м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44

Кріоліфтинг

Кріоліфтинг

«Laboratories Filorga» розробила новий метод Кріоліфтинг на апараті Crio Pro, призначений для омолодження шкіри і поєднується з новим методом anti-age (проти старіння) терапії.

Метод впливу холодом застосовувався ще з часів Гіппократа, але технічно вироблення та підтримання постійної температури важко контролювати, у зв'язку з цим у клінічних умовах використовують апарат, що не вимагає громіздкого обладнання та великих виробничих площ. Фізіологічна дія кріоліфта заснована на дії постійної температури (-10 градусів Цельсія -15 градусів Цельсія) яка викликає рефлекторне звуження судин, за початковим звуженням судин йде їх розширення і викид біологічно активних речовин. Розширення судин робить шкіру більш проникною та при використанні спеціально розроблених коктейлів, масок, гелів покращується проникнення активних речовин. в  глибокі шари дерми. 

Незважаючи на те, що Laboratories Filorga, перш за все, відома своїми мезотерапевтичними препаратами, новий метод спеціально розроблений для пацієнтів, які мають протипоказання до мезотерапії, а також у період активної інсоляції.. 

Кріоліфтинг

 

Кріоліфтинг є фізіотерапевтичним методом і забезпечує стабільний омолоджуючий, реабілітаційний результат і пролонгує ефект мезотерапівтичних процедур.

Процедура на апараті CryoPro є результатом високих кріогенних технологій, адаптованих для естетичної медицини. 

Для забезпечення максимального терапевтичного ефекту процедурКріоліфтингу Laboratories Filorga розробила нову формулу добре відомого мезотерапевтичного коктейлю NCTF- для неінвазивного застосування в програмах Кріопластії та Кріоліфтингу, до складу якого входить  тканинний естракт, ембріональна сироватка, амніотична рідина, екстракт плаценти, молозиво, колаген, еластин, ДНК. 

Цей унікальний склад  додає тонус, омолоджує, оживляє шкіру і виводить її зі стану стресу. Палітра високоефективних біологічних компонент дозволяє косметологам створювати індивідуальні програми для уповільнення старіння шкіри.


Показання:

 • профілактика та лікування процесів старіння;
 • лікування жирної шкіри;
 • реабілітація після хірургічних операцій;
 • механічної, хімічної, лазерної абразії шкіри.
 • Процедура чудово поєднується  з поверхневими пілінгами, радіохвильовим ліфтингом, ін'єкціями молодості, контурною пластикою особи, космеханікою особи на апараті LIFT-6. Співвідношення цих методик дає максимальний ефект.

   

  NCTF 135 - Комплексний гіпоалергенний біологічний коктейль для мезотерапії, отриманий методом біосинтезу, для стимуляції обмінних процесів та реструктуризації шкіри.

  Ефекти: Стимулює різноманітні біохімічні реакції шкіри. Підтримує пружність та гарний тонус. Реструктурує тканини шкіри, що в'яне.

  Склад: 6 груп активних компонентів: Вітаміни (16), нуклеїнові кислоти (5), мінерали (4), амінокислоти (23), коензими (коферменти), антиоксиданти.

  Показання для застосування: зморшки, порушення мікроциркуляції, зниження тонусу шкіри обличчя і тіла, жирна пориста шкіра лікування вугрової висипки поза фазою загострення, підготовка та реабілітація після пластичних операцій, підготовка та реабілітація після хімічної, механічної та лазерної абразії шкіри.

  Рекомендований курс лікування:

   

  • Інтенсивний: 1 процедура на тиждень протягом 4-6 тижнів.
  • Підтримуючий: 1 процедура на місяць, 3 місяці, 6 місяців.

   

  Резюме: Активний коктейль, що містить 6 груп біокомпонентів, для надання тонусу, омолодження, пожвавлення шкіри та виведення її зі стану стресу.

   

  Кріоліфтинг

  NCTF 135 HA 25 - Комплексний біологічний коктейль, збагачений біосинтетичною гіалуроновою кислотою.

  Ефекти: Природна реструктуризація та поліпшення архітектоніки ідермальних структур. Стимуляція регенерації та метаболічних процесів шкіри.

  Склад: 6 груп активних компонентів: Гіалуронова кислота, вітаміни ( A,C, E, D, B, К ), нуклеїнові кислоти (5), мінерали  (Ca, K, Mg,Na), амінокислоти ( 24), антиоксиданти (2).

  Показання для застосування: Профілактика та корекція вікових змін шкіри,   лікування зморшок, зволоження, шкіра в стані стресу, авітаміноз, nbsp; реабілітація після всіх видів пілінгів та пластичних операцій.

  Рекомендований курс лікування:

  • Інтенсивний: 4–6 сеансів 1 раз у  7–10 днів.
  • Підтримуючий: 1 сеанс на місяць, 3 місяці, 6 місяців.

    Резюме: Унікальна формула коктейлю призначена для реструктуризації шкіри та підтримки різних біологічних процесів, відповідальних за її архітектоніку.


   

  Кріоліфтинг

  Embryoblaste - стерильний натуральний біологічний екстракт, отриманий із мезенхімальної тканини ембріонів овець, не містить барвників та консервантів.

  Біохімічний склад: Ліпіди – 0,19%. Протеїди – 0,42%. Гліциди – 0,54%. Вода – 98,85%. Фосфат – 0,008%. Кальцій – 0,39%. Магній – 0,24%. Натрій – 0,32%. Калій – 0,05% Вітамін А UIKG – <100. Вітамін C MGKG - <0,3. Вітамін D UIKG - <200. Вітамін E MGKG – 0,5. Вітамін PP - <2. Вітамін B1 - <0,1. Вітамін B2 - <0,1. Вітамін B6 - <1. Біотин – 0,08. Вітамін B12

  Переваги: Має високу тропність до мезенхімальних тканин. Має фізіологічний РН.   Не є лікарським препаратом, не має фармакологічної дії.

  Показання: Зморшки обличчя, шиї, декольте. Корекція вікових змін шкіри: а) ревіталізація. б) Регенерація. Зниження тонусу шкіри обличчя та тіла. Підвищення імунітету шкіри. Порушення мікроциркуляції (поганий колір обличчя). Підготовка та реабілітація після хімічних пілінгів, пластичних операцій, хімічної та лазерної абразії шкіри.  

  Рекомендований курс лікування:

  • Інтенсивний: 4–6 сеансів 1 раз на 7–10 днів.
  • Підтримуючий: 1р. у місяць.

  Кріоліфтинг особи зволоження 750 грн.
  Кріоліфтинг особи + зони декольте                         950 грн.
  Кріоліфтинг особи експрес-омолодження       850 грн.     
  Дермофорез 750 грн.
  Кріопілл 950 грн.
  Кріо + біоматрікс 950 грн.
   
  Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
  Запишіться на прийом
  До наших спеціалістів!
  Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
  Кременчук
  Горішні Плавні