м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерне лікування вугрової хвороби

Лазерне лікування вугрової хвороби

Найновіша лазерна технологія, що дозволяє досягти  унікального естетичного та лікувального ефекту у боротьбі з акне.

Лазерне лікування вугрової хвороби

Показання:

  • вугровий висип будь-яка форма;
  • прищі;
  • рубці постакне.

АКНЕ (вугрова хвороба) – це загальне захворювання шкіри, яке у певний період життя зачіпає більшість людей. Це зумовлено такими факторами, як гормональні зміни, прийом лікарських препаратів, спосіб життя та використання деяких косметичних засобів, стрес, зниження імунітету, спадкова схильність, алергія, захворювання шлунково-кишкового тракту. Вугрова хвороба є найпоширенішою   серед підлітків, хоча в деяких ця проблема може проявитися не лише у 20 років, а й у зрілому віці. Люди маскують сліди акне, а це може викликати запалення, часто наслідки вугрової хвороби залишаються на обличчі у вигляді рубців і шрамів. Акне та сліди від вугрової висипки для більшості людей є великою психологічною проблемою.

Лазерне лікування вугрової хвороби

На щастя, з новою лазерною технологією FT- лікування акне ми можемо запропонувати вам її рішення за найкоротший термін.

Косметичні засоби та прийом антибіотиків не можуть повністю вирішити всі проблеми, супутні вугрової хвороби (комедони, вугри, висипання, постійні запалення). Таку можливість має тільки лазерна методика,   за допомогою якої можна досягти унікального естетичного та лікувального ефекту у боротьбі з даною проблемою. Виражений ефект видно відразу після першої процедури. Процедура ефективна за будь-яких форм акне, методика є фізіологічною та безпечною, при її проведенні не відбувається пошкоджень шкірного покриву.

 

Суть процедури лікування акне лазером

Прицільний маніпулою неодимовоголазера FOTONA, точно впливаючи на кожне осередок запалення короткочасними імпульсами, проводиться обробка кожного запаленого елемента до стану його згортання. Лазерне тепло доводить тканини до критичної температури, за якої бактерії гинуть. Процес відбувається абсолютно безболісно. Після першої процедури йде запалення, зникають набряки та почервоніння, зникає синюшність.

Що відбувається в результаті: Зменшується вироблення сальними залозами їх секрету, отже,  усувається одна з основних причин захворювання. Крім цього, лазер знищує двох потогенних збудниківакнепропіонобактерію та делеодекс, впливаючи на пігмент в оболонці цих мікроорганізмів. Таким чином, забезпечується антисептичний ефект у глибоких шарах шкіри, а не на її поверхні, як при застосуванні зовнішніх засобів. Лазерні процедури лікування акне  дозволяють відновлювати обмінні процеси в шкірі, активувати синтез нових колагенових волокон і відлущувати старі ороговілі клітини. Шкіра повністю очищається від прищів та виглядає здоровою. Для зупинки гострого запального процесу достатньо двох-трьох лазерних процедур, для повного одужання потрібно більш тривале лікування, тривалість якого залежить від серйозності та тривалості захворювання.

 

Період відновлення після лазерного лікування акне: Відсутня

Курс: 2-3 процедури.

Ефект після лазерного лікування акне: зникнення вогнищ запалення.


РЕЗУЛЬТАТИ ЛІКУВАННЯ АКТИВНОЇ ФОРМИ АКНЕ ЛАЗЕРОМ FOTONA

 

За допомогою лазерної методики   FT-лікування АКНЕ можна не тільки лікувати активні форми АКНЕ, але й проводити профілактичні процедури, спрямовані на стерилізацію шкіри, а також лікувати ускладнення, які, як правило, виявляються у вигляді рубців пост Акне. Ця процедура проводиться за допомогою лазерного шліфування рубців пост АКНЕ ербієвим лазером FOTONAі фракційного лазерного шліфування ербієвим сканером.

Суть процедури FT лазерне шліфування ербієвим лазером 

Лазерне шліфування   полягає у випаровуванні лазерним променем поверхневих шарів шкіри та глибокому прогріві тканин з метою досягнення вирівнювання шкірного рельєфу. В ході процедури старі ороговілі клітини видаляються, активізується синтез нових колагенових і еластинових волокон, в результаті шкіра розгладжується, покращуються її оптичні властивості, а за рахунок глибокого прогріву тканин досягається виражений ефект стягнутості.

 

Суть процедури FT лазерне фракційне шліфування ербієвим сканером

Лазерний проміньпропускається через спеціальну фракційну решітку, яка розділяє його на безліч мікропроменів. В результаті відбувається точковий вплив на дерму   (за принципом бджолиних сот).

Клітини, що оточують ділянки мікропошкодження, опиняються у стані теплового шоку, починають активно ділитися та брати участь у відновленні ділянок мікропошкодження. Захисні сили організму (клітинний імунітет) спрямовуються на створення нових судин, на прискорений синтез колагену та еластину, одним словом, відбувається потужна стимуляція омолоджуючих процесів у глибоких шарах дерми.

Перфораційний отвір на базальній мембрані, створений лазерним променем, діаметром до 250 мкм, закривається за 2-3 дні, що виключає можливість утворення рубця та мінімізує ризик ускладнень. Згодом відбувається стягування місць ушкодження, що веде до швидкого скорочення площі шкірного клаптя, вирівнювання поверхні.

 

Внаслідок фракційного впливу   відбувається формування нового колагенового каркасу шкіри, запускаються природні процеси в глибоких шарах дерми, зовні це проявляється у підвищенні еластичності шкіри, звуженні пор, вирівнюванні текстури та кольору шкіри, розгладжуванні зморшок, рубців та розтяжок.

Лазерне лікування вугрової хворобиПеріод відновлення після фракційної лазерної дії: складає 3-5 днів.

 

У день проведення процедури пацієнт відчуває печіння, як після сонячної засмаги, може спостерігатися незначний набряк.

Протягом 2-3 днів після процедури шкіра виглядає червоною.

Потім протягом 2-х тижнів залишається ефект легкої засмаги.

 

*FT (Fotona Technology) – це унікальна за своєю ефективністю лазерна технологія, розроблена компанією Fotona, що забезпечує безпрецедентну точність роботи лазера, що гарантує абсолютну безпеку виконуваних процедур, мінімальні терміни відновлення та чудові естетичні результати, не доступні жодній іншій лазерній системі у світі.


Поєднання з іншими методиками

1.Ультразвукове чищення особи як передпідготовка до лікування АКНЕ лазером, підбір оптимальної програми лікування та догляду за проблемною шкірою.

2.Поєднання лазерного лікування вугрової хвороби зі серединними пілінгами СкінТек дає швидкий результат одужання та очищення шкіри. Проведення протизапального пілінгу на ранніх етапах лікування запобігає появі необоротних дефектів шкіри, у тому числі плям та рубців. Крім цього, такий пілінг прискорює досягнення естетичного результату, а це вселяє в пацієнта надію на успішність лікування та суттєво покращує його психологічний стан.

3. Лазеротерапія вугрової хвороби добре поєднується з плазмоліфтингом. Відома не одному поколінню аутогемотерапія (спосіб лікування шляхом підшкірного введення пацієнту його власної венозної крові, з метою стимуляції місцевого імунітету) тривалий час була правильною відповіддю на запитання: «Як позбутися вугрового висипу?» Плазмоліфтинг - це ефективна та безпечна методика регенеративної медицини, заснована на принципах аутогемостимулювання. На відміну від аутогемотерапії, для плазмоліфтингу використовують не венозну кров пацієнта, а виділену з неї плазму, що містить тромбоцити. Тромбоцити є кров'яними тільцями, що відповідають за згортання крові та прискорення природних відновлювальних процесів. Стимулюють регенерацію тканин тромбоцитарні фактори росту - білкові молекули, що регулюють розподіл та зростання клітин. Оскільки плазма, що використовується в ході процедури, є власним продуктом тіла людини, вона не викликає реакцій відторгнення та побічних ефектів. Завдяки цьому плазмоліфтинг є на сьогоднішній день одним з найбезпечніших і при цьому ефективних способів лікування акне.

4. Лазеротерапія та мезотерапія. Підшкірні ін'єкції спеціально складених «коктейлів» з амінокислот та вітамінів, засобів відновлення шкіри доставляють необхідні лікувальні речовини безпосередньо до того шару шкіри, в якому і розвивається проблема. Адже епідерміс (верхній шар) є лише індикатором і «візуальним демонстратором» неполадок у роботі найскладнішого людського органу – його шкірного покриву.

5. Лікування Акне та домашній догляд при прищах не менш важливий, ніж лікування прищів у клініці. Боротьба з акне починається з правильного вмивання. Вмиватися необхідно вранці та ввечері спеціальним гелем, що містить гліколеву кислоту.   Якщо є гнійні прищі або внутрішні прищі, необхідно користуватися засобом з великим вмістом гліколевої кислоти. Ідеально для боротьби з акне підходить емульсія кераторегулююча.   Прищі після 30 років добре піддаються лікуванню засобами, що містять ретиноїди. Крем із ретинолом та гліколевою кислотою, це не тільки позбавлення від акне, але й профілактика вікових змін шкіри. Прищі після 40 років лікуються кремом із високим вмістом гліколевої кислоти. Лікування акне антибіотиками для прийому внутрішньо або зовнішніми засобами (Зінеріт, Далацин Т). Такий спосіб лікування прищів не завжди показаний і не є довгостроковим. До антибіотиків досить швидко розвивається стійкість, і вони стають неефективними. Терапія акне антибіотиками має сенс, якщо є багато гнійних прищів. І дана терапія має розглядатися як підготовка до професійних процедур.

На фото наведено приклади глибокого лазерного шліфування пост вугрової атрофії шкіри

 

 

 

FT лазерне лікування акне - обличчя 1-а процедура 850 грн.
FT лазерне лікування акне - обличчя 2-а процедура 750 грн.
FT лазерне лікування акне - обличчя 3-я процедура 650 грн. 
FT лазерне лікування акне – декольте                               900 грн.
FT лазерне лікування акне – плечі 900 грн.
FT лазерне лікування акне – спина 900 грн.
FT лазерне лікування акне – груди 900 грн.
 

Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні