракційну решітку, яка поділяє його на безліч мікропроменів, надаючи точкову дію на дерму. Навколишні ділянки опиняються у стані теплового шоку та починають ділитися, паралельно відновлюючи зони мікропошкодження. Пошкоджені місця стягуються, що веде до скорочення площі шкірного клаптя та зникнення зморшок.

 

Результати після процедури лазерного фейсліфту

Внаслідок комбінації даних  FT процедур лазерного омолодження досягається виражений ефект підтяжки шкіри та повне оновлення структур дерми, з наростаючим ефектом протягом 3-х місяців. Поряд із цим повністю розгладжуються зморшки, виражено покращується текстура та колір шкіри, рельєф її стає рівним, овал обличчя – чіткіший.

Лазерний фейсліфт  може проводитися разово або курсом, але не частіше ніж 1 раз на рік.

Період відновлення після комбінованого лазерного омолодження:
Після лазерного фейсліфту пацієнт відчуває печіння, як після сонячної засмаги, може спостерігатися незначний набряк. Протягом 2-3 днів після процедури фейсліфта шкіра виглядатиме червоною, потім почне лущитися. Відновлювальний період триває близько тижня.

 

Курс лазерного фейсліфта:  1-3 процедури.

 

Ефект від процедури комбінованого лазерного омолодження:   моментальний ефект, що наростає протягом 3-х місяців і тримається до 3-х років.

 

*FT (Fotona Technology) – це унікальна за своєю ефективністю лазерна технологія, розроблена компанією Fotona, що забезпечує безпрецедентну точність роботи лазера, що гарантує абсолютну безпеку виконуваних процедур, мінімальні терміни відновлення та прекрасні естетичні результати, не доступні жодній іншій лазерній системі у світі.

 

До та після 3-х процедур лазерного фейс-ліфтингу

 


До та після 4-х процедур

 


До та після 4-х процедур

 


До та після 4-х процедур

 

Одноразово або курсом 3-4 процедури – результат до 3-5 років
Лазерний фейс-ліфтинг глибокий, агресивний одноразово

16500 грн.
Лазерний фейс-ліфт легкий - обличчя з підборіддям 1-а процедура
   
10500 грн.   
Лазерний фейс-ліфт легкий - обличчя з підборіддям 2-а процедура

8000 грн.
Лазерний фейс-ліфт легкий - обличчя з підборіддям областю 3-я процедура

7700 грн.
Лазерний фейс-ліфт – шия

6500 грн.
Лазерний фейс-ліфт – зона декольте

10000 грн.
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні