м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Ультразвукова терапія

Ультразвукова терапія

Ультразвукова терапія

 

Сучасна косметологія, що знаходиться в наші дні на небувалому підйомі високих технологій, своєчасно оцінила переваги ультразвуку. Адже, надаючи відновлювальну та омолоджуючу дію, він має додатковий ряд переваг перед іншими методами догляду: не піддає шкіру здавлюванню та розтягуванню, не порушує її верхній шар, (ця якість застосовується при ультразвуковому очищенні шкіри обличчя, при застосуванні УЗ-чистки більше не потрібно видавлювання руками, що приносить шкірі лише травму). Не дивно, що у наші дні кожен, хто шанує свого клієнта, косметичний салон має у своєму арсеналі багатофункціональний ультразвуковий апарат. Мікровібрація, що здійснюється ультразвуком, виконує функцію мікромасажу на клітинному рівні. Поліпшується склад крові, підвищується імунітет, активізується обмін речовин, посилюється регенерація (оновлення) тканин. Ультразвук активізує окисно-відновні процеси, сприяє утворенню колагену та еластину. 

Існує ряд високоефективних процедур, що ґрунтуються на ультразвуковому впливі:

1. Ультразвуковий пілінг шкіри обличчя.

Ультразвуковий пілінг шкіри обличчя - це процедура глибокого очищення шкіри від забруднень, ороговілих клітин, шкірного жиру, закупорок сальних залоз, видалення акне, комедонів. Процедура відрізняється атравматичності, що ставить її на порядок вище застосовуваних раніше класичних чисток. У багатьох випадках процедура УЗ-чистки практично повністю виключає іншу механічну дію на шкіру.

Після процедури спостерігається стабільний результат.

Ультразвукова терапія

При проведенні процедури відбувається очищення шкіри, покращується кровообіг, посилюється венозний відтік та лімфовідтікання, завдяки чому відбувається природне зволоження клітин шкіри.

На відміну від інших методик, пілінг ультразвуком видаляє тільки старі клітини, абсолютно не травмуючи, нові молоді.

В результаті дуже ретельного та ніжного впливу ультразвуку, оновлюється верхній шар епідермісу, і шкіра стає напрочуд м'якою, свіжою та оновленою.  

2. Ультрафонофорез та ліфтинг шкіри обличчя. Процедура, що поєднує в собі введенняпоживних речовину шкіру та проведеннямікромасажу та лімфодренажу.

3. Ультрафонофорез застосовується для шкіри будь-якого типу та для будь-яких вікових категорій, змінюються лише режими роботи апарату (для чутливої ​​шкіри та шкіри з розширеними капілярами, застосовується імпульсний (нетепловий) режим). Ультразвук тонізує м'язи, надаючи ефект ліфтингу, виробляє масаж тканин на клітинному рівні, фонофорезу дозволяє ввести в клітини цінні поживні косметичні препарати. Омолоджуючий ефект також досягається за рахунок мікро-прогріву тканин, поліпшення живлення та постачання киснем м'язів та шкіри обличчя.


Перевага ультразвукових процедур:

Ультразвукова терапія
 • Вплив косметичного засобу триває протягом декількох днів після процедури.
 • Для вирішення проблем жирної шкіри та шкіри, ураженим вугровим висипом застосовується протизапальний ефект ультразвуку, а також ефект розм'якшення та вирівнювання посттравматичних рубців та ущільнень (ефект «розсмоктування»).
 • Вже після кількох процедур помітно зменшується жирність шкіри, звужуються пори обличчя.

 

Пілінг та ультрафонофорез тіла

Ця процедура є дуже ефективною під час целюліту,  фібрози та ущільнення тканин, порушення кровообігу і лімфовідтоку. Ультразвук забезпечує прогрів, глибокий мікромасаж, насичення тканин киснем, підвищує еластичність сполучної тканини за рахунок відновлення колагенових та еластинових волокон, що дає результат при млявій, в'ялій шкірі (ефект ліфтингу) у поєднанні з ін. процедурами.


Протипоказання до ультразвукового чищення обличчя:

 • онкологічне захворювання;
 • вагітність;
 • гострі запальні та гнійні процеси;
 • важкі форми серцево-судинних захворювань.

Кількість процедур:

 • Ультразвукове чищення не потребує певного курсу процедур. Дану чистку рекомендовано робити для жирної та комбінованої шкіри раз на 1-2 місяці, для сухої шкіри раз на місяць. Тривалість процедури ультразвукового пілінгу становить 45 хвилин.

Так все ж таки, ви знаєте, що таке ультразвукове чищення обличчя?

 • це коли шкіра не травмується;
 • це коли не треба турбуватися про те, що обличчя буде опухле і запалене;
 • це коли від чищення обличчя ви отримуєте задоволення;
 • уже після першої! процедури вона виглядає чистою та свіжою;
 • це доступно!
Ультразвукове чищення обличчя ALCINA льцина)/OXYGEN 480 грн.
Ультразвукове чищення проблемної шкіри обличчя 1,5-2 години 600 грн.
Ультразвукове чищення обличчя OXYGEN BOTANICALS (Оксиджен) з пілінгом 680 грн.
Ультразвукове чищення обличчя HYDROPEPTIDE (Гідропептид) 680 грн.
Ультразвукове чищення обличчя HYDROPEPTIDE (Гідропептид) з пілінгом 1100 грн.
Ультразвукове чищення  обличчя + декольте 500 грн.
Ультразвукове чищення спини 1,2 категорії 400/500 грн.
Комбіноване чищення (ультразвук + мануальне) 480 грн.
Ультразвукова вітамінізація обличчя 120 грн.
Фонофорез 80 грн.
Дарсонвалізація особа 80 грн.
 
 
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні