м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » LPG космеханіка обличчя

LPG космеханіка обличчя

LPG космеханіка обличчя

Космеханіка –  ЄДИНА технологія НЕХІРУРГІЧНОГО усунення обвисання шкіри, підтяжки шкіри обличчя, що має клінічне підтвердження. Її ефективність підтверджено FDA (США) – найжорсткішою системою сертифікації медичних технологій. 

LPG Lift-M6 – ЄДИНИЙ апарат, який забезпечує ефективну підтяжку шкіри обличчя, шиї, грудей та декольте, порівнянну з результатами пластичної операції. 

Гартуючи журнали, ми постійно натрапляємо на такі фрази: «революційна технологія», «єдиний метод», «унікальний засіб»... Чому ж вірити? - виникає питання. Якщо ви маєте намір вирішити поставлене перед собою завдання – наприклад, зробити обличчя молодшим і привабливим, то вам доведеться самостійно докопуватися до істини. Прийде на якийсь час стати детективом і провести незалежне розслідування. Вам треба буде з'ясувати всі плюси та мінуси різних методів омолодження, а також дізнатися про наявність сертифікатів, результати досліджень та клінічних випробувань. І тоді ваш допитливий розум обов'язково приведе до правильного – і ніким не заангажованого – рішення.

З чого почати розслідування, на що спертися? Спочатку потрібно розділити всі можливі кошти на будь-які групи, потім оцінити переваги та недоліки цих груп.

За ступенем радикальності всі засоби омолодження особи можна розташувати наступним чином: спочатку йде косметика (маски та ліфтинг-креми), потім апаратна косметологія, а замикає ряд найрадикальніша методика – естетична хірургія.

Відомо, що основні переваги косметичних засобів омолодження – це нешкідливість, відсутність дискомфорту, можливість самостійного застосування та помірна ціна. До недоліків відноситься короткочасний ефект. Ліфтинг-креми та маски, як правило, впливають тільки на поверхневий шар шкіри. Завдяки цьому створюється зовнішній ефект підтягування, шкіра розгладжується та пом'якшується, але цей ефект, як правило, триває кілька годин.

Плюси естетичної хірургії: вражаючий результат за короткий час, можливість моделювати особу. Мінуси – можливі наслідки та побічні ефекти, а також ризики, пов'язані з «людським фактором» – руками лікаря. До мінусів можна віднести і той факт, що пластична хірургія не покращує якість шкіри, а працює з тим, що є. Крім того, естетична хірургія у всьому світі – дорога процедура.

Апаратна косметологія, в цілому, ефективніша, ніж спеціальна косметика (і чудово з нею сумісна), і, безумовно, безпечніша, ніж пластична хірургія. Апаратна косметологія сьогодні розвивається дуже бурхливо: відвідувачам салонів краси відомі мезотерапія, мікрострумова терапія, мікродермаабразія, фотоомолодження та ін.

Усі вони мають різні завдання та, відповідно, використовують різні методи впливу. Про плюси та мінуси всіх апаратних методик, спрямованих на омолодження обличчя та шиї, розповісти в одній статті неможливо. Ми зупинимося на одній з них - французької естетичної технології Cosmecanique, що виконується на апараті Lift-M6.

LPG космеханіка обличчя

 

КОСМЕХАНІКА  - Одна з найновіших і справді революційних апаратних методик у косметології. У чому її переваги? Космеханіка дивовижним чином поєднує в собі плюси «консервативних» методів омолодження (ліфтинг-кремів та масок) – нешкідливість, комфорт, практична відсутність протипоказань, і плюси радикальних засобів омолодження – приголомшливий навіть «бувалих» пацієнток результат, його довготривалість, а також можливість моделювання контуру особи, губ, грудей. 

Найголовніша відмінність цієї технології від інших засобів омолодження (косметологічних, апаратних і хірургічних) у цьому, що космеханіка запускає механізми регенерації: шкіра змінюється як зовні, а й внутрішньо: вона перебудовується у своїй структурі і починає працювати у «молодому» режимі.

Чому це відбувається? Наша шкіра складається із трьох шарів; два з них – епідерміс та дерма – відповідають за її зовнішній вигляд. Епідерміс – це зовнішній шар шкіри. Найвищий – роговий – шар постійно оновлюється. Багато косметичних засобів для обличчя впливають саме на цей, зовнішній шар епідермісу. Другий, внутрішній шар - це дерма, що складається з спеціальних клітин - фібропластів, що виробляють колаген та еластин. Колаген надає шкірі необхідну щільність, а еластин – пружність, здатність до розтягування та скорочення. Дерма – це своєрідний каркас шкіри, саме він забезпечує пружність та міцність шкіри. А волокна колагену та еластину можна порівняти з конструкціями цього каркасу, що несуть. Якщо вони «втомилися», шкіра стає в'ялою, розтягнутою і не утримує вологу.

Фібропласти, які живуть у «молодому» режимі, активно усувають старий колаген і синтезують на його місці новий. Крім цього, вони працюють і над еластичними волокнами, роблячи їх більш упорядкованими, отже, більш пружними. Завдяки такій невтомній роботі відбувається оновлення внутрішнього шару шкіри.

LPG космеханіка обличчя

Фібропласти,  що живуть у режимі «старіння», більш ліниві і працюють менш інтенсивно. 

Апарат LPG Lift-M6 впливає не тільки на зовнішній, а й на внутрішній шар шкіри, і тим самим повертає та зберігає її свіжість та підтягнутість, змушуючи шкіру самостійно творити власну молодість.


Фізіологічні ефекти космеханіки, підтверджені клінічними дослідженнями:

 • покращується кровообіг; активізуються процеси регенерації у шкірі;
 • стимулюються фібробласти, активно виробляються колаген та еластин, оновлюється та зміцнюється каркас шкіри, стимулюється лімфоток, чим знімаються набряки будь-якого походження.

Як відбувається процедура?

Космеханіка – інтенсивна тривимірна стимуляція – впливає на шкіру обличчя, шиї та грудей таким чином: робоча маніпула у трьох напрямках «проробляє» всі ділянки шкіри, сантиметр за сантиметром. Акцент робиться на контурі очей, шиї, щоках та підборідді. Процедура відбувається на апараті Lift 6, захищеному всесвітнім патентом. За своєю багатофункціональністю та «просунутістю» Lift6 можна порівняти з комп'ютером. Здійснює стимуляцію шкіри робоча маніпула у вигляді невеликої камери з пластинками-крильцями.

Апарат має кілька програм, розрахованих на роботу:

 • з атонічною шкірою;
 • з зморшками;
 • набряками;
 • спеціальну програму для роботи зі шкірою грудей.

Але це не означає, що ви можете розраховувати лише на одну із програм. Після уважної бесіди та огляду, лікар, враховуючи ваші побажання та свої спостереження, складає індивідуальний mix – якусь суміш із різних програм.

LPG космеханіка обличчя

Апарат здатний працювати з різними типами шкіри, на різних рівнях інтенсивності та вирішувати різні завдання. І все це індивідуальне. Потім слідує перша частина процедури, де лікар «проробляє» одну половину вашої особи. Дивно, але навіть під час першого сеансу  ефект, що називається, «на обличчя»: «пророблена» половина відрізняється від іншої та за відчуттями («налите яблучко») і зовні, у дзеркалі: зморшки зменшилися, шкіра підтягнулася, стала більш гладкою та свіжою. Потім те саме відбувається і з іншою половиною вашого обличчя. Вже після першого сеансу з'являється «ефект пам'яті», - шкіра як би «запам'ятовує» і сама починає відтворювати ті процеси, які були запущені процедурою, а після 10 сеансів він зміцніє настільки, що шкіра сама почне працювати в «молодому» режимі як мінімум півроку. Потім вам достатньо робити лише одну – підтримуючу – процедуру на місяць. 


Естетичні ефекти космеханіки:

 • ефект омолодження за рахунок розгладження зморшок та відновлення овалу обличчя;
 • покращення еластичності, тургору та тонусу шкіри;
 • швидке зменшення жирових відкладень в області підборіддя та щік;
 • нормалізація роботи сальних залоз, скорочення пор; усунення гематом та інфільтратів.

Космеханіка – це реальна гімнастика для шкіри обличчя, шиї та грудей; стимулюючи та зміцнюючи шкіру, ця технологія перемагає всі видимі та невидимі ознаки її старіння.


Рекомендації:

 • Курс: 10 процедур.
 • Періодичність: 2-3 раза в тиждень.
 • Підтримуюча процедура: 1-2 раза на мысяць.

Ефект від пройденого курсу вистачає на рік.

Процедура чудово поєднується з радіохвильовим ліфтингом особи, гліколієвими пілінгами, лазерним фотоомолодженням, кріоліфтингом  на апараті CRIOPRO, ультразвуковим пілінгом. Співвідношення цих методик дає максимальний ефект.


 
Тривалысть
(хв.)
Найменування Ціна
35 Космеханіка обличчя корекція зморшок 450 грн.
25 Програма підтяжки зони шиї     500 грн.
30 Програма підтяжки зони декольте              500 грн.
20 Корекція овалу обличчя 450 грн.
20 Підтяжка нижньої третини обличчя 400 грн.
10 Ліфтінг повік 300 грн.
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні