м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Середній пілінг

Середній пілінг

Середній пілінг

Пілінг UNIDEEP є новим високотехнологічним продуктом серединного хімічного пілінгу на основі трихлороцтової кислоти. Стабілізований розчин для пілінгу містить сапоніни та 23% трихлороцтову кислоту. Глибина дії – рівень папілярної дерми. Цей вид пілінгу рекомендується пацієнтам, які хочуть отримати швидкий результат за мінімального ризику ускладнень. Набір UNIDEEP включає розчин для пілінгу та Постпілінгову маску, яка наноситься на шкіру відразу після пілінгу та наступного дня після процедури.

Показання для застосування:

1 -2 процедури з метою глибокого омолоджування на шкіру. Фотостаріння, акне, гіперпігментація, мелазми, хлоазми. кератоз, тонкі поверхневі зморшки. Можлива комбінація з глибоким ТСА пілінгом або феноловим пілінгом.

Як працює пілінг:

Присутність у розчині для пілінгу трихлороцтової кислоти в концентрації 23% зумовлює коагуляцію білків епідермісу та папілярної дерми (рожево-білий фрост). Активна реепітелізація відбувається за рахунок кератиноцитів волосяних фолікулів, сальних та потових залоз. Одночасно процедура надає стимулюючу дію на синтетичну активність фібробластів. що призводить до посилення синтезу колагену, еластину та глікоеаміноглікану. Постпілінгова маска має потужну стимулюючу дію і перериває порочне коло: ЗАПАЛЕННЯ - ПРОДУКЦІЯ ВІЛЬНИХ РАДИКАЛІВ - ЗАПАЛЕННЯ-... Таким чином, скорочуються терміни загоєння і запобігають негативним наслідкам окисного стресу, які є результатом класичного постпілингового.


Активні інгредієнти:

Розчин для пілінгу: Аскорбінова кислота, лимонна кислота: органічні кислоти, що сприяє швидкому та рівномірному проникненню молекул ТСА у шкіру. Мають буферні. хелатуючими та антиоксидантними властивостями.

Кокамід: захищає шкіру та потенціює дію сапонінів.

Натрію лаурет сульфат: поверхнево-активна речовина, емульгатор. Жири, олії та забруднення шкіри перетворює на емульсію. (Не ідентичний натрію лаурил сульфату!)

Сапоніни: відносяться до групи рослинних глікозидів. які за дією аналогічні милам. Як емульгатори сапоніни полегшують проникнення молекул кислоти в глибокі шари і сприяють зв'язуванню води в шкірі. Сапоніни мають антибактеріальні властивості, а також прискорюють процеси загоєння.

 

Постпілінгова маска (антиоксиданти та стимулятори репарації):

Вітамін В3: представлений у вигляді найбільш активної водорозчинної форми - ніацинаміду (Вітамін РР). Має антигістамінну та протизапальну активність. Ніацинамід сприяє підвищенню рівня НАДФ у клітинах, що призводить до інтенсифікації енергетичного обміну та зумовлює можливість уповільнити процеси старіння. Експериментально доведено, що ніацинамід стимулює синтез колагену фібробластами у культурі тканин. Ніацинамід перешкоджає утворенню вільних радикалів кисню (особливо після перебування на сонці), зменшує пігментацію та розгладжує тонкі зморшки. Вітамін ВЗ знижує продукцію шкірного сала, сприяє звуженню пор та стимулює відновлення ліпідного бар'єру шкіри після хімічного пілінгу.

Вітамін А: Вітамін С: Вітамін Е:

Селен: протизапальна дія. Креми і мазі, що містять селен-метіонін, використовуються як ранозаживляючий засіб після лазерного шліфування шкіри, хімічних пілінгів і для лікування себорейного дерматиту. Селен входить до складу ферменту глутатіонпероксидазу. сприяє беерадикальному розщепленню гідроперекисів (один із механізмів фізіологічного антиоксидантного захисту). Селен інгібує продукцію цитокіно-імуносупресорів та активізує фактори клітинного та гуморального імунітету. Має синергізм з Вітаміном Е. Вітамін Н (біотин, коензим R. вітамін В8): метаболічна активність біотину опосередкована діяльністю біотин-залежних ферментів, що беруть участь у синтезі пуринів. Біотин являє собою монокарбонову кислоту, розчинну у воді та спирті. Є коензимом та фактором зростання, активним навіть за дуже низьких концентрацій. Дефіцит біотину характерний для ешроліативного дерматиту, гіперкератозу та алопеції. Місцеве застосування біотину пригнічує швидкість секреції шкірного сала.

Титану діоксид: сонцезахисний засіб. Сечовина: має кератолітичну дію і підвищує проникність шкірного бар'єру. Кремній: грає істотну роль процесах ранозагоювань. Входить до схем профілактики процесів старіння шкіри.

Цинка підолат: бактерицидна та себостатична дія. Прискорює загоєння ран. є коферментом, що грає важливу роль репаративних процесах. Цинк розглядається як антиоксидант, що діє у складі 4зермента супероксиддисмутази (СОД), що конкурує із залізом у процесах окиснення ліпідів клітинних мембран. Відіграє важливу роль у синтезі колагену та еластину.

Екстракт плюща: протинабрякова дія.

Екстракт в'язолистої таволги: протизапальна дія.

Екстракт клематису: протисвербіжна дія.

Екстракт ламінарії пальчастої (морської капусти): багатий йодом, кальцієм, марганцем, калієм, фосфором, сіркою та містить значну кількість вітамінів ВЗ, Д. рибофлавіну, каротиноїдів (а-каротин. b-каротин. зеаксантин. лютеїн. фукоксантин).

Екстракт має детоксикувальну, ревіталізуючу, антибактеріальну та антиоксидантну дію.
 

Пілінг середній EASY TCA руки 7500 грн. 
Пілінг серединно-глибокий UNIDEEP обличчя 7500 грн.
Пілінг серединно-глибокий UNIDEEP зона (1 щока, лоб) 3500 грн. 
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні