м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Пілінг для омолодження шкіри повік

Пілінг для омолодження шкіри повік

Пілінг для омолодження шкіри повік

 

За допомогою хімічного пілінгу можна за короткий проміжок часу досягти вираженого результату у вигляді омолодження та підтяжки обличчя та інших проблемних ділянок. Одним з видів хімічного пілінгу, який по праву можна віднести до серединних або глибоких, є феноловий пілінг. Це єдиний пілінг, здатний скорочувати шкіру площею. Багато косметологів прирівнюють ефект, що виробляється феноловим пілінгом, до ефекту від пластичної операції.

Що таке феноловий пілінг?

Основним компонентом та діючою речовиною для процедури є фенол або карболова кислота, яка добре розчиняється у воді та має лужну реакцію. У сучасній косметології фенол у вигляді розчину невеликої концентрації використовується як резорбційна речовина. При нанесенні на шкіру розчин фенолу працює на межі між дермою та шаром епідермісу.

При впливі на сполучну тканину дермального шару шкіри відбувається інтенсивне руйнування старих колагенових волокон та еластину, на зміну яким клітини починають активно виробляти нові волокна. Завдяки цим процесам відбувається повна реконструкція глибоких шарів шкіри, її підтяжка та видалення глибоких зморшок.

Показання та протипоказання до проведення фенолового пілінгу.

Показання до проведення пілінгу наступні:

 • Наявність дрібних та глибоких зморшок.
 • Підвищена в'ялість шкірного покриву.
 • Ознаки фотостаріння шкіри.
 • Наявність вогнищ гіперпігментації.
 • Наявність гіпотрофічних рубців та стрій.
 • Сонячний та себорейний кератоз.

Проведення фенолового пілінгу обов'язково узгоджується з лікарем-косметологом, який визначає індивідуальні особливості шкіри та її стан на момент проведення процедури. При цьому враховуються такі показники:

 • Наявність супутніх захворювань, оскільки багато хронічних станів входять до списку протипоказань до проведення пілінгу.
 • Площа, що піддається дії карболової кислоти.
 • Вік пацієнта. У молодшому віці феноловий пілінг не потрібен і застосовується вкрай рідко.
 • Прийом медикаментів, до складу яких входить аспірин, також є серйозним протипоказанням щодо процедури.

Крім цього,протипоказаннями до фенолового пілінгу є:

 • Наявність відкритих ран та пошкоджень у сфері впливу.
 • Пічникова та ниркова недостатність.
 • Серцево-судинна патологія.
 • Вагітність та годування груддю.
 • Індивідуальна гіперчутливість до фенолу.
 • Герпес в активній формі.

Як проводиться процедура пілінгу фенолом?

За тиждень до пілінгу пацієнт починає приймати протигерпетичні препарати для профілактики появи герпесу після процедури. Перед сеансом очищають шкіру жорсткою губкою, змоченою в розчині мильної суміші.

Потім особу висушують і обробляють 70% розчином спирту. Пілінг наносять на періоральну (навколо рота) або періорбітальну (навколо століття) області.

Потім слідує постпілінгова маска. Маска тримається 24 години, протягом яких не дозволяються контакти з водою та опромінення ультрафіолетом, а також не рекомендується проводити мімічні рухи.

За добу маска знімається. Після видалення маски обличчя змащують антисептиком, якщо необхідно – анальгетиком та зволожуючим засобом.

Після пілінгу утворюється скоринка, яка за допомогою спеціальних доглядових засобів відходить на 7-8 день. Шкіра збереже рожевий відтінок ще кілька тижнів, на це місце можна наносити декоративну косметику (тональний крем або пудру).

Ефект від такого пілінгу зберігається кілька (3-5) років. Шкіра навколо повік і в ротовій зоні помітно розгладжується і набуває мабуть натягнутий вигляд. У нової шкіри відсутня в'ялість та видимі зморшки. Її поверхня блищить і відчути має шовковисту гладкість.

Пілінг для омолодження шкіри повік


Пілінг феноловий не глибокий для омолодження шкіри повік                              7500 грн.
Пілінг феноловий глибокий для омолодження шкіри повік
ефект тривалістю 2-3 роки
 
9500 грн.
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні