м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лазерне видалення родимок

Лазерне видалення родимок

Що ке родимката?

Звичайна родимка є скупченням пігментних клітин (меланоцитів), які утворюють скупчення (кластери). Більшість дорослих людей мають до 40 батьківщин на поверхні тіла. Зазвичай вони розвиваються на шкірі тіла, яка піддається впливу ультрафіолетового опромінення.

 

 

Як і коли з'являються родимки?

Всі родимки або пігментні невуси поділяються на два основні типи - вроджені та придбані. Вроджені родимки присутні з народження або виявляються протягом перших місяців життя. Отримані родимки можуть з'являтися у час протягом життя.

Уроджені родимки можуть бути досить великими, у деяких випадках вони можуть досягати 20 см і більше. Такі родимки симетрично збільшуються у розмірі зі зростанням дитини.

Отримані родимки, навпаки, невеликого розміру, в більшості випадків їх розмір не перевищує 6 мм.


Якщо отримана родимка почала різко збільшуватися, це привід негайно звернутися на консультаціюк  дерматологу та визначити ризик переродження родимки у злоякісну пухлину.

Особливості видалення родимок лазером у салоні лазерної косметології «Лілу»

Для лазерного видалення невусів або інших новоутворень у салоні лазерної косметології «Лілу» використовується сучасне обладнання нового покоління – лазерна система Fotona. Завдяки впровадженню нових лазерних технологій Fotona вдалося досягти високої точності впливу лазерного променя - промінь проникає чітко на задану глибину і зачіпає лише задану площу. Такий підхід передбачає пошарове видалення невусів. При цьому травматизація здорових тканин, що оточують родимку, зводиться до мінімуму.

Переваги лазерного методу видалення

  • Висока ефективність. Лазер FOTONA лише за одну процедуру видаляє неестетичні нарости будь-якого діаметру на обличчі та тілі, зокрема, на такій делікатній ділянці, як зона повік.
  • Безпека. На прийом пацієнт приходить після діагностики, і лише за її результатами лікар вирішує видаляти новоутворення чи ні, що виключає ризики.
  • Виняток ризику зараження- особливістю лазерного променя є його здатність надавати знезаражуючий ефект. Внаслідок впливу високих температур бактерії гинуть, що дозволяє уникнути запалень. Таким чином, пацієнт отримує швидке загоєння шкіри.
  • Безболісне видалення для пацієнта, за необхідності проводиться місцева анестезія.
  • Швидке загоєння після процедури - всього за 4 дні.
  • Мінімальне травмування тканин. Нижчі шари шкіри не прогріваються, а це дозволяє досягти хорошого косметичного ефекту процедури - згодом не утворюються опіки, неестетичні рубці, пігментація. Невеликого розміру невуси можна видалити лазером зовсім безслідно, що особливо важливо при видаленні родимки на обличчі або іншій відкритій частині тіла.
  • Одномоментне видалення за кілька хвилин.

Лазерне видалення родимок

 

Лазерне видалення родимок

 

 


Видалення родимок на тілі I-категорія (до 5 мм) 850 грн.
Видалення родимок на тілі ІІ-категорія (5-10 мм) 1050 грн.  
Видалення родимок на тілі III-категорія (більше 10 мм)   1200 грн.
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні