м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Естетичне шліфування обличчя

Естетичне шліфування обличчя

Показання до лазерного шліфування:

  • нерівність рельєфу шкіри
  • щільність та пористість шкіри
  • всі види зморшок
  • тьмяний, сірий колір обличчя
  • «гусячі лапки»
  • нечіткий овал обличчя
  • шрами, рубці постакне

Вже у 25 років на особі можуть з'являтися перші ознаки старіння. Крім того, протягом усього життя людина стикається з різними ситуаціями, які залишають неприємні «мітки» на обличчі та тілі у вигляді рубців, шрамів та слідів від різних захворювань. Після пологів найчастіше ще з'являються розтяжки на грудях та животі.

 

Як зупинити процес старіння? Позбутися рубців? Прибрати розтяжки?

На сьогоднішній день допомогти у вирішенні проблем нерівного рельєфу шкіри може   одна з найсучасніших технологій лазерної косметології - лазерне шліфування. Це ефективний ефективний метод, що забезпечує радикальне омолодження шкіри. За допомогою цієї методики ви можете продовжити молодість на п'ять, десять або навіть п'ятнадцять років за допомогою поверхневого, середнього або глибокого шліфування. І щодня, коли ви підходите до дзеркала, на вас дивитися молода і приваблива жінка з рівною, гладкою шкірою.

 

Процедура проводиться на  лазерній системі Fotona Spectro DUALIS SP, що поєднує в собі два лазери з двома різними довжинами хвиль – неодимовий  Nd:YAG 1064 нм та ербієвий  Er:YAG 2940 нм.

Опис процедури FT лазерне шліфування

Лазерне шліфування – ефективний метод вирівнювання та омолодження шкіри обличчя та тіла з тривалим збереженням досягнутого результату. Це оптимальний метод для тих, хто хоче значно омолодити шкіру обличчя, не вдаючись по допомогу до пластичного хірурга. Процедура лазерного шліфування проводиться за точного контролю глибини лазерного променя, що дозволяє звести до нуля ризик ускладнень.

Лазерне шліфування дозволяє впоратися з такими проблемами, як зовнішні ознаки старіння, нерівний шкірний рельєф, шкірні новоутворення, тобто з усіма естетичними проблемами, які доставляють масу проблем і турбот.
Крім того, процедура лазерного шліфування є ефективним способом згладжування, лікування та видалення рубців, нерівних, втягнутих змін шкіри після вугрової висипки (пост вугрової атрофії шкіри), шрамів та розтяжок. Вона дозволяє значно вирівняти рельєф шкіри та зробити її максимально гладкою.

Суть процедури FT лазерне шліфування

Суть процедури лазерного шліфування полягає у випаровуванні лазерним променем поверхневих шарів шкіри та глибокому прогріві тканин з метою досягнення вирівнювання шкірного рельєфу та підтяжки обличчя. У ході процедури старі ороговілі клітини видаляються, активізується синтез нових колагенових і еластинових волокон, в результаті шкіра розгладжується, зморшки зникають, покращуються оптичні властивості шкіри, а за рахунок глибокого прогріву тканин досягається виражений ефект скорочення шкірного клаптя по площі.

 

Лазерне шліфування рубців середнє або глибоке після вугрової хвороби (пост акне), шрамів:  під час процедури відбувається випаровування поверхневих шарів шкіри в області шраму в кілька проходів, іноді застосовується комбінована методика, що складається з дії двома лазерними джерелами випромінювання з різними довжинами хвиль. Внаслідок чого шкіра вирівнюється на поверхні, рубці та шрами стають непомітними.

 

Лазерне шліфування розтяжок (стрій): в ході процедури лазерний промінь буквально по клітині випаровує сполучну тканину, що утворює розтяжки, одночасно запускаючи процеси, що стимулюють утворення нової, більш гладкої шкіри.

 

В результаті FT лазерного шліфування розтяжки стають непомітними візуально, шкіра під ними скорочується.

 

Період відновлення після FT лазерного шліфування:
У період відновлення після лазерного шліфування (7-14 днів) шкіра виглядає ніби засмаглою, після чого покривається скоринкою, яка відлущується протягом 1-2 тижнів.

 

Курс процедури FT лазерне шліфування:
одноразова процедура.

 

Ефект після лазерного шліфування:
середня -2-3 роки, глибока - 5-7 років і більше.

 

У салоні лазерної косметології Лілу цю процедуру виконує лікар-хірург 


Проведення одноразового глибокого FT лазерного шліфування періорбітальної зони

Одноразове FT шліфування періорбітальної зони

Одноразове глибоке шліфування пост вугрового висипу

 

Приклад проведення середнього FT лазерного шліфування всієї особи  та глибокого FT лазерного шліфування періорбітальної зони


Естетичне шліфування обличчя

 

Естетичне шліфування обличчя 


*FT (Fotona Technology) – це унікальна за своєю ефективністю лазерна технологія, розроблена компанією Fotona, що забезпечує безпрецедентну точність роботи лазера, гарантує абсолютну безпеку виконуваних процедур, мінімальні терміни відновлення та чудові естетичні результати, недоступні жодній іншій лазерній системі у світі.


Одноразово результат 8-15 років
Естетична шліфування по зморшках- повіки і гусячі лапки        8500 грн.
Естетичне шліфування - щоки 8500 грн.
Естетична шліфування віскі/ вилиці/лоб 4800 грн.
Шліфування щік постакне по рубцях  12800 грн.
Естетична шліфування+ робота з зморшок  - носогубний трикутник глибокий 16500 грн.
Естетична шліфування - носогубний трикутник середня 8500 грн.
Естетична шліфування постакне глибока - все обличчя 18000 грн.
Естетична шліфування постакне середня - все обличчя 13500 грн.
Естетична шліфування постакне поверхнева - все обличчя 10500 грн.
Ліфтинг усієї особи при естетичному шліфуванні (додатково) 8500 грн.
Комплексне омолодження з тривалим збереженням ефекту (естетичне шліфування, робота по зморшках, ліфтинг всього обличчя, анестезія) от 29900 грн.
Вартість лазерного шліфування з анестезією може коливатися від 800 євро - 1600 євро. Це залежить від віку,
кількості зморшок, стану шкіри, тривалості сеансу та побажань пацієнта.
Тривалість процедур від 40 хвилин до 2,5 годин.

Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні