м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Діодна лазерна епіляція - Золотий Стандарт LUMENIS Light Sheer Duet

Діодна лазерна епіляція - Золотий Стандарт LUMENIS Light Sheer Duet

Всі Ваші бажання про лазерну епіляцію реалізовані в Lumenis DUET: ефективно, швидко, безболісно! Ми відвідали всі прогресивні конгреси конференції, ми обговорювали з колегами технології, протоколи та результати; ми навчили наших
фахівців… Все для того, щоб лазерна епіляція у Кременчуці була на новому, якісно високому рівні!!! І сьогодні ми можемо стверджувати – ми пропонуємо НАЙКРАЩЕ рішення на ринку послуг. 

У зв'язку з численним потоком бажаючих провести процедуру лазерної епіляції волосся саме у нас, ми були змушені відкрити ще один кабінет, у якому встановлено нове (2018 року випуску), сертифіковане обладнання - діодна лазерна система для перманентної епіляції волосся LightSheer DUET безумовного світового лідера – американо-ізраїльського концерну Lumenis. 
Чому інші салони-клініки не мають цього апарату? - Відповідь дуже проста: в прагненні заробляння «іншим центрам» просто невигідно інвестувати в передове високотехнологічне обладнання. Воно надто довго окупається. 

Але це нас не лякає. Ми знаємо, що клієнти вміють думати та вибирати. Хтось шукає знижки «-50%» та в результаті втричі більше платить, проводячи непотрібні йому 12 процедур, а хтось реально хоче вирішити проблему  небажаного волосся швидко, якісно гарантією.
Шановні наші Гості та ті, хто ще не встиг ознайомитись із послугою лазерної епіляції. В останні роки тенденції надання послуг дуже змінилися. Це пов'язано це з великим кількістю орендних лазерів, китайського обладнання, що ввозиться, відкриття тимчасових салонів епіляції, які не несуть жодної відповідальності за якість послуг, що надаються. В результаті порушується технологія, зменшується ефективність у пріоритет ставиться тривіальне заробляння грошей. В зв'язку з цим ми зобов'язані розповісти вам як насправді має надаватися послуга лазерної епіляції, якої якості вона має бути і що ви повинні вимагати від майстра, її надає.


НІЖ САЛОН ЛАЗЕРНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ ЛІЛУ ВИГІДНО ВІДМІНЮЄТЬСЯ ВІД

ІНШИХ САЛОНІВ, ЩО НАДАЮТЬ ПОСЛУГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ?1. Найкраще обладнання. Ми використовуємо тільки найдосконаліше і високоефективне обладнання в Салоні. Результативність наших приладів дозволяє отримати бажаний результат, пройшовши при цьому мінімальну кількість процедур!!!


2. Стаціонарне обладнання. Ми не орендуємо чужі прилади і не використовуємо привезене "гастролююче"  обладнання. У нашому Салоні встановлені тільки стаціонарні лазери, що проходять обов'язковий сервіс тільки в офіційних дилерів, своєчасний заміну витратних матеріалів лише оригінальних (це дуже важливо!!!) та обслуговування у сертифікованих інженерів.


3. Нам довіряють 2001 року. У нашому салоні лазерну епіляцію проводять тільки медичні працівники-сертифіковані фахівці в галузі лазерної терапії. За 17 років практики вони досконало володіють специфікою роботи та навчені всім тонкощами, які багатьом початківцям фахівцям поки недоступні.


4. Робота на якість, а не на кількість. Багато салонів міста пропонують пройти у них курс із 10-12 процедур!!! Як і в 2001 році так і донині наш салон проводить курс лазерної епіляції, що складається із 4-6 сеансів. На п'яту та шосту процедуру мало хто з наших клієнтів звертається. Наші спеціалісти досить старанно і скрупульозно, часом по два-три рази проходять усю зону без перепусток. Все це робиться для того, щоб пацієнт відчував себе  максимально комфортно в інтервалах між процедурами .


5. Ми не економимо імпульси і не занижуємо параметри енергії. Ті, хто пропонують вам одночасно велика кількість сеансів просто заощаджують і заробляють на вас. Економлять - на кількості витрачених імпульсів, що характеризується перепустками в роботі, а заробляють на кількості сеансів за рахунок заниження енергії. 


6. Інтервал між процедурами Після першої процедури лазерної епіляції волоски не ростуть 8 тижнів, після третьої-до 12 тижнів. Такі інтервали між сеансами продиктовані технологією, такі ж інтервали дотримуються і в нашому салон вже протягом 17 років. І якщо хтось пропонує вам приходити більше частіше (раз на місяць) і при цьому пройти 10-12 процедур-біжіть оттуда!!!


7. Безопасность. Ваша безпека - це головний пріоритет у нашій роботі. Якщо при консультації наш лікар вважає, що існує хоча б 1% ризику вашому здоров'ю- вам відмовлять у процедуру.


8. Гарантія результатів. Тільки у нашому салоні ви можете отримати гарантію якості на процедури лазерної епіляції.


9. Ліміт на процедури. Ми не прагнемо нескінченного потоку відвідувачів і не дозволяємо собі знижувати якість. Тому не більше 10 процедур на день - це наш ліміт. Ми хочемо без поспіху приділяти кожному достатню кількість часу для обслуговування. Саме тому з травня 2018 року у нас відкрито ще один кабінет лазерної епіляції, в якому встановлено нове прогресивне обладнання наступного покоління Lumenis LightSheer DUET. І тепер два кабінети лазерної епіляції із двома фахівцями будуть працювати паралельно.


ОБЛАДНАННЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ 
Діодна лазерна епіляція - Золотий Стандарт LUMENIS Light Sheer DuetLumenis LightSheer Duet інноваційний діодний лазер виробництва провідної американської компанії Lumenis, золотий стандарт лазерної епіляції. Призначений для безболісного видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла та на обличчі. Апарат оснащений двома стаціонарними робочими рукоятками (HS та ET), що дозволяє проводити процедуру лазерної епіляції на великих та малих зонах. Така конструкція апарату скорочує час проведення процедури, оскільки немає потреби у заміні насадок. А параметри дії виставляються лікарем на дисплеї. У апараті Lumenis LightSheer Duet поєднуються дві прогресивні технології – технологія вакуумного посилення High Speed ​​(насадка HS) та технологія контактного охолодження ChillTip™ (насадка ET). Це робить систему найефективнішою для швидкої обробки будь-яких частин тіла.
ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ LUMENIS LIGHTSHEER DUET
 • Дві стаціонарні насадки значно спрощують та скорочують процедуру.
 • Довжина хвилі 805 нм – це «золотий стандарт» діодних лазерів, що забезпечує максимальну безпеку здоров'я
 • Технологія High Speed (насадка HS) дозволяє скоротити тривалість процедури (верхня губа – 5 хв, ноги – 20 хв)
 • Вакуумний модуль (технологія High Speed) не вимагає контактного охолодження та застосування анестезії
 • Технологія контактного охолодження ChillTipTM (насадка ET) виключає ризик перегріву шкіри та виникнення опіків.
 • Процедуру можна проводити незалежно від сезону
 • Процедуру можна виконувати на будь-якому фототипі шкіри
 • Повний курс складає від 4 до 6 процедур
 • Діодний лазер забезпечує максимальне наближення лазерного променя до фолікула, що вимагає низької щільності енергії, що виключає пошкодження епідермісу.
ДВІ НАСАДКИ РІЗНОЇ ВЕЛИЧИНИ ДЛЯ ОБРОБКИ ВСЕЗ ЗОН НА ОБЛИЧЧІ ТА ТЕЛІ 

 


РЕЗУЛЬТАТ
Провівши лазерну епіляцію за допомогою діодного лазера останнього покоління Lumenis LightSheer DUET, Ви стаєте володарем гладкої, красивої та здорової шкіри. Крім видалення небажаного волосся, лазер надає на шкіру протизапальну, антибактеріальну та омолоджуючу дію. Лазерна епіляція – єдина ефективна методика боротьби зі врослим волоссям. У період проходження курсу лазерної епіляції з кожною наступною процедурою волосся стає все менше, сповільнюється їх зростання, а ті, що залишилися - світлішають і слабшають. Після закінчення повного курсу Ваша шкіра на тривалий час набуде бажаної гладкості. 
ПРОТИПОКАЗАННЯ
 • Онкологічні захворювання
 • Цукровий діабет (прийом інсуліну)
 • Захворювання імунної системи
 • Інфекційні захворювання
 • Дерматологічні захворювання
 • Період вагітності та лактації
 • Хірургічне втручання в зону, що епілюється, менш ніж за 3 місяці до процедури
 • Свіжа засмага (менше 2 тижнів) 
 • Варикоз Пошкодження шкірного покриву в епільованій зоні

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ  LUMENIS LIGHT SHEER DUET ВІД ІНШИХ ЛАЗЕРНИХ СИСТЕМ

Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні