м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
23 травень 2016

Естетичне шліфування обличчя

Лазерне шліфування – ефективний метод вирівнювання та омолодження шкіри обличчя та тіла з тривалим збереженням досягнутого результату. Це оптимальний метод для тих, хто хоче значно омолодити шкіру..

24 травень 2016

Фракційне шліфування обличчя

Чого хоче жінка? Бути завжди красивою та бажаною, викликати захоплені погляди оточуючих, залишатися молодою навіть у зрілому віці. Як правило, незадоволеність своїм зовнішнім виглядом та думки про..

25 травень 2016

Лазерний фейс-ліфтінг

Лазерний фейс-ліфтинг (комбіноване FT лазерне омолодження*) – неперевершений метод лазерного омолодження, що поєднує в собі дві найбільш ефективні лазерні процедури і дозволяє навіть при одноразовому..

26 травень 2016

Лазерний холодний пілінг

FT лазерний пілінг проводиться з метою розгладження рельєфу шкіри, омолодження, покращення її світловідбиваючих оптичних та захисних властивостей, усунення та згладжування естетичних дефектів...

27 травень 2016

Лазерний гарячий пілінг Лас-Вегас

Лазерний пілінг «Лас-Вегас» проводиться не тільки в області обличчя, але і на інших ділянках шкіри – в зоні декольте, кистей рук, сідниць, внутрішньої поверхні стегон. Методика була вперше..

28 травень 2016

Лазерне SMOOTH-омолодження

Салон лазерної косметології "Лілу" представляє новітню технологію лазерного омолодження –  FT поверхневе лазерне омолодження* (або SMOOTH-омолодження). Процедура проводиться на лазерній..

29 травень 2016

Глибоке дермальне омолодження

На сьогоднішній день, завдяки технологічному прориву в лазерній косметології, нам став доступний безпечний, швидкий і, найголовніше, високоефективний метод омолодження шкіри – глибоке дермальне..

09 чер 2016

Лазерна біоревіталізація

Величезною популярністю нині у фахівців естетичної медицини та їх клієнтів користуються процедури, спрямовані на омолодження шкіри обличчя та усунення явних ознак старіння шкіри. При всьому багатстві..

18 лют 2017

Лазерне 4D омолодження

Fotona 4D - багаторівневе омолодження и фототермічна реконструкція шкіри     Fotona 4D омолодження у Кременчуці представляє собою унікальну комбінацію 4-х лазерних технологій у..

27 гру 2017

Лазерна блефаропластика Fotona Smooth Eye

    Унікальна технологія фототермічної реконструкції шкіри повік та омолодження параорбітальної області. Салон лазерної косметології Лілу у Кременчуці – один з лідерів в Україні щодо..

24 січ 2018

Лазерне омолодження губ Fotona SmoothLips

FotonaSmoothLips™ - это інноваційна запатентована технологія проведення лазерної реконструкції тканин, а саме - омолодження носогубного трикутника и корекція губ з метою безін'єкційного..

Кременчук
Горішні Плавні