м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерна блефаропластика Fotona Smooth Eye

Лазерна блефаропластика Fotona Smooth Eye

 


 

ЧОМУ ПЕРШІ ОЗНАКИ СТАРЕННЯ З'ЯВЛЯЮТЬСЯ САМЕ ПІД ОЧИМИ?

       Вокруг глаз – найтонша шкіра на обличчі, вона більш суха (маленька кількість сальних залоз) і більш набрякла (утруднений венозний відтік) 

     Активна міміка (сміх, моргання, звичка жмуриться) призводить до появи перших зморшок саме у цій зоні

   -   Декоративна косметика + стрес, куріння, робота за комп'ютером, недосипання також прискорюють процеси старіння ніжної шкіри навколо очей     

ЯК ПОБУТИСЯ від зморшок і мішків під очима БЕЗ ОПЕРАЦІЇ І БОЛІ
Салон лазерної косметології Лілу в Кременчуці – один із лідерів у Україні щодо проведення процедур лазерного омолодження. Наші лікарі постійно освоюють все нові та нові методики, щоб першими запропонувати вам революційні процедури омолодження. 
Головною подією 2017 року стала поява в асортименті послуг Салона Лілу процедури БЕЗОПЕРАЦІЙНОЇ БЛЕФАРОПЛАСТИКИ SMOOTH EYE.
Як відомо хірургічна блефаропластика операція не проста, не дешева, довгим відновлювальним періодом. Показаннями для неї є виражені вікові зміни в області очей, сильне обвисання шкіри, наявність великих жирових гриж. Тобто хірургічну блефаропластику призначають тоді, коли ситуація стає дуже плачевною. Для того, щоб відстрочити похід до пластичного хірургу або зовсім його уникнути, Салон лазерної косметології Лілу представляє процедуру тотальної реконструкції шкіри нижньої повіки.

Показаннями для безопераційної лазерної блефаропластики є: зморшки області очей, втрата тонусу та еластичності шкіри, набряклість, мішки під очима, невеликі параорбітальні грижі.

      

ЗАМІТНИЙ ЕФЕКТ ОМОЛЕННЯ І ПІДТЯЖКИ ШКІРИ ПІД ОЧАМИ ПІСЛЯ КУРСУ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ ПРОТЯГОМ 2 РОКІВ!         
Безопераційна блефаропластика FOTONA SMOOTH EYE  

-   - Проводиться лише на ультрасучасні лазери Fotona 

<     - Не ушкоджує шкіру 

       - Не має сезонності 

       - Проводиться зовні та всередині нижньої повіки 

       Відновлювальний період становить 2-3 дні 

       - Призначається навіть за фізіологічні особливості, при яких проведення хірургічної блефаропластики неможливо 

Smooth Eye – це малоінвазивна технологія фототермічної реконструкції шкіри повік, що зменшує грижі нижніх повік (ефект блефаропластики),відновлює колагеновий каркас, що підвищує тонус і тургор тканин, а також усуває зморшки, гіперпігментацію та явища венозного застою. Неперевершений омолоджуючий ефект цієї методики обумовлений використанням лазерних хвиль двох довжин, що впливають безпосередньо на середню третину особи.  

Процедура проводиться у чотири етапи, що здійснюються послідовно, у межах одного візиту. Зупинимося докладніше на етапах процедури.  

1 ЕТАП. Лазерне SMOOTH-омолодження зсередини повік 

На початку процедури у вічі закопуються анестезуючі краплі, використовується інтраокулярний захист (ковпачки на очне яблуко). Потім тоненьким лазерним променем проводиться обробка нижньої повіки зсередини. Мета першого етапу – скорочення жирової тканини в кон'юнктивальному мішку ока (зменшення гриж) та омолодження найглибших верств століття. Під впливом лазерного тепла відбувається часткове руйнування адипоцитів жирової тканини: маленькі жирові грижі зникають зовсім, великі – зменшуються у розмірі. А зморшки як би «виштовхуються» зсередини. 

 

Процедура абсолютна безпечна і безболісна, час її проведення відчувається лише легке тепло.

2 ЕТАП.  PIANO спрямований на роботу з якістю шкіри і порівняємо за ефектом з біоревіталізації. Лазер здійснює рівномірний нагрівання середніх та глибинних шарів дерми. Працюючи в режимі наддовгого імпульсу, лазерний промінь абсолютно безболісно передає тканинам необхідну кількість тепла, стимулюючи інтенсивне зволоження шкіри та забезпечуючи ефект біоревіталізації. На цьому етапі здійснюється зволоження шкіри зсередини, реконструкція її глибоких шарів та підшкірно-жирової клітковини середньої третини особи.
  
3 ЕТАП. Лазерне SMOOTH-омолодження по зовнішній поверхні верхнього та нижньої повіки
Потім обробка повік і всієї зони навколо очей проводиться зовні. Надінтенсивний за кількістю тепла, але абсолютно безболісний за відчуттями, прогрів дерми параорбітальної області технологіїSMOOTH EYE майже вдвічі скорочує розтягнуті волокна старого колагену, що забезпечує миттєвий видимий ефект підтяжки шкіри зони навколо очей.   
Але! Є ще одна невидима, але основна сторона процедури. Сильний та дуже глибокий прогрів тканин викликає справжню революцію у глибоких шарах дерми. Кожна клітина, кожна посудина, кожна зв'язочка між клітинами відчуває справжній тепловий шок, що призводить до запуску надпотужних омолоджувальних процесів: будується небачена кількість нового колагену, утворюються нові судини та капіляри, відновлюються міжклітинні зв'язку, гіалуронова кислота починає виробляти як у молодому віці. В протягом місяця після процедури в глибоких шарах дерми відбувається тотальна перебудова шкіри повік.
 
4 ЕТАП. "Наводимо Лоск".  Заключний етап процедури - це відновлення тонусу та тургору тканин усієї середньої третини особи, дія на поверхню шкіри в режимі наддовгого імпульсу. Лазерний промінь звужує пори, повертає шкірі свіжість і сяйво, зміцнює тканини вздовж ліній м'язового навантаження та стимулює процес неоколагенезу (виробітку нового колагену всередині клітин шкіри). Саме цей процес забезпечує стійкий, тривалий, а головне накопичувальний ефект від процедури (протягом кількох тижнів після сеансу, Ви спостерігатимете додаткові, поступові, але при цьому помітні поліпшення стану шкіри повік та особи).

  

Результати безопераційної блефаропластики SMOOTH EYE 
Після лазерної безопераційної блефаропластики шкіра оновлюється та підтягується, зникають дрібні зморшки, йдуть набряки, покращуються світловідбивні властивості шкіри, вона стає ідеально гладкою, молодою та красивою. Таким чином, лазерна реконструкція шкіри параорбітальної області з двох сторін – внутрішньої та зовнішньої – дозволяє отримати не лише потужний ефект омолодження та підтяжки шкіри навколо очей, але й значно зменшити виразність гриж і мішки під очима.

*За наявності глибоких зморшок лікарі Салону Лілу рекомендують поєднувати процедуру SMOOTH EYE з лазерним шліфуванням зморшок.


Безопераційна блефаропластика очей SMOOTH EYE є курсовою процедурою, рекомендована тривалість курсу: 4 сеанси з інтервалом 1 раз на місяць. 

Навіщо потрібні 4 процедури? 
Справа в тому, що в рамках одноразового лазерного впливу може активуватись не більше 30% фібробластів, а саме вони відповідають за синтез нового колагену та еластину. В рамках другого сеансу ця цифра збільшується до 50-55%, третій сеанс дає 65-70% активних фібробластів, і, нарешті, 4 процедури дозволяє активізувати максимальну кількість так званих клітин молодості» та перебудувати практично кожну клітинку шкіри в області очей. 

Процедура Smooth Eye проводиться цілий рік, не в залежності від сезону і чудово поєднується з іншими косметологічними. процедурами та методиками. Процедура проводиться після консультації лікаря Салону лазерної косметології Лілу, де для Вас підбирається індивідуальна схема лікування (виходячи з усіх особливостей та побажань пацієнта).

Період реабілітації мінімальний і становить близько 48 часов. 
Технологія SmoothEye™ не має аналогів і може проводитись тільки на лазерних системах Fotona Dynamis/Spectro.
 
ЭТО НЕ БОЛЬНО? Нет! Під час роботи лазером пацієнт відчуває лише легке тепло. Лазерний промінь делікатно прогріває та полірує шкіру. 
промінь делікатно прогріває та полірує шкіру. 
 
ЦЕ НЕ НЕБЕЗПЕЧНО? У салонах лазерної косметології Лілу встановлено високоточні лазери Fotona. Під час процедури виключено попадання лазерного променя на рогівку чи сітківку ока. Лазерне випромінювання не небезпечно. Для максимального комфорту та виключення «смикання» повік лікар перед процедурою запропонує анестезуючі краплі.                
 
ЩО БУДЕ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ? Відновлення займає лише 2-3 дні. У цей час шкіра буде виглядати червоною, як післянадмірного перебування на сонці. 
надмірного перебування на сонці. 
 
ЯКОГО РЕЗУЛЬТАТУ ЧЕКАТИ?
- шкіра під очима оновлюється та підтягується
- розгладжуються зморшки
- зменшується набряклість, грижі, мішки під очима
- колір шкіри стає рівним та красивим
- ваші очі знову сяють молодістю

Лазерна блефаропластика Fotona Smooth Eye

Лазерна блефаропластика Fotona Smooth Eye

                                                                 

 

 
Безопераційна блефаропластика Fotona Smooth Eyе повіки верх чи низ                     
 
Безопераційна блефаропластика Fotona Smooth Eyе повіки верх і низ                  
 
Анестезія  
 
Вартість вказана за одну процедуру   
6500 грн. 
 
8500 грн. 
 
600-800 грн.
 

Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні