м. Кременчук:
+38 (097) 360-77-37
м. Горішні Плавні:
+38 (067) 705-62-44
» » » Лікування гарячим теплом Body Slim

Лікування гарячим теплом Body Slim

Лікування гарячим теплом Body Slim

Метод лікування глибоким теплом широко використовується для корекції фігури та лікування целюліту як у поєднанні з іншими методиками, так і самостійно.

Метод лікування глибоким теплом заснований на природній кореляції між локальною температурою та інтенсивністю розщеплення жирових відкладень у проблемних зонах.

Метод використовується для лікування ожиріння та целюліту

Інфрачервоне випромінювання, що генерується спеціальними бандажами, проникає в тканини на глибину до 5 см і викликає активізацію природних метаболічних процесів з пролонгованим ефектом до 24-28 годин. У цьому відбувається поліпшення кровообігу, приплив нових поживних речовин, активізація жирових тканин як наслідок, зменшення обсягу тіла.

Лікування гарячим теплом Body Slim

У поєднанні з ендермологією LPG SYSTEMS і холодними-гарячими обгортаннями дуже ефективний при лікуванні целюліту. 

Фізіотермічний метод надає унікальну можливість моделювання фігури за рахунок схуднення у проблемних зонах та покращення тонусу м'язів.

Перша процедура дає негайний ефект зменшення обсягу талії і стегон на 1,5-2,5 см. 

Лікування глибоким теплом дозволяє швидко зменшити об'єм у проблемних зонах, сприяє переведенню щільних жирів у мобільний стан, покращує циркуляцію крові, дає пружність та еластичність шкіри.

Лікування гарячим теплом Body Slim

В результаті процедур покращується сон, нормалізується обмін речовин та спостерігається природне зниження апетиту. Процедура абсолютно безболісна, пацієнт відчуває приємне легке тепло. Прогрів відбувається за допомогою дії теплом широких бандажів, якими обертають локальні зони пацієнта (живот, стегна, сідниці). 

Лікування глибоким теплом надає унікальну можливість моделювання фігури за рахунок втрати обсягу в проблемних зонах та покращення тонусу м'язів. 

Для збільшення досягнутого ефекту лікування глибоким теплом можна поєднувати з обгортанням, радіохвильовим ліфтингом, ендермологією LPG.

Курс складається з 6-10 процедур 1 раз на тиждень. 

Тривалість сеансу 45 хв. 

Ефекту вистачає до 1 року. 

Рекомендації щодо режиму живлення під час проведення процедур  BODY SLIM

Для досягнення максимального ефекту від процедури необхідно дотримуватися наших рекомендацій щодо харчування, т.к. процедура викликає прискорення обмінних процесів у кілька разів, і неправильне харчування зводить її до нуля.

Отже

1. За дві години до процедури не можна вживати тваринні білки (допускаються лише рослинні). 

2. Безпосередньо перед процедурою рекомендується випити велику склянку рідини (хв. води, фіто-чаю, настою шипшини без цукру). 

3. Протягом 3 годин після процедури не можна вживати жодної їжі та рідин. 

4. Після 4-х годинного голодування допускається їсти в першу чергу овочі та фрукти, ягоди у сирому вигляді, а пізніше, через 2 години, можливий нормальний прийом їжі. 

5. Протягом 48 годин після процедури необхідно дотримуватися низько калорійної дієти 1200 ккал або, можливо, 1700-1900 ккал, але з повним винятком вуглеводів (цукор, крупи, макарони, хліб, картопля, випічка, солодощі). 

6. На кожну їжу повинно припадати не більше 20 грамів цукрів (3-4 ч. ложки цукру). Продукти, що містять більше 10% цукрів (тістечка, морозиво, лікери, цукерки, шоколад, солодкі сирки, крім фруктів), можна їсти лише окремим прийомом їжі. 

7. Час останнього прийому їжі має бути не пізніше ніж за 3 години до сну. 


Одним з найбільш болісних моментів при дотриманні різноманітних правил харчування є боротьба з почуттям голоду, тому пропонуємо Вам для полегшення життя: 

1. Виключити з харчового раціону прянощі, спеції, гостру та копчену їжу, щоб не стимулювати апетит і не піддавати себе спокусі. 

2. Намагатися приймати їжу подрібнено - 4-5 разів на день. 

3. Між їдою для усунення почуття голоду рекомендується прийом теплих і гарячих низькокалорійних напоїв: чай без цукру, фіто-чай заспокійливого характеру, настій шипшини. 

4. Намагатися частіше вживати низькокалорійні овочі та фрукти, що не викликають апетит (грейпфрути, фініки, сливи, персики, апельсини, несолодкі яблука), тобто в жодному разі не доводити себе до почуття гострого голоду. 

5. Для усунення гострого почуття голоду добре допомагають легкі фізичні вправи протягом 3-7 хвилин.

 

Якщо ви займаєтеся шейпінгом, аеробікою, плаваєте в басейні, бігаєте підтюпцем або просто робите вдома зарядку або масаж, знайте, що протягом 48 годин після процедури ваша зарядка буде найефективнішою і набагато посилить ефект.

 

Програма лікування целюліту, зменшення обсягів до 3-6 см за одну процедуру 660грн.
Програма корекції контуру тіла, моделювання та зменшення обсягів  (проблемні зони)      660грн.   


Ви вирішили змінити свою зовнішність і хочете, щоб результат відповідав Вашим очікуванням?
Запишіться на прийом
До наших спеціалістів!
Або зателефонуйте нам: +38 (097) 360-77-37 +38 (066) 840-27-04
Кременчук
Горішні Плавні