м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Корекція об'єму та форми губ

Корекція об'єму та форми губ

Яка риса жіночого обличчя найбільше формує його красу та привабливість? Безперечно, це пухкі, чітко окреслені губи. Прекрасній підлозі відомо чимало способів зробити їх візуально більшим за допомогою яскравої помади та блиску, а фахівцям у галузі косметології та пластичної хірургії – кілька варіантів додати та зафіксувати обсяг на довгі місяці і навіть роки.

Збільшення губ та зміна їх форми – одна з найпопулярніших естетичних процедур, завдяки своїй порівняльній простоті та можливості практично у всіх випадках обійтися без операції.

Товщина та форма наших губ залежать від об'єму пухкої сполучної тканини та кругового м'яза рота. Коли цих тканин недостатньо, рота виглядає тонким, а над верхньою губою відсутня М-подібний вигин «дуги Купідона» – лінії переходу слизової оболонки на шкіру обличчя.

Корекція об'єму та форми губ

 

Збільшення губ філерами проводиться у таких випадках:

 • Якщо потрібно підняти куточки губ;
 • Для збільшення обсягу верхньої чи нижньої частини;
 • створення потрібної форми, яка зіпсувалася внаслідок травми або асиметрії;
 • Для створення гарного вигину носогубної складки.

Препарати для корекції форми губ

У Салоні лазерної косметології «Лілу» Вам запропонують лише найкращі та перевірені роками бренди. Препарат Ювідерм виготовляє відома американська компанія Allergan. Свій продукт вона випускає у вигляді гелю, яким наповнені спеціальні одноразові шприци.

Що входить до складу препарату?Корекція об'єму та форми губ Популярний філлер Ювідерм заснований на гіалуронової кислоти. Ця кислота неживотного походження, що значно зменшує ризик виникнення алергії на дермальний наповнювач.

Особливості гіалуронової кислоти. Препарати на основі гіалуронової кислоти не просто користуються величезним попитом серед грамотних косметологів. Справа в тому, що ця речовина організм людини в деяких кількостях виробляє сам і використовує його для відновлення тканин, регулювання їх діяльності. Тому додаткові дози гіалуронової кислоти, що вводиться під шкіру, наше тіло приймає спокійно, не намагаючись якимось чином відкинути його.

До речі, гіалуронову кислоту застосовують не лише косметологи, лікарі різних профілів використовують цю речовину для лікування захворювань.

Сімейство Juvederm Ultra — всі препарати цього сімейства містять у своєму складі лідокаїн, що забезпечує абсолютно безболісне проведення процедури.

Juvederm Ultra 2 — його вводять у поверхневі шари шкіри для видалення невеликих зморшок в області рота, корекції кісетних зморшок.

Juvederm Ultra 3 — ін'єкції цього препарату роблять у верхні та середні шари шкіри для окреслення контуру губ та корекції зморшок смутку.

Juvederm Ultra Smile — повністю орієнтований на область рота: збільшує об'єм губ, окреслює їх контур, коригує прилеглі зморшки та куточки губ.

Juvederm Volbella — новий унікальний препарат для корекції губ та періоральної області, розгладжування дрібних мімічних зморшок. Відразу після ін'єкції губи набувають додаткового об'єму при збереженні м'яких і чуттєвих контурів. При корекції зморшок філер дозволяє досягти рівного рельєфу шкіри, досягаючи видимого омолодження та природного зовнішнього вигляду. Завдяки своїй пластичній консистенції, гель максимально рівномірно розподіляється під шкірою, створюючи гармонійний образ, а лідокаїн у складі філера забезпечує безболісність та комфорт для пацієнта під час процедури.

Введення препарату забезпечує тривалий ефект терміном до 12 місяців.

Ексклюзивно лише від компанії Ювідерм

Технологія Vycross™ є стабілізацією низькомолекулярної гіалуронової кислоти (ГК) з високоефективними перехресними зв'язками.

 

Переваги інноваційної технології Vycross™:

 • Більш ефективне повне перехресне зв'язування із застосуванням агента BDDE (англ. butanediol diglycidyl ether)бутандіоловий дигліцедиловий ефір, речовина з найнижчим показником токсичності, що гарантує повну біологічну сумісність філлера;
 • Вдвічі більше ланцюгів гіалуронової кислоти порівняно з іншими препаратами з високомолекулярною технологією ГК;
 • Більша кількість перехресних зв'язків у порівнянні з високомолекулярною технологією ГК.

 

Переваги лінійки філерів Ювідерм:

 • За що лікарі люблять цей філлер, то це за те, що він завжди рівномірно розподіляється під шкірою. Таким чином, вся область, що коригується, змінюється однаково і не створюється відчуття, що на якусь частину особи препарату банально не вистачило. Деякі препарати серії Ювідерм дозволяють зберігати отриманий результат більше 12 місяців. А на тлі аналогічних коштів інших компаній, які гарантують ефект на 6 – 7 місяців, це є суттєвою перевагою.

 

Що потрібно знати тим, хто вибирає Ювідерм?

Не треба боятися комбінувати кілька видів філера. Це цілком припустимо. Якщо, наприклад, потрібно позбутися невеликих зморшок навколо очей і збільшити обсяг губ, то лікар-косметолог просто повинен запропонувати два різні види препарату. Кожен з них має свою в'язкість, що робить їх ефективними для вирішення строго певних проблем. І якщо один препарат чудово впорався з великою складкою носогубной, це ще зовсім не означає, що всі види контурної пластики потрібно робити тільки з його допомогою.


Звертаючись до салону лазерної косметології «Лілу» ви гарантовано отримуєте:

 • Тільки найкращі та безпечні препарати, перевірені часом, які використовують провідні доктори Європи та Америки.
 • Найвищий рівень безпеки ін'єкційних процедур. У наших клієнтів за 13 років роботи після ін'єкцій жодного разу не спостерігалося ускладнень чи алергії. Це зумовлено і професіоналізмом лікарів, винятковою якістю всіх використовуваних препаратів та суворим дотриманням протоколів та правил стерилізації тощо.
 • Найкращих фахівців з контурної пластики. З нашими клієнтами працюють лише лікарі, досвідчені фахівці, які здобули додаткову спеціалізовану освіту в Європі, має багаторічний досвід роботи, володіють усіма ін'єкційними методиками сучасної естетичної медицини досконало.
 • Чесні ціни на контурну пластику губ. На процедуру корекції та збільшення губ наш Салон пропонує ціни, які повністю виправдані високою кваліфікацією лікарів, незмінною якістю наданих послуг і вибором найкращих і перевірених часом брендів. Ми не намагаємось залучити клієнтів низькою ціною корекції губ при виборі препарату низької чи сумнівної якості. У нашому салоні Вам ніколи не введуть препарат, куплений Вами самостійно. Наші пацієнти цінують, перш за все, безпеку, ефективність та комфорт та звітність.

Контур губ (верхня губа/нижня губа) 3200 грн.
Об'єм губ (верхня губа/нижня губа) 3500 грн.
0.1 мл. Juvederm (Ювідерм) 600 грн.
1 мл Juvederm Volbella корекція губ, навколо рота 8200 грн.
0,55 мл Juvederm Смайл для губ 5500 грн.
1,2 мл Juvederm Смайл для губ 9000 грн.
1 мл Juvederm Ultra 3 6500 грн.
Мінімальна кількість препарату, який передбачається до процедури моделювання форми або об'єму губ, а також контурів губ має бути не менше 0,6 мл
Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні