м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44

Масаж LPG


Це одна з найсучасніших методик естетичної медицини, що дозволяє створити гарне тіло. Вона розроблена та запатентована французькою фірмою LPG. Масаж LPG – це корекція фігури і зниження зайвої ваги без хірургічного втручання. Методика заснована на механічній стимуляції тканин за допомогою саморушних елементів. У конструкції апарату LPG та його програмному забезпеченні було враховано анатомічні та фізіологічні особливості людського тіла, що дозволяє отримувати чудові результати. Суть методу полягає в тому, що камера апарату завдяки вакуумній малій величині захоплює шкірну складку певної товщини і за допомогою роликів «перемелює» жировий прошарок шкіри. Програмне менюапарату LPG дозволяє вибирати потрібний режим роботи та регулювати інтенсивність впливу для кожного клієнта індивідуально, виходячи з його особливостей, потреб та відчуттів.

Как проходит процедура?

Фахівець салону проводить первинний огляд та консультацію. Складає індивідуальну програму та призначає певну кількість сеансів залежно від ступеня тяжкості целюліту та індивідуальних особливостей. Після цього Вам запропонують одягнути спеціальний костюм, після чого Ви лягаєте на масажний стіл, розслаблюєтеся та відпочиваєте, поки спеціаліст за методикою LPG ретельно «прасує» ваше тіло робочою маніпулою апарату. Під час процедури ролери встигають пробігтися по всьому тілу та попрацювати з усіма проблемними зонами. В принципі, це той самий масаж, тільки жоден масажист руками не зробить того, що може зробити апарат LPG. Апаратний масаж LPG замінює роботу десяти масажистів одночасно.

І це справді не боляче?

Справді, навіть за відгуками наших клієнтів, дуже приємно і комфортно. Ця процедура взагалі має потужну релаксуючу дію. 

Методика LPG чимось нагадує вакуумний масаж. Але чисто вакуумний масаж був досить болісною процедурою, наприклад на апараті СТАРВАК  і супроводжувався неминучими синцями. 

Масаж LPG не має із вакуумним масажем нічого спільного. Вакуум в апаратах LPG використовується мінімальний - 10%, пацієнт його майже не відчуває і потрібен він тільки для підняття та утримання шкірної складки, а головним фактором впливу є рух механічних ролерів.

З якими ж проблемами допомагає впоратися ендермологія?

Спектр застосування масажа LPG в естетиці тіла дуже широкий; насамперед це лікування целюліту та корекція надлишкової маси тіла. Прямий вплив на шкіру та підшкірно-жирову клітковину активізує процеси ліполізу – спалювання жиру, включає мікроциркуляцію, активно стимулює обмінні процеси. Завдяки такому потужному та різнобічному впливу зникає ефект «апельсинової кірки», поверхня шкіри стає рівною, відновлюється тонус шкіри.

Отже, і стан шкіри можна покращити за допомогою ендермології LPG?

Масаж LPG

М'язи та зв'язки ми тренуємо на тренажерах, а для нашої шкіри, щоб вона не старіла і була здоровою, підтягнутою та красивою, теж потрібне тренування – особлива стимуляція. Ендермологія – хзрошувальний спосіб відновити пружність і еластичність шкіри, тому що в результаті інтенсивного впливу в ній збільшується кількість клітин, що відповідають за виробництво колагену та еластину цеглинок, з яких складається каркас нашої шкіри. Крім цього, тільки апарат LPG  здатний підтягнути атонічну шкіру  після вагітності або різкого схуднення.

А якщо перед пацієнтом не стоїть жодних глобальних завдань – його лише непокоїть стан якоїсь окремої зони? 

Справді, найчастіше зайві кілограми відкладаються локально, у проблемних зонах, порушуючи цим гармонію контурів тіла.

Так, у жінок надлишки накопичуються в області стегон і сідниць, утворюючи так звані вушка і галіфе, а чоловіки в першу чергу страждають від «пивного» живота. У таких випадках ендермологія – чудовий спосіб моделювання тіла та вирішення локальних проблем.

Методика ендермології була спочатку розроблена для терапевтичних цілей. Які проблеми медичного характеру можна вирішити за її допомогою?

Масаж LPG

Процедури масажу LPG широко застосовуються для реабілітації та загального оздоровлення, а також дозволяють лікувати мікротравми, пов'язані зі спортивними навантаженнями: забиття, розтягнення та «забитість» м'язів, травми зв'язок і сухожилля, набряки. Процедури LPG дають чудові результати при лікуванні м'язових спазмів, болів у спині та попереку, зняття післяопераційних та травматичних набряків. Ендермологія включає також програми реабілітації після ліпосакції, лікування та профілактику судинних проблем, антистресові програми.

Скільки процедура займає часу та як часто її треба робити?

Масаж LPG

Двох процедур на тиждень, кожна з яких займе не більше 35 хвилин вашого часу, буде цілком достатньо. Кількість необхідних процедур кожного клієнта суворо індивідуально. Як правило, добрий результат дають уже перші 8-10 процедур. Ефект від цієї методики залишиться у вас на довгі роки, для його збереження вам буде достатньо один-два рази на місяць проводити підтримуючий курс з однієї або двох процедур

Як LPG поєднується з іншими методами та процедурами?

Масаж LPG

Поєднання з радіооновим ліфтингом тіла, обгортаннями, тренуваннями в тренажерному залі, плаванням, гідромасажем лише посилить ефект. Методика Endermologie розроблена французькою фірмою LPG Systems, що на сьогоднішній день є безперечним світовим лідером у галузі новітніх технологій естетики тіла. На 18 000 апаратів LPG, що працюють у найкращих салонах краси Франції, Італії, США, Росії та інших країн, щодня виконується понад 85 000 процедур.

 

Протипоказання

Масаж LPG
 • гострі запальні процеси; 
 • жовчокам'яна хвороба; 
 • мочекам'яна хвороба; 
 • виразкова хвороба у стадії загострення; 
 • варикозна хвороба у II-III стадії;
 • новоутворення в галузі впливу (ліпома, ангіома); 
 • порушення згортання крові, інтенсивна антикоагулянтна терапія; 
 • хронічна та гостра ниркова
 • недостатність; 
 • вагітність та період лактації; 
 • шкірні захворювання в період загострення, системні інфекційні процеси;    
 • У Салоні лазерної косметології Лілу за десятирічний термін роботи виготовлено 48 тисяч масажів LPG у понад 4 тисяч пацієнтів.


  35 хв. Зменшення обсягів, скульптурування тіла, поліпшення пружності та еластичності шкіри 550 грн.
  35 хв. Програма корекція форм після вагітності, покращення стану в'ялої шкіри 550 грн.
  20 хв. Усунення целюліту 1-3 ступеня (проблемні зони) 500 грн.
  35 хв. Нормалізація тонусу та моделювання фігури 550 грн.
  35 хв. Релаксуюча програма, «антистрес» 550 грн.
  35 хв. Лімфодренажний масаж (все тіло) 550 грн.
  Ендермологічний костюм LPG (розрахований на 50 процедур) 600 грн.
  Крем «Klapp» наноситься перед процедурою та працює на ліполіз підшкірно-жирової клітковини. 80 грн.
  Крем «Natura Bisse» наноситься після процедури та працює на якість шкіри. 80 грн.
  Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
  Запишіться на прийом
  До наших спеціалістів!
  Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
  Кременчук
  Горішні Плавні