м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
27 кві 2016

Масаж LPG

Це одна з найсучасніших методик естетичної медицини, що дозволяє створити гарне тіло. Вона розроблена та запатентована французькою фірмою LPG. Масаж LPG – це корекція фігури і зниження зайвої..

27 кві 2016

Радіочастотний ліфтинг

Радіохвильовий ліфтинг має оздоровлюючу дію на шкіру: активізує обмінні процеси, нормалізує циркуляцію судин, покращує кровообіг. Клітини шкіри отримують більше харчування та працюють продуктивніше...

27 травень 2016

Лікування гарячим теплом Body Slim

Метод лікування глибоким теплом широко використовується для корекції фігури та лікування целюліту як у поєднанні з іншими методиками, так і самостійно. Метод лікування глибоким теплом заснований на..

27 травень 2016

Відновлення фігури після пологів

Під час вагітності відбуваються не лише зовнішні зміни фігури. Так, наприклад, шкіра обличчя та спини на новий стан організму може відреагувати по-різному. В одному випадку набридла вугрова хвороба..

27 травень 2016

Обгортання

Обгортання – прекрасний спосіб корекції фігури шляхом використання природних компонентів, а також стимуляції власних можливостей організму. Велика концентрація мінералів та поживних речовин, що..

06 чер 2016

Ліполітичні ін'єкції

Для придбання ідеальної фігури потрібно працювати багато і довго – саме так навчали нас багато років. І жінки сідали на дієту, займалися в тренажерних залах до запаморочення, мазали своє тіло різними..

Кременчук
Горішні Плавні